Asexualitou když ne sexuální touha


Asexualitou když ne sexuální touha

Sex a vztahy se může zdát nemožné, tam jsou lidé, kteří nepociťují sexuální touhu, že ostatní lidé nenajdou přitažlivý nebo hledá potěšení. Jedná se o "asexualitu".

Velmi málo lidí ví o asexualitě. To může také způsobit mimořádný stres v párech, protože kromě toho, že se člověk necítí sexuální touhu, nemusí cítit potřebu udržovat vztah.

A ještě více, snaží se jim vyhnout.

Objevte pro sebe: 5 důvodů, proč nemáte rádi sex

Asexualita - důsledek celibátu nebo určitých náboženských přesvědčení? Odpověď je "ne". To je přirozený stav, který člověk cítí.

asexualitou - žádné sexuální orientace

Protože asexuální člověk necítí sexuální touhy, cítí potřebu udržet vztah. Vzhledem k tomu, že ji nejsou přitahováni členy stejného nebo opačného pohlaví, nemá žádnou sexuální orientaci.

Proto může být asexualita považována za non-sexuální orientaci.

Existuje jen málo studií o tomto tématu, které mnozí lidé věří, že lidé bez asexuální činnosti jsou skutečně omezeni.

Je pravda, že je to zvláštní situace, protože lidé obvykle cítí sexuální touhu užívat příjemných zážitků a bude moci rodit, pokud si to přejí.

vypadat zvláštní pocit, který může nastat po sexu

I když je to neobvyklá situace, není nemoc, nebo vlastnost, která definuje omezené osoby.

Je to jen non-sexuální orientace.

Sociální tlak

Možná si myslíte, že se asexuální osoba bude moci vyhnout mnoha problémům. Všechny typy sexuálních orientací, včetně těch bez sexu, by měly být respektovány a zacházeny stejně.

Bohužel, ve skutečnosti to není. Nadměrní lidé trpí vysokým sociálním tlakem, protože jsou jiní.

Asexual Javier říká: "Trvalo mi hodně času najít partnera a být ve vztahu. Stalo se to kvůli veřejnému tlaku. Nikdy jsem netušila tuto potřebu. "

Tito lidé jsou „nuceni“ být jako ostatní, najít někoho, kdo by odpovědět na otázku: „Kdy už konečně kluk / holka?“

V nejhorším případě nepřijetí společnost.

Dokážete si představit, jak dnešní reklamy, které se chovají k sexuálnímu chování, osloví asexuální osobu? Tento stálý erotický obsah pro něho nic neznamená. Nemá požadovaný efekt.

Nízká sexuální touha byla vždycky

I když jsme o tom nemluvili, byla vždy nízká sexuální touha. Z větší části se o tom lidé nehádají, dokud se nesetkat se sexuálně aktivním partnerem.

Na základě toho, co nám řekl Javier, je pravda, že lidé bez asexuálů opravdu nechtějí mít vztah?

Ačkoli Javier řekl, že nemusí mít partnera, mnoho lidí, kteří je bezeskloví chtějí, i když bez sexu.

Skutečný problém nastává, když se asexuální osoba zamiluje do sexuálně aktivní osoby. Měli by mluvit o tom, jak rozvíjet vztahy, aby nechodili k obětem, které nepotřebují. ➾ Asexualita neznamená, že lidé nejsou schopni milovat, protože všichni potřebujeme lásku, ale ne každý potřebuje sex.

Asexuální lidé se někdy cítí, jako by byli nuceni k sexu. Nechtějí to, ale musí.

Nemají rád sex a nenávidí to, ale dělají to jen kvůli svému partnerovi. Proto by měl pár mluvit o tom, co dělat, když jedna osoba je asexuální a druhá není. Komunikace je vždy nutná, zejména v těchto případech.

Jako katalánské Mojžíše, prezident Národní asociace Queer Prince Lila:

„podpůrných vztahů, v nichž jeden z partnerů je asexuální a další - pohlaví, záleží na dohodě, kterou oba dosáhnou. Někteří lidé mají sex, zatímco jiní mají otevřený vztah. "

Setkali jste se někdy s asexuálními lidmi? Mnoho lidí ani neví, co to je, prostě chápou, že se necítí přitahovat k druhým.

Nejdůležitější je, pokud chcete zachovat vztah,

o situaci řešit co nejvíce řešit. čím méně se skrýváte od reality a tím méně skrýváte svou vlastní podstatu, tím lépe budete schopni se vzájemně porozumět.

Stále věříte v těchto 5 mýtů o sexu? Věříme, že naše názory na sex nejsou v žádném případě podmíněny, ale stále existuje řada mýtů o sexu, které jsou k dispozici na podvědomí v našem vědomí.


Pokud se stanete lhostejní naučit se pohybovat o sexu a vztazích

Pokud se stanete lhostejní naučit se pohybovat o sexu a vztazích

V průběhu života, musíme pochopit, že někteří lidé nejsou pro nás. Toto poznání často přichází, když si uvědomíte, že vám záleží na osobě vedle vás, nebo jste lhostejní. Víme, že se jedná o důležitou a bolestivé oběti, těžké rozhodnutí, které může vést vás na cestě hořkosti, pokud si nejste opatrní. Ale pokud vás nezajímá, jaký smysl se snažit, aby to, co již není relevantní?

(Sex a vztahy)

Velkost člověka - v malých detailech

Velkost člověka - v malých detailech

Malé denní gesta vytváří silná emocionální spojení. Tyto akce, od jednoho gesta do druhého, umožňují, aby vaše srdce vytvořilo největší přátelský nebo romantický vztah. Abychom pochopili velikost člověka, nestačí jen podívat se na jeho vzhled. V některých případech dokonce slova neodhalují význam vztahů nebo rozhovorů.

(Sex a vztahy)