Shin Artróza, onemocnění, která postihla mnoho lidí


Shin Artróza, onemocnění, která postihla mnoho lidí

Zvědavost Ačkoli lidé často mluví o opotřebení kyčelních a kolenních, shin Artróza je velmi běžný typ osteoartritidou souvisejících s degenerativním onemocněním.

Nezapomeňte, že kotník je velmi důležité pro chůzi. Kromě toho je jeho funkce důležitá pro naši translační osu, tvořenou boky, koleny a nohy.

Existuje však několik faktorů, které ovlivňují jemné zdraví a vytrvalost všech složitých struktur, které tvoří tento spoj.

Osteoartróza je nepochybně skutečným prokletím v našich životech. Níže naleznete další informace o tomto problému.

Jsme si jisti, že vám to pomůže. Jak je artritida

holeň Tento typ artritidy způsobený postupným opotřebením chrupavky kotníku. Obvykle se nohy stávají tuhými a deformovanými, když stárnou.

Také se mohou objevit klasické kostní ostruhy, což je bolestné a omezující.

důvody, které přispívají k holenní osteoartrózy:

 • roztahování různých odborných přítomnost sportovní
 • cyst nebo abnormální růst kostí

však, autoimunitní onemocnění, jako je revmatoidní artritida a psoriáza, často vedou k pokroku tohoto problému.

Traumatologové také říkají, že existuje zvláštní důvod pro tuto podmínku: deformace konkrétního kotníku kloubu. Příležitostná osteoartróza se někdy vyvine kvůli nadýmání.

Konečně, nejedná se vždy o určitou příčinu artritidy šachty. Někdy trpíme takzvanou "primární osteoartrózou", která postihuje hlavně starší lidi.

Jaké jsou příznaky artrózy dříku?

První varování o opotřebení chrupavky v tomto kloubu je bolest při chůzi. Nejprve to uvidíte po dlouhé procházce.

 • Během chůze dochází k tlaku nebo specifické akutní bolesti v kotníku, což nám na chvíli uvolní, abychom zmírnili bolest.
 • Později se může bobtnat a může být obtížné nosit jisté boty.
 • Mnoho pacientů se také stěžuje na bolest v noci.
 • Kloub, který jsme zmínili výše, se může postupně objevit kvůli progresivní deformaci, která se může vyskytnout s holením.

Léčba artritidy šindelů

Kloubní Injekce

Jedním z nejběžnějších postupů je kloubní injekce kyseliny hyaluronové nebo kortikosteroidy.

injekce dočasně zlepšit pohyblivost kloubů, protože „rozmazané“ ho. Opět je třeba poznamenat, že tento účinek je dočasný.

speciální vložky Znalecký posudek v takových případech je nesmírně důležitá. Doporučují nejvhodnější léčbu podle našich příznaků.

 • Další účinnou strategií je použití nastavovacích vložek. které mají být použity, je umístění a opravit pacienta na nohy deformity.
 • Pomáhají také snížit dopad síly působící na holenní kosti při chůzi a snížení bolesti.
 • mohou zakoupit některé druhy obuvi mají speciální podrážky jedno koleno. Chirurgická léčba

Když trauma stavy, které vyžadují chirurgický zákrok, můžeme zmírnit nemoc pomocí artroskopie.

 • Je účinný v časných stádiích onemocnění, kdy je společný opraveno v průběhu chirurgického zákroku.

Na druhou stranu, jen nejzávažnější případy, kdy jsou spoj v podstatě zničena, můžete si vybrat kompletní protetickou nohu.

Takto změníme celkovou pohyblivost kloubů.

Jak mohu zabránit artritidě holeně?

Nezapomeňte, že holeň artritida může způsobit velké škody, takže se musíme tomu zabránit, jak můžeme alespoň zpomalit její průběh.

Vezměme si několik jednoduchých tipů: Ještě

 • cvičení mobility v bazénu.
 • Projděte po plochých plochách, kde nejsou žádné nesrovnalosti.
 • Udržujte zdravou hmotnost.
 • Vyhněte se vysokým podpatkům.
 • Zkuste chodit naboso po celé hodiny doma, protože je to nejbezpečnější způsob.

Závěrem bychom vám měli také připomenout důležitý aspekt. Problémy s osteoartrózou většinou kvůli genetice, tak často lidé si všimnout některé příznaky tohoto stavu ve věku 55 let.

Viz traumatu o radu, která by měla dodržovat, aby se postarat o celkový zdravotní stav, nebo alespoň zmírnit vývoj nemoci.

Control osteoartritida: Nové pokroky v medicíně

Podle odborníka z Madridu, 5-10 let můžeme získat kontrolu nad osteoartrózy, zpomalit a zlepšit kvalitu života pacientů.


Objevte některé potenciálně karcinogenní výrobky

Objevte některé potenciálně karcinogenní výrobky

Zajímavosti Věděli jste, že podle výzkumu určité produkty potenciálně karcinogenní v případě, že spotřebují na denní bázi? Některé z těchto produktů můžeme jíst velmi často, aniž bychom věděli o rizicích, které se mohou následně projevit. budeme vysvětlovat v tomto článku, jehož spotřeba je potenciálně karcinogenní produkty, které by měly omezit nebo vyhnout, zvláště pokud máte v rodinné anamnéze rakoviny, nebo jen chcete, aby se ochránili, pokud jste.

(Zajímavosti)

Jak pěstovat rajčata doma Zajímavá fakta

Jak pěstovat rajčata doma Zajímavá fakta

Rajčata jsou důležitou součástí stravy, protože poskytují nejen lahodnou chuť různých pokrmů, ale také mají vysokou nutriční hodnotu, poskytuje značné výhody pro tělo a celkový zdravotní stav. I když je lze snadno najít v obchodech a trzích, někdy mohou být rajčata drahé a špatné kvality. Naštěstí, stejně jako mnoho jiných potravin, jsou snadno pěstovat doma a můžete pěstovat dostatečné množství, že máte dost, a mít jistotu, že jsou té nejvyšší kvality.

(Zajímavosti)