Artyshokova vody a jeho výhody


Artyshokova vody a jeho výhody

Recepty Artyčoky - zelenina je velmi vysoký obsah vitamínů, minerálů a antioxidantů, které podporují dobrý zdravotní studnu.

Vždycky považován odpadních vod a jeden z nejbohatších výrobky z hlediska nutriční hodnoty.

již prokázala, že tyto neobvyklé vyhlížející zelenina obsahují velké množství tuku, sacharidů, bílkovin a esenciálních mastných kyselin (v menším množství).

To se v posledních letech stále více a více lidí na celém světě se začínají jíst artyčoky, zejména doplnit jejich stravu pro hubnutí.

Další výhodou artyčok je, že se jedná o přírodní prostředek pro detoxikaci, protože když budete jíst, to pomáhá odstranit škodlivé toxiny, které mohou změnit normální fungování orgánů.

V dnešním článku se chceme podělit o některé z hlavních výhod artyčoky zdraví a zejména artyshokovoyi vodou a vás naučí vařit, aby vám maximální užitek a potěšení.

snižuje hladinu cukru v krvi

Jednou z hlavních složek v artyčoky jsou inzulín, uhlohydrát, který je rozdělen velmi pomalu v těle, která pomáhá přeměnit cukr na energii.

Inzulínu reguluje hladinu cukru v krvi, zlepšování zdraví pacientů s diabetem druhého typu.

číst: „7 produktů, které chrání proti diabetu

Controls cholesterol

vysokým obsahem vlákno, vitamin C a fytosteroly z artyčoku pomáhá snížit špatný cholesterol v krvi a zároveň doba přispívá k rozvoji dobrého cholesterolu .

Kromě toho obsahují tsinarin, sloučeniny, která stimuluje tvorbu žaludečních šťáv, který je odpovědný za tvorbu tukových snadnější peretravlyuvalysya a zabraňuje jejich hromadění v těle.

V artyčoky jsou také flavonoidy, které bojují zánět a snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění.

podporuje vylučování kyseliny močové a kofeinu

kyselina linolová pomáhá snižovat hladinu purinu, který, podle pořadí, zlepšuje krevní oběh a usnadňuje vylučování kyseliny močové.

Artyčoky také působit jako silný diuretikum, protože vedou k nadměrné tekutiny v tkáních stagnuje a potýká s příznaky zánětlivých onemocnění, včetně dna a artritida.

Zlepšuje zdraví jater

Protože artičoky usnadňují rozpad tuku, chrání játra a obecně zlepšují jeho funkci. Ve skutečnosti tyto ovoce specificky doporučují konzumovat pacienty s cirhózou nebo jinými problémy s játry.

Když pijete artyčok vodu, pomáhá obnovit játra a poskytuje tomuto orgánu živiny, které potřebujete k návratu k normální práci.

Přispívat k trávení

Díky vysokému obsahu vlákniny a vody, artičoky zlepšují trávení. Podporují procesy asimilace živin tělem a pomáhají zmírnit běžné onemocnění, jako je roztahování a nerovnováha pH.

Artičoky podporují vyprazdňování střeva a protobojují se zácpou. Ačkoli to může znít kontroverzní, jsou také skvělé průjem lék.

Chcete vědět více? Číst článek opřírodní prostředky pro žaludeční vředy

Jak vařit artyčok vody?

Najdete mnoho receptů na přípravu artičoků, ale jeden z nejlepších způsobů, jak využít tuto zeleninu, je něco jako čaj. Uchovává většinu užitečných vlastností a nejlépe obsahuje velmi málo kalorií.

V tomto receptu je důležité vybrat zdravé artičoky, věnovat pozornost jejich velikosti, listům a pupenům, které by měly být jasně vyjádřené a velmi zelené.

Ingredience

 • 3 středně velké artičoky
 • 1 litr vody

Vaření

 • Opatrně umýt artičoky, odstranit stonky a ozdobné hrany.
 • Přidejte je do vroucí vody a vařte 15 minut.
 • Stahujte oheň a nechte ji zasáhnout a zakrýt.

Jak používat artyčok vodu

 • Pít sklenici artyčokové vody před snídaní a obědem.
 • Udělejte to po dobu tří týdnů. Pokud chcete, může být delší.
 • Tento nápoj může být opilý jak teplý, tak i chlazený.
 • Pokud chcete připravit vodu z artyčoku předem, může být skladována v chladničce až na jeden týden.

Nezapomeňte!

 • Lidé s vysokou citlivostí na artičoky by měli být velmi opatrní s artyčoky vodou.
 • Tento nápoj se nedoporučuje osobám s jakýmikoli obstrukcemi nebo problémy s žlučníkem.
 • Nepite příliš mnoho, protože může způsobit plyny nebo nadýmání.
 • Pokud užíváte léky, poraďte se s lékařem, abyste zjistili, zda se vyskytnou nežádoucí účinky.

Pokud přidáte artyčok do vaší stravy a dodržujte doporučená doporučení, pomůže to zlepšit zdravotní stav a vyhazovat další kilo.

Samozřejmě, musíte si vzpomenout na to, že výsledek nebude náhlý, takže stojí za to konzumovat lék na nějakou dobu, než ucítíte rozdíl.


Jak borůvkový tvarohový koláč recepty

Jak borůvkový tvarohový koláč recepty

Přišli k vám na večeři a chcete překvapit užitečné dezert? Tento recept je velmi jednoduchý a méně zdravé, takže je ideální chuť na sladké, kteří nechtějí trávit hodně času na vaření, nebo se snaží nejíst příliš mnoho cukru nebo zpracovaných surovin. Vezměte na vědomí tento recept, protože by vás zajímat: cheesecake s borůvkovou marmeládou a jogurtem.

(Recepty)

Polévky hubnutí 5 chutné a účinné recepty recepty

Polévky hubnutí 5 chutné a účinné recepty recepty

Mnoho lidí polévky jsou ideální pro hubnutí kdykoliv během roku (i v horkých letních dnech). Pro ostatní lidi jsou pozváni pouze chladné dny, aby si vychutnali uklidňující a rozcuchanou mísu polévky. Přidáním některých ingrediencí můžeme obrátit misku polévky na ideální volbu pro hubnutí. V tomto článku vám dáme několik receptů polévek, které jsou výživné a zároveň účinné!

(Recepty)