Annonay posilují imunitní systém a chrání játra


Annonay posilují imunitní systém a chrání játra

Zajímavá fakta Annonay (jiná jména - Annona muricata, cukr / smetana jablko hvanabana) - „Hraviola“ tropické ovoce, které roste na stromě zvaném Plody této rostliny obsahují velké množství látek užitečných pro tělo.

Annonay vyznačuje příjemným hořké-sladké chuti, kterým může být úspěšně použit při vaření pečivo a dezerty, a dokonce Annona muricata je ideální pro výrobu nápojů, pásy a dalších výživných nápojů.

V souladu s historickým výzkumem, tato rostlina byla nejprve zvednutá před lety místními domorodci ve Střední Americe. Oni používali všechny části tohoto exotického ovoce, od svých listů a končit se semeny pro léčbu různých onemocnění.

Nyní lze annunto snadno zakoupit v mnoha zemích po celém světě. Její se jmenuje jedním z nejvíce prospěšné pro zdraví produkty kvůli vysokému obsahu živin v ovoci.

V tomto článku popíšeme blahodárné vlastnosti tohoto tropického ovoce, musíte si koupili to. Jste připraveni Pak začneme!

nutriční hodnota SOU-Cepoy

Annona muricata je vynikajícím zdrojem vitamínu C, který je nezbytný pro posílení imunitního systému a prevenci různých onemocnění.

Navíc toto ovoce obsahuje velké množství vitamínů skupiny B (B1, B2, B3, B5 a B6), železa, hořčíku a draslíku.

V SOU-sépie možné najít požadované látky, jako jsou aminokyseliny, atsetoheniny (v dopisu plodu), alkaloidy a glykosidy halaktomanany.

Tyto komponenty Annona muricata je jedním z nejúčinnějších přírodních antykantseroheniv na světě. SOU-Cepoy extrakty z listů ovoce, má schopnost inhibovat karcinogenních buněk prostřednictvím cytotoxické vlastnosti.

Může to znít neuvěřitelně, ale Annona muricata je také vynikající způsob, jak zlepšit trávení, protože toto exotické ovoce má schopnost regulovat střevní flóru a chrání játra.

Annona muricata pro imunitní systém

látky obsažené v SOU-sépie,přispět k posílení imunitního systému a pro zlepšení jeho obrannou reakci proti virovým onemocněním a různým infekcím.

Annon kvůli této schopnosti vysokého obsahu vitamínu C, který činí tento výrobek také silný antioxidant. To je neuvěřitelné, ale Annona se vyznačuje schopností bojovat proti volným radikálům, které urychlují proces stárnutí.

V 100 g sójové sepety obsahuje 20 g vitaminu C a to je třetina denní normy.

Annona - silný hepatoprotector

Pravidelné užívání annonium přispívá ke zlepšení činnosti jater a žlučníku.

Toto tropické ovoce obsahuje mnoho antioxidantů, které pomáhají vyčistit vnitřní orgány před toxiny. Díky tomu je soo-sep skvělým přírodním prostředkem pro stimulaci trávení a zlepšení fungování vnitřních orgánů a systémů.

Annona muricata posiluje kosti a brání osteoporóze

Toto chutné ovoce je vynikajícím zdrojem vápníku a fosforu, jmenovitě ty užitečné minerály jsou nezbytné pro zdravé zuby a pevnost kostí.

Lékaři doporučují Anona ostnitá ženy v menopauze, protože díky jeho užitných vlastností tohoto ovoce podporujekosti, které jsou obvykle méně pružná s věkem, z důvodu nižších hladin estrogenu v těle. Annonay

-

výkonné antykantserohen několika nedávných studií ukázalo, že Annona muricata má antioxidační vlastnosti a obsahuje prospěšné látky, které pomáhají zabránit vzniku různých typů rakoviny.

Extrakt z listů Annonia je účinným prostředkem proti škodlivým buňkám u 12 typů rakoviny . Zde jsou některé z nich: Rakovina tlustého střeva

  • Rakovina prsu Rakovina prostaty Rakovina plic
  • pankreatu Rakovina Existuje teorie, že blahodárné vlastnosti tohoto ovoce je tisíckrát účinnější proti rakovině než tradiční chemoterapie.

Navíc, soo sep nejen chrání zdravé buňky těla, ale také

nemá žádné vedlejší účinky. Annonay doplní zásoby energie

pravidelném používání SOU-Cepoy doplní zásoby energie v těle

, takže nemusíte používat Shop energetice, v níž mnoho škodlivých komponent.Annon je silným přírodním zdrojem energie kvůli vysokému obsahu fruktózy - přírodnímu sladidlu obsaženému v ovoci, které stimuluje tělesnou i duševní činnost těla.

Annona muricata chrání imunitní systém

Vzhledem k vysokému obsahu vitamínů, toto tropické ovoce zlepšuje krevní oběh a posiluje nervový systém.

Vitamin B2 zlepšuje fungování nervového systému a

snižuje riziko vzniku různých srdečních chorob. A vy jste dříve věděli, že soo-sep je tak prospěšný pro zdraví? Nyní, když jsme vám řekli o základních příznivých účincích tohoto plodu, doufáme, že ho začnete používat častěji.

Annona muricata je velký, takže jeden plod

dost pro celou rodinu , a to díky své příjemné chuti je univerzální produkt pro přípravu různých pokrmů.


Máte pálení žáhy nebo vysokou kyselost? To není stejné!

Máte pálení žáhy nebo vysokou kyselost? To není stejné!

Mnoho lidí trpí jedním z těchto problémů s trávením. To se obvykle děje kvůli nevyvážené výživě. V tomto článku vám řekneme, proč jsou pálení žáhy a hyperaktivita a jak je od sebe odlišit. To vám pomůže identifikovat příčiny poruch trávení (pokud ovšem máte) a najít nejlepší přírodní prostředky, které jsou vhodné pro vás a vám pomůže překonat všechny nemoci.

(Zajímavosti)

8 Důležitých příznaků problémů s ledvinami

8 Důležitých příznaků problémů s ledvinami

Toto nesmírně důležité tělo je zodpovědné za filtrování "odpadu" v krvi a jejich odstranění močí. zní zcela neuvěřitelně, ale ledviny jsou asi 30 cm dlouhé, s výjimkou, že asi 2 litry tekutiny mohou být přeměněny na 190 litrů krve denně. Dokonce i toto spárované tělo hraje důležitou roli při regulaci krevního tlaku a je zodpovědné za produkci některých hormonů nezbytných pro pohodu člověka.

(Zajímavosti)