Anální sex: potěšení nebo bolest?


Anální sex: potěšení nebo bolest?

Omezení pohlavního styku pouze tradičními způsoby vám nedovolí cítit veškeré potěšení ze sexu. Největší úzkost v análním sexu je však riziko.

Co je to anální sex?

Anální sex je sexuální záležitost, během níž se do konečníku a konečníku partnera vložípenis nebo dildo . Přestože antický sex byl praktikován od starověkého Řecka, i dnes je pro mnoho lidí tabu.

Existují lidé, kteří si myslí, že anální sex je nepřirozený ve srovnání s vaginálním sexuálním jednáním.

Z důvodu špatného povědomí bisexuálové a homosexuálové praktikují pouze anální sex. Málokdo přemýšlí o výhodách a požívání takového činu.

Jaká je potěšení z análního sexu?

Penetrace v konečníku je potěšením, protože během zákroku je klitorisstimulován z konečníku do oblasti malého pánve.Pokud však z psychologického pohledu považujete tento druh pohlaví, pak je zakázáno, aby se stal afrodiziakum.

Je to trochu nové a vzrušující. Nicméně,z biologického hlediska, konečník je velké množství nervových vláken , které jsou citlivé na dotek.

Jak používat mazivo správně

Je zřejmé, že konečník v porovnání s vaginou nemá při pohlavním styku přirozený maziva. Proto je důležité mít opatrnou penetraci, protože svaly nejsou pružnéjako vaginální svaly.

To znamená, že byste měli vždy používatmaziva nebo zvlhčit vstup pomocí slin.Pamatujte, že mastnota se rychle vstřebává, takže nečekejte dlouho před proniknutím.

Co je anální stimulace?

Nejlepší je kombinovat proniknutí s masturbací. To vám umožní zlepšit vaše potěšení a uvolnit svaly.

Pokud se rozhodnete zkusit anální sex, zapomeňte na všechny ○ bezpečnostní opatření.Anální čin není jen fyzickou emocí, ale také subjektivní.Je něco, co víte oanální masturbace

? Jedná se o metodu, při které zadáte jeden nebo dva prsty v konečníku stimulováním zóny. To zabraňuje zranění stěn konečníku.Odkud pochází bolest?

S rychlým pronikáním

svaly nemají čas na relaxaci. Svěrák zůstane zavřený.

Proto je v análním sexu bolest. To je důvod, proč jsou předchozí žertíky nezbytné.Inženýrství Nejprve rozšířete svěrač pomocí mazadla na bázi vody.

Pak pomalu zaveďte prst do zadního průchodu. Pohyby musí být jemné a opatrné.

 • Cílem je postupné rozšíření průchodu.
 • Teprve poté může začít penetrace. To je jediný způsob, jak se vyhnout bolest.
 • Hygiena a bezpečnost
 • Sliznice, která pokrývá oblast konečníku, je náchylná k infekcím a trpí poškozením. V nejhorším případě se může objevit anální štěrbina. Proto jsou naše doporučení následující:

Rychlá penetrace vede k ruptu, které mohou způsobit krvácení a zranění.

To může vést k  pohlavně přenosným chorobám

 • říkat opar, kapavka a syfilis. Proto musíte použít kondom.
 • Před a po pohlavním styku je třeba si koupat. Nehty na prstech by měly být krátké. Jedním z nejčastějších obav je to, že během sexuálního styku může dojít k vyprazdňování komor. Pokud existují takové obavy, můžete udělat čistící prostředí
 • .
 • Je nutné přečíst článek: Fotografie a zneužívání dospívajících vztazích
 • Risk Fistingpraxe, toto je extrémní praxe, kde je radost dosaženo rozšířením řiť. Může to být provedeno rukou, prsty nebo dokonce celou pěstí.

cvičit "sreampie"

: během jednání ejakulace dochází uvnitř rektální průchod.

 • Anilingus: praxe análního sexu, ve kterém je řemen stimulován jazykem nebo rty k dosažení uspokojení.
 • 6 hezčí pozice pro sexCo by bylo sex bez různých smyslových pozic? Změna pozic při sexu může přinést neuvěřitelné potěšení a pomáhat partnerům získat maximum potěšení.


6 Faktorů, které brání ženám, aby se těšily sexu

6 Faktorů, které brání ženám, aby se těšily sexu

Sex je jednou ze základních biologických potřeb všech lidí, bez ohledu na to, jakou formu trvá. Toto je zvyk, který vytváří pocit radosti a harmonie. Jedná se o jeden z nejdůležitějších pilířů vztahů, a to nejen proto, že sex posiluje emocionální vztahy, ale také proto, že zvyšuje důvěru, komunikaci a jiné kvality, které tvoří prospěšnější partnerství.

(Sex a vztahy)

ČAsem se učíme milovat více, ale méně lidí

ČAsem se učíme milovat více, ale méně lidí

Sex a Vztah Postupem času se ukázalo, že ti, vztah, který jako pevné a odolné, začnou praskat . Důvody mohou být různé, například některé změny v životním nebo osobnostních konfliktů, ale v každém případě, v určitém okamžiku, vidíme, že okruh přátel se významně snížil. netají, že skuteční přátelé můžeme spočítat na prstech jedné ruky, a s věkem jsme si stále více uvědomují, že kvalita vztahu mezi blízkými přáteli důležitější než kvantita.

(Sex a vztahy)