Alternativní využití cukru, které možná nevíte


Alternativní využití cukru, které možná nevíte

Vzhledem k tomu, cukr je zvýšena mnohem negativní humbuk v posledních letech, někdy zapomínáme, že může dělat mnohem víc pro nás, než jen osladit naše jídlo a pití. Následují některé alternativy k použití cukru , které vás mohou překvapit.Jaké druhy cukru máte?

Z vašich zkušeností možná víte, že ve vašem obchodě se nejčastěji prodává pouze běžný rafinovaný cukr. Máme na mysli tyto malé bílé zrna, které se používají k oslazení čajů, kávy a koláčů, koláčů a podobně. Existují však i jiné druhy cukru. Pojďme se podívat, co: Tabulka

hladké nebo cukru, jak jsme již uvedli dříve, je to cukr, který se používá nejčastěji, ten, který každý zná zrna malé nebo střední velikosti.

  • velmi jemný cukr, to není dobře známý v mnoha zemích, ale v různých anglicky mluvících zemích jsou recepty na cukroví a dezertů, které používají cukr jako závazný složky. Tento cukr má velmi malé zrno.
  • Cukr prášek
  • : To je velmi "normální" cukr, ale to je zem. Rozemlete je, až se změní na jemný prach. Tento cukr se používá k posypání dortu nebo bonbónu, můžete jej vidět na povrchu mnoha sladkých lahůdek.Cukrový cukr nebo surový cukr: Je kulatý a větší než tradiční cukr. Je populární v zemích severní a střední Evropy. Můžete ji najít v německých a skandinávských pekárny, kde se zejména používají při výrobě cukrovinek, známých jako „belgické vafle“.

  • Rafinovaný cukr: Má větší krystaly než obvyklý cukr, který si můžete koupit častěji v obchodech. A používá se víc pro dekoraci nebo z estetických důvodů, stejně jako pro oslazení čaje nebo kávy. Má téměř vždy pravý a někdy asymetrický tvar krychle a používá se jako malý, který slouží k pití. Není tak snadno rozpustný jako granulovaný cukr.
  • Invertovat cukr: mnoho lidí říká, že to nemůže být zařazen do stejné kategorie jako zbytek cukru, a jeho jméno mluví sám o sobě. Takový cukr nespočívá výhradně ze sacharózy, ale je smíchán s jinými druhy ve formě sirupu. Získává se při ohřevu a použití v průmyslových cukrovarnicích, protože se rozpouští mnohem déle.
  • „Jako lékárník bez cukru“

Tento prastarý španělský výraz byl, protože lékárníci cukr používá k léčbě různých nemocí a nemocí z povolání, oni objevili a pochopili jeho přízeň. Někteří lidé říkají, že to je široce používán k léčbě poruch dýchacích cest, a to je ideální pro léčbu poranění. Téměř všichni zatímco souhlasí, že cukr má léčebné vlastnosti, a že je schopna léčit nemoc.

Pokud jej smíchat s dostatečným množstvím vody, dostaneme sirup, které mohou být přidány do jiných základních bylinek, což je dobré léčit chřipku, nachlazení a podobné nemoci, a pokud jej míchat se silným alkoholem, například jako je kořalky, poté Tento nástroj se také používá ke snížení tělesné teploty.

Lékárníci měli vždy cukr na ruce, jak ji mohli okamžitě připisují pacientům, nevěděl diagnózu přesně jako cukr, v tomto případě nemohly způsobit žádnou škodu. Také se vyznačuje častým používáním cukr pro lidí, kteří dělají svou práci z domova. Mohly by vždy podívat do postranic své manželky, aby si tato sladká pochoutka.

alternativní využití cukru, který překvapí

K uklidnění miminka

Pokud vaše dítě má problémy se spánkem nebo bolest po

obdržení některého z různých vakcín , že dítě dostane během prvních měsíců života, můžete si jí dát roztok jedné straně cukru a čtyř částí vody před očkováním. V tomto případě dítě přijme postup klidněji.

k léčbě poranění Jak jsme již řekli, cukr je používán zabít bakterie, které způsobují bolest zranění, řezy nebo boláky. Jen vetřete trochu cukru na vrcholu rány a nechat ho sedět na chvíli.

jazyk uklidnit popechenyy Pokud popekly jazyk při pití ovocné kompoty, kávu, čaj, nebo se snažil ochutnat polévku, cucat kousek cukru nebo dokonce posypeme několik zrnek na místě popechenu jazyku. Zbaví se bolesti.

snížit závažnost kořeněné pokrmy

Pokud uděláte nějakou omáčkou nebo omáčkou a vy jste dělal je příliš ostré, přidáme lžičku cukru. To může být také použit jako pikantní nádobí s přídavkem rajskou omáčkou příliš kyselé.

Pro olupování kůže

Míchání cukru s

olivový nebo mandlový olej , můžete vytvořit skvělé domácí exfoliant odstranit mrtvé kožní váhy z celého těla.nucení rtěnky zůstat na rtech na delší dobu

Jeden z problémů známých žen je, že jejich

rtěnkanezůstane na rtech tak dlouho, jak by bylo žádoucí pro ně. Zmizí spolu po pití, kouření, olizování vašich rtů nebo když ženy pozdraví někoho s polibky. Chcete-li držet rtěnku na vašich rtech o trochu déle, trochu trochu cukru na rtech poté, co si na ně rtěnka. Nechte to pár minut a pak je úplně spojíte. Vyčistit špinavé ruce

Tato metoda použití je vhodná pro muže, kteří se zabývají mechanismy nečistot nebo maziva (např. Pro mechaniku) nebo s malířskými povrchy. Jen si vezměte nějaký cukr, nejlépe mýdlem, jako vždy. Tímto způsobem se stane abrazivní a ulehčí silné znečištění.

Zlepšit vzhled vaší zahrady

Smíchat tři lžíce cukru se dvěma lžičkami octa a čtyři lžíce teplé vody. Aplikujte tuto směs, abyste se zbavili nečistot kolem rostlin. Cukr vyživuje stonky a ocot nedovolí vývoj bakterií.

Čištění kávovaru

Nalijte čtvrtinu šálku cukru do mleté ​​kávové komory a nechte ji tam tři minuty, jako byste vařili kávu. Potom vypláchněte velkým množstvím vody.

Chcete-li odstranit mastné skvrny

Pokud má váš oblíbený oděv, deka nebo záclony mastné skvrny, můžete vytvořit cukr a vodní pastu a aplikovat přímo na skvrnu. Nechejte to zůstat na místě po dobu nejméně jedné hodiny a pak opláchněte jako vždy.

Uložit cookies nebo dezerty čerstvé

Doveďte cookies nebo

jakýkoli jiný dezert v zapečetěné nádobě spolu s několika kostek cukru. Tímto způsobem budou výrobky udržovány čerstvější. Stejně můžete dělat s nastroušeným sýrem, aby to bylo těžké. Mají tyto

alternativní možnosti cukru nepřekvapilo vás? Obrázky jsou s laskavým svolením Uwe Hermanna, David Eccles, Betsy Weber, Jody Mcintyre, Goodmami, Javcon 117 a Joel Kramer.


čLověk ušetří životy milionů dětí jejich transfuzní

čLověk ušetří životy milionů dětí jejich transfuzní

Zajímavé skutečnosti se jedná o jeden z nadějných, pozitivní příběhy, které bychom chtěli sdílet. Její hrdina James Harrison, 78letý muž z Austrálie, známý jako "muž se zlatou rukou". Žije normální život doma, se těší na klid stáří, jeho dcera šťastná, zejména vnoučata. Někteří by ho nenazýval hrdina, ale Zvláštní poděkování krví tohoto muže se podařilo zachránit životy dvou milionů lidí.

(Zajímavosti)

Stres, deprese a nervozita - jaký je rozdíl?

Stres, deprese a nervozita - jaký je rozdíl?

Nedávno jsou tato tři slova slyšíme poměrně často. Problémem je, že označují nejčastější až dosud psychologické poruchy. Stres, deprese a nervozita se mohou objevit jak sama, tak ve stejnou dobu. Je důležité si všimnout první příznaky těchto poruch, protože, naštěstí, mohou pomoci. Jak jsme postiženi stresem, depresí a nervozitou?

(Zajímavosti)