Albinismus: Dojemný příběh tandem modelu Hopa


Albinismus: Dojemný příběh tandem modelu Hopa

Zajímavá fakta V dnešním článku se budeme objevovat není známa téma. Je pravděpodobné, že jste už viděli obličej albino více než jednou, nebo dokonce mezi svými přáteli nebo známými jsou takoví lidé. Jak pravděpodobně již víte, albinismus je vrozená porucha charakterizovaná nedostatkem pigmentace ve vlasech, pokožce a očích.

albinismus může být jak u lidí a zvířat, a vzhledem k nedostatku melaninu je také velmi závažné onemocnění kůže, velmi citlivá na sluneční záření. Je extrémně obtížné být albino, zvláště pokud se tato genetická anomálie vyskytla na kontinentu, jako je Afrika.

V dnešním článku bychom vám chtěli povědět dotekový příběh mladého černovlasého albína Tando Hopa. Opravdu se stala jedinečnou.

africký model Tando Hawk

Tando Hawa - 24-letý model, který je také právník. Věří, že měla štěstí, že se narodila v Africe, kde je albinismus ekvivalentem prokletí. Ona byla vzdělaná v Johannesburgu, který přitahoval velkou pozornost a světlé jemné rysy obličeje, které dělají to vypadat úžasně na jevišti a na obálkách časopisů. Slečna Hopa je jedním z mála modrých albino modelů na světě.

Snad kvůli jeho zkušenostem a úspěchu se rozhodla studovat právo tak hlasitý vyjádřit svůj stigma a sociální drama, které se odehrává v Africe, ale zůstává na celém světě poměrně neznámá.

Prokletí albinismu v Africe

Možná vás překvapí, že Afrika má největší počet albínů na světě. Zejména se to týká Tanzanie. Odborníci se nepodařilo odhalit příčinu tohoto jevu, ale mám podezření, že je to způsobeno raných evropských obyvatel kraje a jejich rodinných manželství v době kolonialismu. Na této statistiky kontinent albinismus je o 15% vyšší než ve světě.

Podle paní Hopi je albinismus v Africe nejen fyzickým problémem, ale také sociálním problémem. Kvůli silnému slunečnímu záření a skromným zdrojům často trpí lidé, kteří trpí touto poruchou, rakovinou kůže a slepotou. Navíc jsou konfrontováni s pohrdáním druhých.

Albinos jsou často označovány jako "Zero-Zero", což znamená dítě ďábla nebo ducha. Předpokládá se, že albinismus je prokletí rodičů, jejichž hříchy zasáhly strašlivou podobu svého dítěte. To vede k sociální izolaci a dokonce k opuštění dítěte.

A ještě horší, říkají, že živý albino v Africe je bezcenný a mrtvý albino je cenné jako diamanty. Proč? Některé kmeny, sociální skupiny a léčitelé v Africe věří, že lidská krev nebo lidské albíny mají magické léčebné vlastnosti.

Takže albinismus na člověka, může být stejně smrtící jako kly slona nebo nosorožce pro: velké množství peněz na úhradu zranění nebo dokonce vražda lidské albína.

Je to odporná realita hlášená mnoha humanitárními organizacemi. V noci jsou skupiny ozbrojených lidí, kteří chytí děti a dospělé albínové, aby ochromili nebo odřízli ruce a nohy. Je hrozné, že většina z těchto lidí je zabita. obrovské množství peněz na zaplacení svých končetin, krev nebo orgánů, a tyto odporné činy ublížit samu podstatu lidství a spravedlnosti.

albinismus v Africe může být skutečným prokletím, protože lidé jako tandem Hopa otevřeně hovořit o tomto problému, zatímco mezinárodní organizace se snaží dát problém na globální úrovni. Zejména v Tanzánii je to velmi vážný problém.

Navzdory jejich úsilí, mnoho lidi- albíni umírá každý rok - ať už proto, že tyto zločiny proti lidskosti, ať už z srdečními problémy a dalších poruch souvisejících s jejich nemoci. Spalování slunce, infekce a rakovina patří k hlavním hrozbám, kterým čelí.

Dnes je mnoho dětí nuceno naučit se přežít bez nohou a rukou. Přesto mnozí z nich neztrácejí svůj optimismus, navzdory přítomnosti snad jedné z nejhorších sociálních značek ve své společnosti.


Varovné příznaky mastných jaterních onemocnění

Varovné příznaky mastných jaterních onemocnění

Zajímavá fakta, která je známa v oblasti vědy jako steatózou, lidově zvaná ztučnění jater nemoci. Může se vyskytnout v důsledku nadměrné konzumace alkoholu nebo metabolického syndromu, jako je diabetes mellitus a hypertenze. Čtěte dále, abyste zjistili varovné příznaky onemocnění jater. Co je tukové onemocnění jater?

(Zajímavosti)

Nebezpečí akrylových nehtů

Nebezpečí akrylových nehtů

Je pravda, že akrylové nehty vypadají atraktivně. Jsou ideální pro zvláštní příležitosti a mění vzhled rukou k lepšímu. Někdy však způsobují i ​​mnoho problémů, kterým je třeba se vyvarovat. Ano, máte rád vzhled akrylových nehtů, ale to vám bude stát zdraví. V tomto článku vám řekneme vše, co potřebujete vědět o nebezpečí použití umělých nehtů.

(Zajímavosti)