Akné: Zelená čajová ošetření


Akné: Zelená čajová ošetření

Není tajemstvím, že zelený čaj je velmi populární. V poslední době je stále více a více lidí využíváno k rekreačním účelům. Jak víte, tento nápoj má nádherný antioxidační účinek, je to diuretikum, léčí rány a dokonce pomáhá zhubnout. Ale víte, že podle nedávných studií zelený čaj dokonale bojuje s kožními onemocněními, jako je akné a akné. Dále budeme o tom hovořit podrobněji.

Kolosální výhody léčby akné se zeleným čajem

  • Od starověku čaj hrál významnou roli v asijské kultuře. Ale není to jen pití. Čaj je známý pro své léčebné vlastnostiproto, že má nádherné složení.
  • Zelený čaj, podle Harvardské školy veřejného zdraví, je považován za nápoj s nejvyšším obsahem antioxidantů. Navíc vysoký obsah tříslovin přispívá k rychlému odstranění otoku a zánětu v kožních tkáních, což pomáhá v boji proti akné.
  • Také zelený čaj má schopnostabsorbovat přebytečný tuk na kůži, který způsobuje záněty, a nakonec vzhled akné a akné. Také výrazně podporuje vylučování toxických látek z těla.
  • Nyní najdete mnoho krémů, které jsou považovány za velmi účinné vzhledem k jejich obsahu zeleného čaje, protože mají lepší účinek než benzoylperoxid.
  • Zelený čaj je nádherný přírodní antibakteriální a pomocný prostředek. Na rozdíl od benzoylperoxidu, zelený čaj nevysuší pokožku.
  • Díky vysokému obsahu antioxidantů chrání a posiluje imunitní systém,zabránilo vystavení bakterií a virů, zhoršuje stav vaší pokožky a způsobit vznik otravné pupínků.

Léčba akné se zeleným čajem

Každý ví, že hlavními prvky, které pomáhají bojovat proti akné a akné jsou polyfenoly a antioxidanty. Jsou schopné odstraňovat toxiny z pokožky a zároveň snižovat záněty a neutralizovat vzhled bakterií, které jsou příčinou vzniku takového zánětu. Také tyto prvky mohou snížit nadměrnou tvorbu kožního tuku, protože tahají kůži, vysušují akné a zabraňují jejich následnému vzhledu.

Jak to udělat

Ve skutečnosti je vše velmi snadné. Existují 2 typy léčby, které byste měli dodržovat:

1. Každé ráno připravte infuzi zeleného čaje. Položte čajovou lžičku ve vroucí vodě. Pak nechte trvat 20 minut. Používejte třikrát denně. Můžete navlhčit bavlněný tampon v infuzi a otřít si obličej. Je to jako tonikum, jen si na kůži a odejít. Pamatujte, třikrát denně: ráno, po obědě a před spaním.

2. A ještě jeden způsob, jak používat 2 krát týdně v noci. K tomu budete potřebovat jablečný ocet. Zeptejte se: proč? Protože je to skvělý prostředek pro akné, akné a dokonce i pro zachování přirozeného pH pokožky. Stačí přidat lžíci jablečného octa k infuzi zeleného čaje. Aplikujte na kůži a nechte přes noc. Oplachujte teplou vodou ráno a aplikujte pravidelný zvlhčovač. Výsledek bude okamžitě viditelný!


6 Bylinných nápojů proti celulitidě

6 Bylinných nápojů proti celulitidě

Celulitida - to je jeden z nejběžnějších problémů s vzhled, který obtěžuje ženy. Ve skutečnosti odhaduje, že se o ni stěžovalo více než 90% ženské populace. Tato porucha ovlivňuje pojivovou tkáň těla. Že je místo, kde tekutina hromadí a tuku, což způsobuje vznik malých důlků, viditelných na kůži. celulitidy se vyskytuje v různých oblastech, včetně hýždě, břicho a nohy, stejně jako horní část těla, ramena.

(Krása)

Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Oblast pod podpaží je velmi jemná a citlivá. Některé ženy se snaží skrýt skutečnost, že kromě použití deodorantů, holení a pocení, podpaží je tmavší než kůže na rukou. Budeme mluvit o možné příčiny takového jevu a přírodní prostředky pro pro boj s problémem tmavší kůže pod podpaží. Nadměrné pocení Pokud je příčinou tmavé kůže pod podpaží nadměrné pocení, měli byste vědět, že pot je jedním ze způsobů, jak bojovat s tělem toxiny.

(Krása)