9 Návyků, které vám vydrží život


9 Návyků, které vám vydrží život

Existují určité špatné návyky, které snižují očekávanou délku života a podporují rozvoj různých onemocnění. Dobrou zprávou je, že existuje také mnoho dobrých návyků, které pomáhají udržovat dobré zdraví, prodlužovat život a především je výrazně zlepšovat.

Nezapomeňte, že máte pouze jeden život a tělo, proto je důležité se starat o své zdraví a dodržovat životní styl, který by vám poskytl dlouhou životnost. Pokud ještě nevíte o těchto dobrých návycích, které budou pokračovat ve vašich letech, doporučujeme vám, abyste si je přečetli a dozvěděli se o nich právě teď.

Nepřejívejte se

Specialisté doporučují mnohokrát jíst v malých porcích po celý den. Nejlepší je jíst 5 nebo 6krát denně. Nepřejívejte se, abyste si mohli zajistit zdravý život a samozřejmě zdravou váhu. Pokaždé, když se připravujete na jídlo, ujistěte se, že část je dostatečná k jídlu a nebude trpět hladem až do příštího jídla.

Více sexu

Pravidelný sex je zárukou dobrého zdraví a dlouhověkosti. Sex zvyšuje sebevědomí, způsobuje uvolňování pozitivních hormonů, spaluje kalorie, snižuje krevní tlak, zvyšuje imunitní systém, zlepšuje spánek a chrání srdce. Odborníci doporučují sex alespoň třikrát týdně.

Nepleť se na slunci příliš dlouho

Když je kůže vystavena ultrafialovému záření po příliš dlouhou dobu, je předčasné stárnutí, kromě toho, může to vést k popálení, podráždění a dokonce i rakovina kůže. Během pobytu na slunci je nutné znát míru, jak zabránit negativním účinkům na zdraví. Doporučujeme vždy aplikovat sluneční krém na obličej a na zbytek těla.

Vedení aktivního společenského života

Na základě výsledků různých studií mají lidé, kteří jsou vždy obklopeni přáteli a rodinou, nižší riziko onemocnění srdce. Osamělost je faktor, který může způsobit depresi, smutek, stres, zvýšený cholesterol a další nemoci. Společně se svými přáteli a rodinou má čas velmi pozitivní vliv na vaše zdraví a dělá vás mnohem šťastnější.

Pijte sklenici vína denně

Ačkoli zneužívání alkoholu špatně ovlivňuje vaše zdraví, Odborníci zjistili, že sklenka červeného vína denně -je užitečná, protože pomáhá předcházet infarktu a dokonce i cukrovky.

jíst ovoce a zeleninu

Pravidelná konzumace ovoce a zeleniny, je nesmírně důležité pro lepší a delší životnost. A ovoce a zelenina jsou bohaté na vitaminy, minerální látky, antioxidanty a dalších živin, které pomáhají udržovat správnou váhu, léčbě mnoha nemocí, očistit tělo toxinů, udržovat zdravou pokožku a mladí a mají řadu dalších výhod.

Zapojit Sportovní - je nejlepší způsob, aby měl dobrý zdravotní stav a fyzický tvar, a, samozřejmě, je doporučeno odborníky. Podle studií, cvičení může prodloužit svůj život4 roky, zatímco oni pozitivně ovlivnit zdraví srdce, plic, a dokonce i zlepšit náladu. Doporučená vykonávat žádnou sportu a / nebo provádět cvičení alespoň 30 minut denně.

Smoking Nekuřte - je jedním z nejhorších návyků, které mohou být jen člověk, protože to nejen snižuje průměrnou délku života, ale také významně ovlivňuje kvalitu života kuřáka. Protože kouření způsobuje rakovinu plic a dalších respiračních onemocnění, tento zvyk je jednou z nejčastějších příčin úmrtí ve světě. Přestat kouřit je obtížné, ale možné. Kromě vylepšení budou viditelné na první den, a tělo začne postupně obnovit své zdraví.

vyhnout stresu v našem životě jsme se nějak jednou konfrontováni s stresových situací. I když stres je normální, odborníci zdůraznit, že rozhodně potřebují vědět více o dopadu a důsledcích problémového. Podle studie, stres nepříznivě ovlivňuje mentální, emocionální a fyzické zdraví. Proto se doporučuje, aby proti němu bojovat a udržet pozitivní přístup k životu, a ne se soustředit na situace, které mohou čelit. I když se může zdát, že je to obtížné, existuje mnoho způsobů, jak se vypořádat se stresem.


Proč chci vypnout router v noci?

Proč chci vypnout router v noci?

Nové technologie přinesly revoluci ve světě, kde žijeme, rozšiřujeme naše možnosti komunikace, práce, zábavy a všechno, co přichází na mysli. Navíc bezdrátový přístup k internetu se stal nepostradatelnou součástí života, protože poskytuje přístup k nesčetným užitečným nástrojům. Nyní je nemožné bez Wi-Fi v doma, v práci, ve vzdělávacích institucích, stejně jako na jiných místech, kde můžete zůstat v kontaktu a využít informací dostupných na internetu.

(Zajímavosti)

Jak odstranit bydlení pomocí citronové šťávy

Jak odstranit bydlení pomocí citronové šťávy

Zajímavosti myslíš, že to z citrusových plodů se používá jako přísada při vaření? Ve skutečnosti mnoho milenců v minulosti (naše matky nebo babičky) používalo citron pro odstranění bytu. Zjistěte si v tomto článku, jak vyčistit domov s citrónovou šťávou. Použití citronové šťávy s uklízení domu Lemon má velmi zajímavé vlastnosti, pokud jde o odstranění choroboplodných zárodků na téměř všechny povrchy v kuchyni, koupelna, obývací pokoj a ložnice.

(Zajímavosti)