9 Způsoby, jak znovu použít staré džíny


9 Způsoby, jak znovu použít staré džíny

Zajímavá fakta Existuje mnoho způsobů, jak znovu použít staré džíny, které jste zapomněli ve skříni, pravděpodobně proto, že nesedí velikost nebo z módy. Ačkoli někdy dobrý nápad dát je do někoho, kdo by je mohl nosit, ale existuje mnoho dalších nápadů, které berou tkáně, ze kterých jsou vyrobeny, a který bude trvat mnoho let. Chcete se dozvědět, jak znovu použít staré džíny? Pak si přečtěte!

Pokud jste připraveni k testování svou kreativitu a talent pro manuální práce naše nápady, které můžete použít všechny staré džíny, které máte. Jediná věc, co potřebujete, je být schopen šít nebo být připraveni experimentovat s nůžkami, jehlou a nití. Riflové kraťasy

To je jeden z nejjednodušších a nejvíce klasickým způsobem zpracování starší džíny. použijte tuto myšlenku, pokud můžete i nadále nosit džíny, ale poškozené nohy. Jediné, co musíte udělat, je označit místo, kam chcete zkrátit kraťasy a pak stříhat nůžkami získat požadovanou délku. Dokonce si můžete nechat neokantovanymy pro vzpurný styl.

Denim mini sukně

dobré šortky Kromě toho můžete také mini sukně pro léto nebo neformální příležitosti.Je to jedna z položek oblečení, které nevyjde z módy, a to zejména v horkých dnech. Na džínové sukně, budete potřebovat velké kalhoty, takže můžete snadno připojit díly a vytvořit mini-sukně.

sáček nebo peněženku mnoho způsobů, ve kterém můžete dělat s staré džíny tašky nebo kabelky. byste měli jen používat veškerou svoji kreativitu a přidat ty části, které se vám líbí nejvíce. Například můžete provést sáček tkaniny ze starých džín a přidejte detaily s kameny, knoflíky, barevné skvrny, zipy nebo cokoliv jiného, ​​co přijde na mysl.

New Kitchen zástěra kuchyňská zástěra je velmi jednoduché a užitečné, protože s ním nebudete skvrny oblečení v kuchyni. Jediné, co musíte udělat, je odšroubovat staré džíny, pak střih zástěru, aby přišel k vám ve velikosti. Pokud se jedna část chybí, můžete přidat trochu víc tkaniny.

Po vyjmutí zástěru, můžete přidat barevný okraj s jinou látkou a pásky jsou k tomu zapotřebí svázat vzadu. Jak bylo uvedeno výše, můžete hrát s kreativitou přidáním dalších detailů, jako jsou tlačítka, kameny nebo barevné záplaty.

Peněženka pro mince

Nevím, kde držet mince? Můžete použít old staré džíny, abyste vytvořili krásnou peněženku na mince. Jediná věc, která je potřeba, je vyříznout požadovaný tvar peněženku (hranaté, kulaté, oválné, půlměsíc), a pak šít hrany a zavřete zip, zip nebo tlačítka. Notebook

Chcete-li mít jedinečný osobní notebook,

vezměte látku ze starých džínových kalhot, abyste zabalili vnější část notebooku. Musíte jen snížit přesnou velikost a aplikovat trochu lepidla na vložení hadříku na kryt. Další možnost: přizpůsobte ji, i když to bude trvat déle a může být složitější.Pouzdro na mobilní telefon

V telefonech najdete specializované prodejny. Zabraňují poškrábání. Ale co dělat sami?

Je to opravdu snadné a můžete si to vyrobit z částí tkaniny, které zůstaly za taškou nebo kabelkou. Otírejte látku tak, aby byla o jeden nebo dva centimetry větší než je velikost telefonu, a potom vyšívejte konce tak, aby zůstala díra. Můžete přidat ozdobné detaily: barevné drtiče, aplikace, tlačítka atd.

Zvířecí oblečení

Zvířecí oblečení určitě vypadá velmi roztomilé, jak pro psy, tak pro kočky. Proč se nepokoušíte, aby se takovéto šaty vyrobily sami?


Zkontrolujte svou kreativitu pomocí starých nežádoucích džínů, abyste si oblečení založili na stávajících modelech nebo vytvořili něco jedinečného. Polštáře

Pokud chcete aktualizovat staré polštáře a dát jim zvláštní styl, vezměte staré nechtěné džíny a použijte látku na kryty polštářů, aby vypadaly zcela nové a jedinečné.


Po přečtení to už nikdy nebudete házet staré džíny

Po přečtení to už nikdy nebudete házet staré džíny

Bez ohledu na značku jsou modré džíny obvykle jedním z nejužitečnějších oděvních předmětů v životě. Někdy vyjdou z módy, ale jsou stále v dobré kondici. Existuje spousta příležitostí, jak je dát ostatním, když už tě nemají rádi, nebo je už nemáš. Existují však i další nápady, které vám mohou pomoci při dalším používání tkaniny.

(Zajímavosti)

Jak se zbavit plísní doma? Zajímavosti

Jak se zbavit plísní doma? Zajímavosti

Mold ... Nic není odpornější a další zdraví škodlivé než houba, která roste na vlhkých místech ve vašem domě, v kuchyni, dlažba, koberec, a někdy to může být nalezen v poměrně nečekaných zákoutí. Každý rok přicházejí miliony lidí do zdravotních středisek, stěžují si na astmatické záchvaty a alergické reakce, které také potřebují léčbu.

(Zajímavosti)