9 Tajemství, aby jejich sen tělo hubnutí


9 Tajemství, aby jejich sen tělo hubnutí

Chcete-li mít tělo svých snů, potřebuje především, bude síla a vytrvalost. To by nemělo být jen série akcí, ale postoj k životu. Cílem je udržet ideální hmotnost a zůstat zdravý.

Navíc tím, že definujete svůj "dokonalý tvar", měli byste mít také realistický postoj. Věk, metabolismus a typ tvaru rozhodně ovlivňují váš vzhled.

Za prvé, musíte určit maximální možnosti těla a vzít je. Pak můžete přijmout opatření, abyste se lépe podívali, zbavili se dalších kilogramů a postarali se o opřené ruce.

Pokud se budete řídit tipy v tomto článku, zdravé hubnutí a krásný vzhled se stane více než skutečný. Je to jednoduché a kromě toho vaše pohoda jistě zlepší.

strategie mít tělo svých snů

1. Máte dobrou snídani

Když říkáme „dobrou snídani“, neznamená to dopyvatykávu, vyběhl z domu, a už vůbec ne říkat procházet Snídaně. Pamatujte si:

  • tělo nejedlo po dobu 8 hodin, takže musíte dodržovat režim, aby byla zajištěna stabilita metabolismu;
  • dobré snídaně obsahuje celulózu, vitamíny a samozřejmě bílkoviny. Jinými slovy, že mají kus svých snů, neodstraňujte ze svého jídelníčku jsou bílkoviny potravin, jako jsou vejce;
  • Další důležitý bod mít na paměti, pokud jde o snídani: Ovesné vločky je velmi užitečné pro zdraví a tvar. Proč tedy nemíchat s malým množstvím jablek a ořechů?

2. Naplánujte si jídlo

Plánování je jedním ze způsobů, jak ovládat to, co jíte. Tímto způsobem se můžete vyhnout určitým chybám, například když se po návratu domů jedí první věc, která padá na paži.

Neztrácejte čas: nakupujte deník a doplňte stravu po dobu jednoho týdne. Můžete vyhledávat zajímavé a chutné recepty, když máte čas.

3. Vždy nosit tašku s láhev s vodou

něco tak jednoduchého a levného jako příležitost pít vodu po celý den, vám pomůže očistit tělo a přivést ji s toxiny.

Pokud chcete, přidávejte trochu citronové šťávy na vodu, abyste zvýšili jeho příznivé vlastnosti a chuť.

4. Vyměňte rafinované výrobky za celé zrno

Vytvoření nákupní seznam, přidejte jej do hnědá rýže, celozrnné těstoviny, celozrnný chléb (například ovesné vločky nebo žitnou mouku) a celozrnný pokud jde péct něco.

Tato jednoduchá změna ve stravě bude přínosná pro zdraví a pomůže dosáhnout požadované formy. Za to stojí.

5. Jděte ven a chodte po půl hodiny každý den

Samozřejmě, můžete najít volnou půlhodinu po celý den. Než přijedete do televize nebo podnikáte doma, měli byste nosit pohodlné boty a pohodlné oblečení a jít na procházku.

Toto aerobní cvičení zlepší zdraví srdce a pomůže zhubnout. Můžete sesbírat skupinu přátel a chodit po procházkách.

6. Řekněte „ano“ prospěšné tuky

nikdy udělat chybu, po dietu, která nastavit přísné limity, a ze kterého odstranit všechen tuk. Zdravá strava by měla obsahovat mononenasycené mastné kyseliny.

Dají vám pocit plnosti, zlepšit stav cév a zvyšují hladinu serotoninu, což má pozitivní vliv na náladu.

Ujistěte se, že jíst více z těchto potravin: losos

  • ořechy olivový olej avokádo
  • mandle, lněná semínka 7.

jíst Chia semena Chia semena pomohou mít tělo svých snů. A to vše díky skutečnosti, že urychluje metabolismus a pomáhá spalovat břišní tuk.

Nezapomeňte na další prospěšné vlastnosti chia semen, protože to je:

  • bohaté na mastné kyseliny omega 3;
  • má protizánětlivý účinek;
  • pomáhá bojovat proti celulitidě a zabraňuje předčasnému stárnutí;
  • upřímný;
  • dokonale reguluje funkci střeva.

8. Mírně zvýšit intenzitu cvičení

Jen několik volných minut se objeví, ujistěte se, že je používat. Nezáleží na tom, jestli nemáte simulátor doma, někdy je to nejlepší způsob, jak pracovat.

Můžete například poslouchat zábavnou hudbu a chodit po schodech. Nebo vidtyskatysya, squat, dělat cvičení s činkami ...

Pokud systém bude tvrdě trénovat a uvidíte výsledky velmi brzy. Více informací

5 cvičení, jak přivést do tvaru hýždí

9. spát 8 hodin denně

Pokud spíte méně než 6 hodin denně, může to mít vážné zdravotní následky. Například metabolismusse mění. Ve skutečnosti, pokud se spánková deprivace stává normou, výrazně zvýšíte riziko vzniku cukrovky.

Navíc, když jste příliš ospalá a cítit se unaveni, aktivuje se systém odměn pro mozku. Potraviny vám dávají pocit radosti a relaxace, a protopostupně získáváte váhu.

Po týdnu bez správného spánku začnete chtít produkty s vysokým obsahem sacharidů kompenzovat nedostatek energie v mozku.

Tak to prostě udělej. Abyste získali tělo svých snů, musíte dodržet jasný harmonogram.

Jezte ve stejnou dobu každý den, jíst 8 hodin denně, postarat se o sport a především dělat tyto užitečné strategie normou svého života. To vám pomůže dosáhnout požadovaného výsledku.

Za to stojí!


Užitečných produktů před tréninkem hubnutí

Užitečných produktů před tréninkem hubnutí

Někteří lidé nejedí před tréninkem, protože v konečném důsledku chtějí spálit kalorie a hubnout. Avšak navzdory názoru většiny, inteligentní výběr z toho, co jíme, než cvičení může zlepšit výsledky dokonale relací pomůže spálit kalorie a stát zcela oprávněné výdaje peněz. Pokud je váš trénink - není jen jednoduché cvičení na kardio a hmotnosti děláte v posilovně, je třeba přidat do stravy více proteinů a málo sacharidů .

(Ztráta váhy)

10 Potravin pro rychlé spalování břišního tuku

10 Potravin pro rychlé spalování břišního tuku

Mnoho lidí používá dietu a cvičení k udržení zdraví a krásy se především zaměřuje na odstranění břišního tuku. Bohužel, ve většině lidí přesně v této oblasti hromadí břišní tuk , což vede ke ztrátě ideální postavy a zvyšuje riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Dobrou zprávou je, že existují některé speciální cviky ke snížení množství tuku v této oblasti, stejně jako tam jsou určité potraviny, které těží z tuku spalování.

(Ztráta váhy)