6 Jednoduchých tipů pro dokonalý vzhled vlasů


6 Jednoduchých tipů pro dokonalý vzhled vlasů

Krásné vlasy po celou dobu byl symbolem ženskosti a zdraví. Každá žena chce mít perfektní vlasy, aby se cítila atraktivně. Hlavní problém - vysoké ceny pro kosmetické procedury, masky a různé výrobky péče ... Ale chceme vám ukázat několik způsobů, které nebudou stát nic.

Jak získat krásné a zdravé vlasy?

1. Rozpusťte vlasy dvakrát denně

Může se zdát zřejmé, ale jednoduché česání vlasů dvakrát denně stimuluje krevní oběh vskalp.Stimuluje růst a výživu vlasů. Je to jako masáž, která nebude stát ničím, pamatujte česání vlasů dvakrát nebo dokonce třikrát denně.

2. Opláchněte studenou vodou

Bojíte se plavat ve studené vodě? Má povzbuzující vlastnosti, stimuluje krevní oběh. Je také ideálním nástrojem pro zlepšení pokožky. Horká voda může poškodit pokožku hlavy - aby vaše vlasy byly suché a nudné.

Používejte klimatizaci a opláchněte vlasy studenou vodou po umytí. Takže fixujete vlasový folikul. Díky tomu budou vlasy lesklé, hedvábné a jasné. A nezapomeňte: také urychluje růst vlasů!

3. Nejprve použijte klimatizaci a poté použijte šampon

Už víte o tomto malém triku? To je skvělý způsob, jak chránit vaše vlasy. Aplikujeme první klimatizaci, získáváme větší lesk vlasů. A po použití šamponu a klimatizace můžete přidat několik kapek citronové šťávy nebo lžíce kokosového oleje k opláchnutí. Masírujte hlavu a opláchněte ji teplou nebo studenou vodou.

  1. Používejte masku dvakrát týdně

Které dvě masky je nejlepší pro vlasy? Přečtěte si a zjistíte, že je velmi snadné a levně vařit:

  • Maska vajec a piva. Jediné, co musíte udělat, je střílet jedno vejce s poloviční sklenkou piva. Smíchejte je, dokud nezískáte pěnu. Tak snadné! Když jste připraveni k použití, aplikujte směs na mokré vlasy a nechte 20 minut (můžete nosit sprchovou hlavici, abyste zabránili pádu). Potom opláchněte studenou nebo teplou vodou. Aplikujte masku jednou týdně s přídavkem vitamínů, které podporují lesk, sílu a obnovu vlasů. Budete mít velkolepý vzhled.Maska olivového oleje a medu
  • . Jedná se o jednu z nejlepších úprav vlasů. Poskytuje jemnost, hedvábnost a jas. To je důležité pro lidi, kteří barví vlasy, protože tato maska ​​pomáhá obnovit. Jak to udělat? Jeden musí vzít lžíce oleje a dvě polévková lžíce medu. Dobře promíchejte ingredience lžící a naneste na mokré vlasy. Nechte 15-20 minut, pak opláchněte! Je ideální pro týdenní použití.5. Pozor na chemikálie a vysoké teploty

Už víme, že barvivo na vlasy může poškodit jeho zdraví.

Ale někdy to nemůžeme zabránit, protože musíme skrýt šedé vlasy. Pokud použijete barvy, se snaží používat masek, jsme výše popsané vyluhovat vlasy živinami a obnovit ji.Buďte opatrní: příliš často nepoužívejte vysoušeče vlasů, kleště ani kleště. Heat dá špatný vlasy: to přenáší kyslík a snižuje lesk a shovovystist.

  1. tajemství výživy Samozřejmě, že jste to více než jednou slyšel: zdravá strava vliv na vzhled. Totéž s vlasy, špatná strava způsobuje nedostatek živin, jako je železo, zinek a hořčík oslabil vlasových folikulů. Proto je pro zdraví vlasů důležitá vyvážená a rozmanitá strava.

Uvědomte si, že nejlepší produkty jsou ty, které jsou bohaté na železo, síra, omega-3, kyseliny listové a draslíku. A kde jsme je našli? Dělejte si poznámky:

  • síra: brokolice, pórek, chřest, ananas nebo kokosové ořechy. Tyto produkty pomáhají tělu zbavit toxinů, zvyšují tvorbu kolagenu a keratinu.IRON Pamatujte si, že je v zelené listové zelenině, čočka, krůtí, kuřecí maso apod
  • . Pomáhají absorbovat vitaminy, které jsou nezbytné pro vstřebávání železných vlasů. To je silné a zdravé.Omega 3 mastné kyseliny
  • : Máte rádi ořechy nebo tučné ryby? Neváhejte, vždy si je vybral kvůli nedostatku mastných kyselin ve stravě způsobuje matný a lámavé vlasy.Draslík: Podívejte se na to v cukety, houby, stejně jako meloun a kiwi.
  • Losos a jogurty obsahují draslík. Pokud je vaše strava příliš nízká v draslíku, bude to mít za následek slabé nehty a ztrátu vlasů.Kyselina listová:
  • přidat ořechy, čočka, obilí, rýže, celozrnné obiloviny a ovoce, jako jsou pomeranče a jiné citrusové plody do svého jídelníčku. Anémie může být způsobena nepřítomností kyseliny listové, což vede ke ztrátě vlasů. Dostatečné množství kyseliny listové přispívá k posílení vlasových folikulů.Využili jste některý z těchto tipů, abyste měli perfektní vlasy? Pokud ne, začněte dnes!


6 Nejlepších plodů s anti-stárnutí vlastnosti

6 Nejlepších plodů s anti-stárnutí vlastnosti

Denní konzumace ovoce nám poskytuje potřebné vitamíny a minerály, ale některé ovoce by měly být zaznamenány především pro jejich vynikající antioxidační účinek. Nyní budeme seznam nejlepší ovoce, které potřebuje, aby ve vaší stravě, takže podívat na všech 100%. Spotřeba těchto plodů zlepší vaše zdraví, přidá energii a váš vzhled bude jen svítit.

(Krása)

5 Přírodní prostředky ke snížení skvrny na obličeji

5 Přírodní prostředky ke snížení skvrny na obličeji

Health vzhled obličeje skvrny a akné je velmi časté estetickým problémem. Obvykle jsou příčinou malých nevýhod na pokožce přímé sluneční záření a hormonální změny v těle. K dispozici je spousta kosmetických přípravků, které omezují obličejové skvrny. Nicméně, často vberihayut objevení vady na kůži, a někdy dokonce vést k rozvoji závažných komplikací.

(Krása)