Produkty určené ke spotřebě pro čištění přírodního tepny


Produkty určené ke spotřebě pro čištění přírodního tepny

užitečné návyky Výživa hraje důležitou roli ve zdraví těla, takže je důležité konzumovat potraviny té nejvyšší kvality. Nyní

obchody a bazary jsou přeplněné obrovské množství „plíce“ produkty, z nichž mnohé jsou velmi škodlivé a může vést k obezitě, kardiovaskulárních chorob a hormonálních poruch.

Problém je v tom, že potravinářský průmysl a reklama byl schopný prodávat velké množství spotřebitelů a podněcovat dezinformace vstoupit do svého jídelníčku není vždy užitečné pro produkty těla. Odborníci však

zdraví varují, že nadměrné konzumace potravin s nízkým obsahem tuku negativně ovlivňuje krev zvyšuje hladinu cholesterolu a zvyšuje riziko závažných onemocnění.

Naštěstí existuje mnoho skvělých produktů, které podporují přirozený proces detoxikace a pomáhají vyhnout se negativním dopadům popsané výše. Pak řekneme

9 potravin, které by měly být pravidelně přijatá k čištění tepen. 1. šťávu z granátového jablka

Studie prokázaly, že tento přírodní nápoj je jedním z největších ukazatelů antioxidanty, které jsou velmi potřebné pro naše zdraví.

Ve skutečnosti vede i mezi zdravými produkty, jako jsou ostružin, borůvek a pomeranče.

Pravidelná konzumace džusu granátového jablka čistí cévy, snížení negativního dopadu aterosklerózy a napomáhá v boji špatný cholesterol (nebo lipoprotein s nízkou hustotou, LDL)

2. tučné ryby takové druhy ryb, je hlavním zdrojem omega-3 mastných kyselin, živin které naše tělo nevyrábí, ale přijímá s jídlem. Podporují a zlepšují stav kardiovaskulárního systému.

Zadáte-li do svého jídelníčku tučné ryby a jíst to alespoň dvakrát týdně, prochyschatyme blokoval cévy, regulaci hladiny lipidů v krvi a zabraňují kornatění tepen a žil.

cennější produkt jejich protizánětlivý účinek, což je zvláště důležité v žilách.

zvláště doporučujeme následující druhy ryb: Losos

  • pstruh makrela tuna
  • sledě sardinky

3. zelí Tento pokrm - přirozeným zdrojem prospěšných bakterií, které pozitivně ovlivňují trávicí systém a srdeční onemocnění.

Přidáním zelí do vaší stravy vylepšujete proces čištění těla a tím dále pomůžete snížit hladinu cholesterolu a eliminovat toxické látky. A hlavní věc: toto jídlo posiluje imunitní systém a zabraňuje vzniku mnoha infekčních onemocnění.

4. Olivový olej

Extra třída olivového oleje nám dodává esenciální mastné kyseliny, které stimulují přirozené čištění tepen.

Spotřeba tohoto produktu v surové formě nás zbavuje přebytku cholesterolu a triglyceridů, což snižuje riziko srdečních záchvatů a mrtvice.

Antioxidanty chrání před ničivými účinky volných radikálů a stále zabraňují vytvrzení žil. 5. Sezamová semena

Tento produkt se ukázal jako účinný chránič srdeční činnosti. Pomáhá také při potížích s oběhem a zabraňuje vzniku aterosklerózy.

Sezamová semena jsou bohatá na mastné kyseliny, antioxidanty a protizánětlivé složky, které mají mnoho příznivých vlastností, zejména zlepšení stavu arterií.

6. Rajčata Toto ovoce obsahuje silný antioxidant lykopen, který pomáhá

snížit úroveň špatné oxidace cholesterolu podél stěn tepen.

Je třeba poznamenat, že v surové formě má salát nebo čerstvě vymačkané šťávy rajčata mnoho užitečných vlastností, ale během vaření jsou ještě více násobeny.

7. Ovesné vločky Ovesná vločka je bohatá na vlákninu, která zlepšuje trávení, a také pomáhá převádět cholesterol a tuky.

Pokud jíte každý den, nebo alespoň třikrát týdně, pak se vaše tepna samočistí a zbaví se všech škodlivých látek. 8.

Ořechy - nejen užitečná alternativa k škodlivých pochutin, kdy potřebujeme uspokojit svůj hlad, ale také by měly být použity pro prevenci ucpávání cév a srdečních onemocnění.

Obsahují mononenasycené tuky a omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají předcházet akumulaci lipoproteinů s nízkou hustotou (LDL) v těle. Doporučujeme jíst :

lískových oříšků mandle pistácie

arašídové 9. Meloun

  • Tento výrobek obsahuje velmi málo kalorií, ale hodně antioxidantů, které chrání naše tepny.
  • Diuretické vlastnosti melounu pomáhají vyrovnat se se zánětlivými procesy, zlepšují krevní oběh a také odstraňují škodlivé látky z krve.
  • Tento produkt obsahuje důležitou aminokyselinu, citrulin, která účinně reguluje arteriální tlak.
  • Jak můžete vidět, existuje mnoho produktů, které mají velmi prospěšné vlastnosti jak pro tepny, tak pro kardiovaskulární systém jako celek.

Tak se snažte konzumovat je pravidelně, ale nezapomeňte správně a vyváženě jíst.


5 Přírodní způsoby, jak zlepšit svůj život, pokud máte endometriózy

5 Přírodní způsoby, jak zlepšit svůj život, pokud máte endometriózy

Užitečné návyky Jak všichni víme, Endometrióza je chronické onemocnění. V současné době neexistuje žádná účinná léčba, která by mohla odstranit tuto poruchu, která postihuje velké procento ženské populace. Navíc příčiny tohoto onemocnění, které se vyznačuje neobvyklou růstu endometriální tkáně mimo dělohy, je nejistá.

(Užitečné návyky)

Rakovinu ústní dutiny: symptomy a metody prevence

Rakovinu ústní dutiny: symptomy a metody prevence

Užitečné návyky rakovina ústní je spojen s rakovinou hlavy a krku. Nádory vyplývající z těchto rakovin jsou obvykle: karcinom, které jsou na stěnách masité úst. Adenokarcinom , umístěný v buňkách žláz. Rakovina úst je velmi podobná rakovině, která se může vyvinout. Takže je důležité znát příznaky této rakoviny.

(Užitečné návyky)