9 Tipů, jak urychlit metabolismus


9 Tipů, jak urychlit metabolismus

Hubnutí metabolismus - skupina procesů, které tělo přeměňuje potravu na energii, aby bylo zajištěno řádné fungování všech vnitřních orgánů a systémů.

Pokud je rychlost těchto procesů je nízká, méně živin vstřebává do těla v průběhu času a zase do tuku, což vede k nadměrné hmotnosti a zhoršení zdraví obecně.

Z toho vyplývá, že při ztrátě dalších kilogramů byste se měli nejdříve postarat o zrychlení metabolismu. Pouze kousek disciplíny, úsilí a správné motivace - a můžete přinést své tělo do pořádku. Docela jednoduché, že?

Tipy pro urychlení metabolismu

1. Nezapomeňte, Základy: měli jíst 5x denně

trávicí systém má možnost odložit podíl spotřebované sklad potravin být tam, kde čerpat energii z baterie nedostatek potravin.

Tato evoluční zručnost ztratila svůj význam ve společnosti, kde není problém s dostupností potravin, a proto se tyto zásoby postupně přeměňují na tuky.

Pokud je vaše tělo zvyklé na pět jídel, pochopí, že není třeba nic odkládat. V důsledku toho se zvýší rychlost metabolismu.

Nezapomeňte dieta stravovat, aby vaše tělo nebylo zvyklé na to. Jakékoli změny v lidském životě vždy zvyšují jeho aktivitu a pozornost.

2. Postupujte podle klasických pravidel hubnutí: sport urychluje metabolismus

Pravidelné cvičení pomáhá používat nahromaděnou energii a spálit kalorie. To jsou sporty, které jsou jedním z nejdůležitějších hnacích sil metabolismu.

Stejně jako u výživy by se cvičení mělo přistupovat opatrně. Cvičení by měla být různorodá, aby tělo nemělo čas si na ně zvyknout. Pokud tomu tak není, rychlost metabolismu se nezmění.

3. Nezapomeňte pít vodu

Pokud příjem vody poskytuje pocit sytosti, čímž že nemá žádné kalorie, které by mohly zabránit zrychlení metabolismu. To znamená, že voda bude nejlepší pomocník v boji proti nadměrným kilogramům.

Čím více denně vypijete vodu, tím rychlejší bude váš metabolismus a tělo rychleji vstřebává jídlo. Pokuste se vypít denní dávku čisté vody - 2-3 litry denně.

4. Použijte kokosový olej

Kokosový olej je nejen chutný, ale také účinnější pro urychlení metabolismu než olivový olej. Díky tomuto přírodnímu prostředku můžete spálit třikrát více kalorií než při použití jiných produktů.

Je to proto, kokosový olej má schopnost vyrovnat se s ketózou (nadměrnému hromadění ketolátek, což vede k obezitě a vývoj cukrovky). V, výsledek tohoto těla začíná spalovat tuky.

Existuje mnoho receptů a způsobů, jak používat kokosový olej. Pro ty, kteří se rozhodli přidat kokosový olej do své stravy, doporučujeme pít jednu čajovou lžičku tohoto výrobku před jídlem namísto olivového oleje.

5. Seďte vaše pokrmy se skořicí

Zdá se divné, že skořice zvyšuje schopnost těla absorbovat cukr ve vyšší míře. Četné studie ukázaly, že pravidelné používání skořice zrychluje vstřebávání cukru z potravin o 20krát.

Existuje mnoho receptů s touto aromatickou koření, ale doporučujeme vám nejprve ochutnat skořicové nápoje - čaj a kávu.Tímto způsobem budete spotřebovávat méně kalorií, aniž byste narušili chuť nápojů. Skořice působí jako přírodní sladidlo, ale také má neuvěřitelnou vůni, takže vaše pokrmy ochutnávají ještě víc chutné.

6. Ráno pijte kávu

Kofein nejen ráno posiluje, ale také urychluje srdeční rytmus. Vysoká srdeční frekvence pomáhá urychlit práci jiných vnitřních orgánů, včetně zvýšení rychlosti metabolismu.

7. Zahrnout do svého jídelníčku tučné ryby

Jednou z hlavních výhod tučné ryby, které je možné přehlédnout - je výskyt trvalý pocit sytosti po konzumaci. Výsledkem je, že sníte méně a pocit hladu vás dlouho netrápí.

Kromě toho tělo absorbuje přesně tolik živin z ryb, kolik potřebuje, a zbytek se prostě přeměňuje na energii. To vše kvůli tomu, že ryby odrůd jsou velmi snadno strávitelné. Vzhledem k tomu, že je považováno za snadné pro žaludeční potraviny, proces jeho asimilace je extrémně rychlý, aniž by vyvolal zpomalení metabolismu.

8. Přidejte více koření na nádobí

Kořeněné koření zvýší teplotu těla. V důsledku toho se tělo aktivuje a metabolismus se zrychluje. Živiny budou rychleji tráveny. Pokud používáte koření v kombinaci s produkty, které jsou prospěšné tělu, rychlost metabolismu se zvýší několikrát.

9. Pojď sem k jídlu důkladně

"Dobré jídlo" neznamená "bezvýkvové jídlo". Diverzifikujte každodenní stravu a zjistíte, že tělo bude lépe a rychleji absorbovat potraviny.

Navíc, jíst lépe u stolu, který vás nebude rozptýlit. Všimněte si, že , že jíst při sledování televize obvykle končí s přejíráním.

Tyto užitečné návyky je třeba brát jako pravidlo.

Klíčem k ztrátě extra kilo a udržení těla v tónu je sled. Chcete-li urychlit metabolismus, musíte nejen změnit stravu, ale také pravidelně se zabývat sporty.

Jste připraveni vyzkoušet naše tipy v praxi? Máte něco, co nás překvapí?


Jak snížit velikost oděvu: 5 jednoduchých změn ve stravě

Jak snížit velikost oděvu: 5 jednoduchých změn ve stravě

Můžete skutečně snížit velikost oblečení tím, že jednoduše provedete 5 změn ve stravě? To je vlastně tak. Někdy trivia může mít nejvíce úžasné výhody pro vaše zdraví. Jedním z nejobtížnějších problémů spojených se ztrátou hmotnosti je zabránit strašnému odrazu po dosažení ideální hmotnosti. K tomu se nestalo, musíte vědět o tomto klíčovém aspektu: stravy by měly být dočasné, ale musíte jíst správně každý den.

(Ztráta váhy)

Pilates cviky na tenkém těle

Pilates cviky na tenkém těle

Je to skvělý způsob, jak spalovat tuk, který se hromadí v nohou, pasu a svalů. Zjistěte si nejlepší Pilates cvičení níže! Místo, kde se nejvíce nahromadí tuk, zpravidla je pas, stehna a svaly. Tento problém je velmi častý u žen kvůli genetice nebo špatn

(Ztráta váhy)