Neuvěřitelné způsoby, jak používat mikrovlnné


Neuvěřitelné způsoby, jak používat mikrovlnné

Zajímavá fakta Pokud si stále myslíte, že mikrovlnný ohřev je vhodný pouze pro zbytky jídla ze včerejší večeře, a dělat popcorn, mýlíte se. Vzhledem ke své univerzálnosti, tento přístroj schopen provádět mnoho dalších funkcírozmanitost.

Hlavní výhodou mikrovln je, že některé pokrmy lze vařit v něm je mnohem rychlejší než v troubě.

V tomto článku jsme se rozhodli pro Vás seznamem neuvěřitelné způsoby, jak využít mikrovlnnou troubu, která právě ještě neslyšeli nic. 1. Rychle připravit

corn Místo vařit kukuřice na sporáku, doporučujeme používání mikrovlnné trouby, protože se výrazně ušetří čas.

Zde je návod, jak na to: Tato metoda

  • vaření je lepší vyčistit trupy kukuřice. To umožní, aby kukuřice více šťavnaté uvnitř a pomoci jí připravit rovnoměrně.
  • Zapnutí mikrovlnné trouby pro více síly po dobu 3-5 minut. Tento putamen pak snadno odchýlit od plodu.
  • Po vypnutí přístroje nechte vychladnout trochu obilí, ne pálit prsty.

2. Zapomeňte na slzy při čištění luk

Pokud se vám nelíbí, cibule čisté, protože to dráždí oči, což způsobuje trhání, tento trik vám přesně to líbí.

Položte cibuli v mikrovlnné troubě po dobu 30 sekund, a pak si můžete vyčistit cibuli bez prolití žádné slzy.

Jak to funguje? Teplo cibuli před řezací pomáhají neutralizovat enzymy, jimiž luk a uvolňuje sírové slzný plyn.

bramborové lupínky 3. Dát nový život

Jestliže jste zapomněl zapečetěný balíček bramborových lupínků, rychle měknou a zacherstviyut. Chcete-li se vrátit čipy dobře chutnají, dal je do mísy a ohřát v mikrovlnné troubě po dobu 35-40 sekund.

Tak ať čipy mírně vychladnout. Po vyzkoušení je na vkusu, uvidíte, že oteplování v mikrovlnné také čipy křupavé a chutné.

Tento způsob může být použit s popcorn.

4. Suché bylinková zahrádka

Některé byliny neměli používat okamžitě po vyzvednutí ze zahrady, zatímco oni jsou ještě příliš čerstvá.

Pokud potřebujete rychle přidat do jakékoliv misky zahradní byliny, a nechcete čekat, až jsou suché, můžete svěřit mikrovlnné záležitost.

K sušení čerstvých bylin je dostatečné zahřívat v mikrovlnné troubě 2-3 minuty.

Všimněte si, že před sušením trávy je třeba umýt a důkladně vysušit z vlhkosti. Pokud vložíte trávu do mikrovlnné trouby se zbytky vody, nebudete je usušit, ale jen vařit.

5. Squeeze šťávu z citrusových více mikrovlnnou troubou

stane vaším nepostradatelným pomocníkem, pokud chcete používat čerstvě vymačkané citrusové šťávy. Všichni víme, že bez zvláštních zařízení stlačte šťávu z grapefruitů, citronů, limet nebo pomerančů není snadné.

Pokud předehřát citrusové plody v mikrovlnce, dostanete mnohem více šťávy, protože vytápění pomoci zmírnit plovacími kousky ovoce a šťávy vychavlennya potřebovat mnohem méně úsilí.

6. Převést syrový chléb do čerstvosti

Málokdo nemá rád jíst tvrdý a vytrvalý chléb. Pokud je však omlouváno, že jste hodil chleba, můžete ho vrátit do staré čerstvosti pomocí mikrovlnné trouby.

Pečte chleba ve vlhké papírové utěrce a ohřejte ho v mikrovlnné troubě při vysokém výkonu po dobu 10-12 sekund. Zkontrolujte, zda chleba změkčil.

Pokud je chleba pevný na dotek, zopakujte postup znovu. 7.

připravit chutnou omeleta pan zapomenout, nyní můžete rychle a jednoduše připravit chutnou snídani pomocí mikrovlnné trouby. Zde je to, co budete potřebovat:

  • Beat vejce s malým mlékem.
  • Přidejte do směsi sůl a pepř dle chuti, promíchejte. Poté směs ohřejte v mikrovlnné troubě po dobu 45 sekund při vysokém výkonu.
  • Vyjměte talíř s budoucí omletou a začněte energicky míchat směs s vidličkou. Poté znovu vložte omeletu do mikrovlnné trouby po dobu 30-45 sekund.
  • Opakujte postup, dokud vajíčka nedosáhnou požadované konzistence.

8. Připravte si hranolky během několika minut

Možná máte pocit, že ne smažené vyrovnat se s tímto úkolem nemožné, ale přesto doporučujeme dát šanci mikrovlnnou troubu. Slibujeme, že výsledek vás příjemně překvapí. Zde je to, co budete potřebovat:

  • Nakrájejte brambory co nejtenčí kousky a dáme na talíř, které mohou být použity v mikrovlnné troubě.
  • Doba vaření závisí na konkrétní mikrovlnného výkonu, ale průměrná pro přípravu bramborových hranolků dost 3 až 5 minut při vysoké teplotě.
  • Když jsou brambory pokryty zlatou kůrou, vyjměte desku z mikrovlnné trouby a posypeme solí. Chutné!

9. varu mikrovlnné troubě sázená vejce

připravit vejce sázené spíše tradiční způsob není snadné, ale pokud váš domov je mikrovlnná trouba, můžete zvládnout tohoto skvělého jídla během několika minut. Vše, co potřebujete, je kontejner vhodný pro použití v mikrovlnné troubě. Je nutné nalít do něj polovinu sklenice vody a nalít špetku soli.

Zabijte nádobu na vajec. Voda by měla úplně zakrýt.

Obal nádobu zakryjte malou deskou a zapněte mikrovlnnou troubu jednu minutu v plné kapacitě. Výsledek vás jistě zasáhne!

Vyzkoušejte všechny tyto neuvěřitelné způsoby, jak používat mikrovlnku v praxi a nezapomeňte ji sdílet se svými blízkými a přáteli!


Legenda červené řetězce osud

Legenda červené řetězce osud

Paulo Coelho ve své knize „The Alchemist“ napsal: „Ty nikdy nebude moci uniknout z jeho srdce, a tak je lepší poslouchat, co chce říct ...“ K dispozici je dlouholetý mýtus, že navzdory ti, jejichž vztahy jsou nyní souzeni mezi ostatními lidmi a vzdálenost jim odděluje, neustále spojují červenou nitku osudu.

(Zajímavosti)

Jak často mýt vlasy? Zajímavosti

Jak často mýt vlasy? Zajímavosti

Vlasy a vlasovou pokožku mazu přirozeně navlhčit. Bez ní, kůže může stát suchou a začne odlupovat, kromě kůže se stává zranitelnější vůči nepříznivým prvkům životního prostředí. Na druhou stranu, co pak dělat, pokud máte mastnou vlasy? Daily hygienické postupy často zahrnovat použití šampony a kondicionéry.

(Zajímavosti)