Nejlepší přírodní léky proti bolesti


Nejlepší přírodní léky proti bolesti

Natural Pain nástroje používané s cílem zmírnit bolest nebo ho zbavit v jakékoli části těla, zejména hlavy, svalů a kloubů. Existují různé druhy léků proti bolesti, které si můžete koupit v lékárnách, nicméně, pro příznivců alternativní medicíny, jsme psali v tomto článku o nejlepších přírodních léků proti bolesti.

1. Olivový olej Olivový olej - je nejen chutné, ale je jedním z přírodních prostředků, které příroda nám dal se vypořádat s různými typy bolesti a nemoci. Měli byste získat první spinový olej, protože je mnohem lepší, než v obchodě. Můžete ji vyhledat v obchodech pro zdravou výživu nebo veletrhy s ekologickými produkty.

Tento olej má přírodní složky, které působí stejným způsobem jako ibuprofen a jiné nesteroidní protizánětlivé léky. Vědecké studie zjistily, že olivový olej lze vzhledem k jeho analgetickým vlastnostem srovnávat s těmito léky. Zvláště dobrou zprávou je, že se jedná o přírodní lék, který způsobuje menší riziko vzniku onemocnění, jako je vznik krevních sraženin, rakovina nebo Alzheimerova choroba (pro lidi, kteří pravidelně berou tento typ léků).

2. Kurkuma Toto koření obsahuje kurkumin, jeden z nejlepších přírodních léků proti bolesti, který pomáhá pocity bolesti blok ve vašem těle a bojový zánět. Můžete je nahradit léčivy bez jakýchkoli vedlejších účinků. Výsledky několika studií, kurkuma může také pomoci zbavit se bolesti, revmatoidní artritidou, a to díky „zrušení“ poslat neurotransmiterů v mozku.

Doporučená dávka kurkuma je asi 600 mg, což by mělo být pro dosažení nejlepšího účinku užíváno třikrát denně. 3. Rybí olej

Vzhledem k tomu, že obsahuje mastné kyseliny Omega - 3, může blokovat produkci chemických látek, které způsobují zánět, jako jsou leukotrieny a cytokinů, které způsobují velmi silné bolesti a jsou příčinou artritidy.

Spotřeba rybího oleje může výrazně snížit příznaky Crohnovy nemoci. To také pomáhá lidem zbavit se závislosti na steroidech a farmatsevnychnyh produkty jsou návykové a je třeba pokaždé, když stále více a více dávek zastavit bolest.

4. Borůvky

Tento do modra, malých, chutné bobule má mnoho vlastností. Chornytsi- vynikající protizánětlivý prostředek, protože obsahují velké množství antioxidantů, které snižují volné radikály, chemické látky, které způsobují zánět žaludku. To způsobuje vředy, infekce močových cest, špatné trávení, a dalšími onemocněními.

Například podle výzkumu šálek borůvek denně může pomoci vyhnout se téměř 60% onemocnění močových cest. Také dokonale čistí krev, snižuje zánět a kongesce hmoty a pomáhají diabetikům snížit hladinu cukru v krvi.

5. Hrozny Hrozny pomáhá při léčbě bolesti zad, která se stala velmi častým problémem v moderní společnosti prostřednictvím využití počítačů nebo nesprávné držení těla při sledování televize. Protizánětlivé vlastnosti hroznů zvyšuje průtok krve do bederní oblasti a úlevě od bolesti.

Studie zjistila, že pro dávky hroznů, musíte jíst 1 sklenice denně. To pomůže zmírnit bolest zad, krku, ramen a zad.

6. Oves Oves má mnoho vlastností, což je důvod, proč doporučujeme ji jíst k snídani s mlékem, pomerančový džus a jogurt. Onvynikající protizánětlivý prostředek pro ženy, protože při menstruaci snižuje bolest v pánvi.

Je to vynikající a kompletní krmivo pro zlepšení zinku v těle, a to pomáhá pacientům s endometriózou. Va lze jej kombinovat s masem, kuřecí maso, zelenina, saláty a polévky. 7. Česnek

Přesně tak, česnek má tisíc a jednu užitečnou funkci, a schopnost zanestetizovat - jeden z nich. To přispívá ke snížení bolesti v kloubech pacientů s artritidou lidí. Aby se vám ve prospěch česneku, hřebíčku a čištění teplo v lžíci oleje. Se vztahují na oblast, která bolí, a čekat, až to začne fungovat. Budete cítit snížení nepohodlí a bolesti nebo zmizí úplně.

Můžete také použít česnek k ovládání bolesti zubů. Tři zapařit stroužků česneku a smícháme s trochou soli. Naneste směs na zub, které vás bolí, a vyčkejte několik minut. Sliny a česnek šťáva, která způsobí, že směs, které vám pomohou rozloučit navždy bolest zubů (které patří k nejhorším druhům bolesti v tomto světě). 8.

jablečný ocet To je jeden z obvazů do salátů, skvělý způsob, jak uchovávat potraviny a nádherné protizánětlivé účinky. Má alkalické vlastnosti, které ovlivňují vaše celé tělo. Nicméně, toto je skvělá volba pro lidi s bohatým životním stylem. Jablečný ocet kyselost a snižuje zánět v horní části břicha.

Aby bylo možné těžit z použití octa, přidejte lžíci octa do šálku vody. Míchat a pít, když máte kyselý reflux. Výsledky vás překvapí. 9.

heřmánkový čaj s heřmánkem - skvělý způsob, jak snížit zánět svalů a uklidnit nervy.Má mnoho užitečných vlastností pro vaše tělo. Pomůže vám snížit bolest zad, krk a bederní část.

vypít až tři šálky heřmánkový čaj během dne i v noci. Můžete si všimnout, že vaše klouby a svaly téměř žádnou bolest.

Snímek poskytla delfina basterrica, Smabs Sputzer, Steven Jackson, Alpha, Daniella Segura, Anders Ljungberg, Wiennat Mongkulmann, David Pursehouse, veganbaking.net, Valter Wei.


Nejlepší způsob, jak snížit otok na kolenou znamená

Nejlepší způsob, jak snížit otok na kolenou znamená

Natural zánět a otoky kolen - stav, který může vyplývat z kloubů nebo onemocnění kostí. Mohou to být zranění a předčasné opotřebení. Někdy, když koleno se zanítí a teplota stoupá, způsobuje poruchu známou jako kloubní výpotek. Jeho hlavní charakteristikou je akumulace synoviální kloubní tekutiny. Tato tekutina je přítomna ve většině vašich kloubů.

(Lidových opravné)

Produkty, které odstraňují hlen

Produkty, které odstraňují hlen

Hlien - to je poměrně častý problém. Široce rozšířená nachlazení, sinusitida nebo dokonce astma může blokovat dýchací cesty a komplikovat dýchání nebo jednoduše zhoršit vaši pohodu . Jak tomu zabránit? Některé produkty mohou skutečně pomoci, a v tomto článku vám řekneme přesně co. Konzumovat tyto výrobky ke snížení množství hlenu Co je hlen?

(Lidových opravné)