9 Masky pro suché vlasy


9 Masky pro suché vlasy

Pokud jde o vlasy, suchost je jedním z nejčastějších problémů, které mohou vyplynout z špatné péče nebo nadměrného používání škodlivých produktů. Zjistěte se z tohoto článku o nejlepších suchých vlasů masky.

Pravděpodobně najdete v obchodě stovky výrobků na suché vlasy. Faktem je, že jsou obvykle velmi drahé a jejich účinek zmizí, jakmile je přestanete používat. Vlasy opět uschly a začarovaný kruh se uzavře: vypadá to dobře, když použijete jeden nebo jiný lék.

Pokud jste unaveni strávit spoustu peněz na zařízení, které působí pouze na několik dní nebo týdnů, nebo aktiv, jejichž účinek mizí po několika aplikacích, chcete-li najít lepší způsob, nebo se snaží možnosti pro celkovou péči o pleť, neváhejte se sejdou a pokusí Jedná se o recepty pro domácí masky pro suché vlasy.

Ve všech těchto případech jsou ingredience velmi snadné najít a příprava směsi trvá jen několik minut. Nezapomeňte dodržovat pokyny, dávkování a opakování. Pravidelným používáním tohoto vlasové masky a použitím přírodních šampony a kondicionéry, dostanete příležitost mít delší a hedvábně hladké vlasy.

většina recepty masky na suché vlasy maskou

receptu s olivovým olejem a vejcem

beat vejce v misce, přidejte malou lžičku olivového oleje a dvě lžíce majonézy. Aplikujte na vlasy a nechte minimálně patnáct minut a maximálně půl hodiny. Po uplynutí doby opláchněte velkým množstvím vody a umyjte si hlavu pravidelným šamponem.

Recept maska ​​s avokádo

Vyčistěte avokádo a vyjměte z dužiny. Můžete jej také vystřihnout na polovinu, aby vám to bylo jednodušší. Dejte do misky a přidejte lžíci olivového oleje a žloutku. Vše důkladně promíchejte, dokud nezískáte homogenní směs (můžete použít mixér). Použijte tuto pastu na vlasy, zejména na špičkách. Nechejte několik minut a masku opláchněte velkým množstvím vody. Pak si umyjte vlasy jako obvykle.

Recept maska ​​s medem a banánů

To je velmi snadné dělat, protože jste určitě máte doma těchto dvou složek. Extrahujte banán a míchat s třemi lžíci medu. Můžete přidat několik kapek mandlového oleje. Aplikujte masku na vlasy po dobu 30 minut a poté opláchněte. Posledním krokem je umýt si hlavu tak, jak to obvykle děláte. Nepoužívejte vysoušeč vlasů.

Maska na předpis s jogurtem a vejcem

Budete potřebovat šest lžící přírodního jogurtu bez nečistot a bílých vajec. Bít bílý vajec, dokud nedosáhne správné konzistence, a pak jej promícháme s jogurtem. Aplikujte na vlasy a nechte 15-30 minut. Opláchněte a omyjte vlasy běžným šamponem a klimatizací.

Maska recept s mandlovým olejem

Mandle jsou často používány v kosmetických procedurách s vlasy, nehty a kůží. V tomto případě vložte do misky několik kapek tohoto oleje a zahřejte ho v mikrovlnné troubě po dobu nejméně několika vteřin. Aplikujte na špičky vlasů a počkejte 20 minut před umytí vlasů jako obvykle.

Maska recept s medem a olivovým olejem

Budete potřebovat půl šálku medu a tři polévkové lžíce olivového oleje. Dejte je do misky a dobře promíchejte, dokud nedosáhnete homogenní pasty. Aplikujte na vlasy, začínající od pokožky hlavy a končící špičkami. Každý svah musí být dobře pokryt. Používejte čepici pro sprchu nebo polyethylenový vak. Nechte půl hodiny. Opláchněte je teplou vodou a opláchněte jako obvykle.

Maska receptury s aloe vera

Budete potřebovat alespoň dvě listy aloe vera. Ořízněte je a odstraňte měkké tkáně. Vložte do misky a přidejte tři lžíce obvyklého kondicionéru. Mixujte v mixéru po dobu pěti minut a naneste na pokožku hlavy masážními kruhy. Nasaďte čepici na sprchu a nechte 30 minut. Opláchněte velkým množstvím vody a omyjte si hlavu šamponem.

maska ​​recept s jahodami, medu a olivového oleje

dát do mixér 20 středních jahod, dvě polévkové lžíce medu a dvě lžíce olivového oleje. Promíchávejte 10 minut. Použijte masku pouze na pokožce hlavy a nechte ji půl hodiny. Opláchněte je teplou vodou a opláchněte jako obvykle.

maska ​​recept sójovou a ricinového oleje

Musíte lžičku sojového oleje a dvě čajové lžičky ricinového oleje. Smíchejte je v malé misce a zahřejte na nízké teplotě. Směs můžete také vložit do mikrovlnné trouby na několik vteřin. Když se zahřeje a teplota se stává "přijatelným", aplikujte masáž na pokožku hlavy, která doprovází masáž. Zahalte si vlasy horkým ručníkem a nechte 15 minut, pak si umyjte vlasy šamponem, jak to děláte každý den.


Nebezpečí kyseliny močové a jak se vyhnout

Nebezpečí kyseliny močové a jak se vyhnout

Health Ačkoliv kyselinu močovou obsažené v těle každého člověka, je důležité používat přípravky, které pomáhají udržet ji vyrovnané úrovně a zachovat jako budoucí onemocnění, jako je dna. kyselina močová je chemická látka, která se produkuje v těle. sestává z dusíku, kyslíku, uhlíku, vodíku. Většina kyseliny močové se rozpustí v krvi a jde do ledvin, kde se vylučuje močí.

(Krása)

6 Silných prostředků k odstranění bradavic

6 Silných prostředků k odstranění bradavic

Bradavice - jsou malé výčnělky, které se vyskytují na kůži. Oni způsobili infekci lidského papilomaviru (HPV) , což je ve skutečnosti virus s obrovským množstvím různých podtypů. Tak jak se zbavit bradavic? Přítomnost viru HPV v těle stimuluje abnormální buněčný růst. Postupně to vede k vzniku benigních a bezbolestných formací, jako jsou bradavice, které jsou velmi nákazlivé.

(Krása)