Prostředky k posílení své nehty a ošetření


Prostředky k posílení své nehty a ošetření

Pokud často zlomené nehty, pak je naše článek bude pro vás. Tenký, křehké nehty a dokonce žlutá je častým problémem u žen. A nebojte se, v tomto článku se seznámíte s několika jednoduchých nástrojů, které vám pomohou obnovit a výrazně posílit nehty.

Jednoduché prostředky, aby posílila své nehty a léčba

1. zásobníků s olivovým a ricinového oleje

Jedná se o velmi jednoduchý a účinný nástroj, který posílit vaše nehty. můžete udělat jednoduchý a ekonomický způsob, jak obnovit nehty doma. olivový olej je ideální pro napájení křehké nehty - přírodní hydratační složka a stanoví se spoustou vitamínů. Jen zalijeme trochou olivového oleje v misce, namočte vatový tampon v něm a umístit jej na hřebík. Udržujte oleji alespoň 20 minut. Potom si umyjte ruce mýdlem obyčejné. Pokud jste tento postup opakujte alespoň 3x týdně, zjistíte rozdíl. Můžete také použít ricinový olej místo olivový olej. Je také velmi účinný.

2. Vitamin E Vitamin E je důležitý pro vaše tělo. To je vyučován v procesu posilování kostí, vlasů, nehtů a zvlhčuje pokožku a chrání ji před volnými radikály. lepší koupit vitamín E kapsle. Oni jsou obvykle prodávány v lékárnách a specializovaných prodejnách přírodních produktů. Budete potřebovat pouze ódou kapsli vitaminu E. Je to velmi jednoduché. Na láhev s průhledným lakem na nehty nalít obsah jedné kapsli vitaminu E a aplikuje ji na nehty tak často, jak je to možné, a uvidíte, krůček po krůčku, jak se zlepší stav nehtů. 3. Česnek

překvapen? Česnek je vynikající antibakteriální činidlo. Chrání proti všem houbám a toxiny, které mohou mít vliv na zdraví vašich nehtů. K tomu je třeba snížit stroužek česneku na polovinu a vytvořit jemnou masáž na nehty v noci, včetně pokožky. Pak jednoduše opláchněte jemným mýdlem, baby mýdlo, například, který má také antibakteriální přísady. Nebojte se, pokud si umýt ruce dobře, žádný zápach česneku není.

4. Prostředky k posílení své nehty

Zde je super výživná maska, která pomůže vašim nehtům růst rychleji a také posílí a zlepší stav vašich nehtů. Je to docela snadné. Smíchejte čajovou lžičku papáje, žloutku, trochu citronu a pět lžiček mléka v misce. Ponořte prsty do misky a podržte ji alespoň 10 minut. Pokud tento postup provedete nejméně dvakrát týdně, získáte skvělé výsledky.

5. Ocet

Ocet je skvělý pro posílení a obnovu vašich nehtů. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit čtyři větve přeslička vroucí vodou, nechte vychladnout a ponořit prsty do infuze alespoň 15 minut. Nezapomeňte opakovat tento postup dvakrát týdně.

6. Citronový a mandlový olej

Zde je další klasický a velmi snadný prostředek ke zlepšení stavu nehtů. Pamatujte si, že můžete najít originální mandlový olej a specializovat se napřírodní produkty obchody. Chcete-li vytvořit tuto výživnou a posilující masku na nehty, smíchejte citrónovou šťávu s lžící cukru. Ponořte špičky prstů do šálku s touto směsí a podržte ji deset minut. Potom si vezměte bavlněný tampón a ponořte ho s mandlovým olejem a aplikujte ho na všechny nehty. To je velmi účinný nástroj!

7. Bělení nehtů

Stalo se vám to předtím? Někdy vaše nehty vypadají nažloutlé a nudné a nepochybně byste to chtěli ukončit. Existuje snadný způsob, jak bělit nehty, stačí jen ponořit konec prstů do bílého octa a nechat ho 5 minut. Můžete také nasadit na hřebík vatový tampón navlhčený malým množstvím peroxidu vodíku. V důsledku toho budou mít přirozenější barvy.

8. Tipy, aby vaše nehty zdravější

  • Neškrábejte nehty. Pokud máte takový zvyk, děláte je nejenom křehké a nedbalé, ale můžete se také vypořádat s onemocněním nehtů.
  • Nepoužívejte lak na nehty. Nehty by měly dýchat, takže je lepší, když jim čas od času dáte odpočinek.
  • Nepoužívejte nehty jako nástroje. Neškrábejte věci nehty, nepoužívejte je k otevření věcí atd.
  • Zvykněte si nosit rukavice, když něco omýváte. Detergenty, změkčovadla a mýdlo a další věci jsou obvykle chemikálie, které poškozují vaše nehty. Pamatuj si to!


7 Produkty, které zvyšují nebo způsobují celulitidu

7 Produkty, které zvyšují nebo způsobují celulitidu

Zdraví Možná jste četli o domácí opravné prostředky pro léčbu a redukci celulitidy, ale vy stále nevíte, jaké produkty jeho věc a dělat více viditelné. Možná to je důvod, proč přirozené metody léčby nebo krémy nevedou k požadovaným výsledkům. Z tohoto článku zjistíte, které produkty zvyšují vzhled celulitidy.

(Krása)

Odstranění nežádoucího ochlupení doma

Odstranění nežádoucího ochlupení doma

Zdravotnictví Počet a hustotu nežádoucího ochlupení v každé z nich je jiný, ale i přes to, že většina žen by chtěla zbavit. Existuje mnoho různých způsobů, jak odstranit vlasy a získat hladkou a krásnou pleť, ale většina z nich jsou bolestivé a obvykle dost drahé. Naštěstí díky některých přírodních ingrediencí, odstranění chloupků může být jednoduchá a levná a nedráždí pokožku, navíc to může být děláno doma.

(Krása)