Efektivní způsoby prevence infekce močových cest infekce močových cest


Efektivní způsoby prevence infekce močových cest infekce močových cest

užitečné návyky - onemocnění, které způsobuje nekontrolovaný rychlý růst bakterií a virů.

přítomnost zánětu v těle indikuje oslabení imunity, protože imunitní systém produkuje protilátky, které jsou potřebné pro úspěšné potírání patogenů. Obvykle infekce

močových cest doprovázen řadou nepříjemných příznaků, včetně příchodu pálivá bolest při močení. Navíc pacienti velmi často zaznamenávají zhoršení pohody, zejména horečku nebo zimnici, a samotná moč může změnit barvu.

Tento problém může postihnout každého v jakémkoli věku, ale nejčastěji trpí infekcemi močových cest právě ženami. Vysvětlení je poměrně jednoduché: ženské močové cesty jsou mnohem kratší než muži, takže je snadnější, aby se bakterie pohybovaly.

Přes že infekce močových cest jsou charakterizovány výskytem jednotky a relativně neproblematické samozřejmě, pokud se neléčí, v průběhu doby může způsobit vývoj dalších závažných komplikací.

Proto je velmi důležité vědět, jak správně zabránit vývoji těchto infekčních procesů . To lze provést se zdravým životním stylem a některými doporučeními, která pomohou snížit riziko infekce a zánětu.efektivních metod prevence infekce močových cest

1. Používejte pouze bavlněné kvalitní spodní

Ačkoli většina žen nevěnují velkou pozornost této otázce, ve skutečnosti, kvalita tkaniny, která vyrábí spodní prádlo, je velmi důležité. To platí zejména v případě, že chcete zabránit vzniku infekcí močových cest a dalším problémům v oblasti intima.

Aby se zabránilo infekci je lepší nenosit spodní prádlo, které je zcela vyroben ze syntetické bavlny a má úchyty i v oblasti, s nimiž kontaktní genitálie.

Spodní prádlo z umělých materiálů neumožňuje tělu dýchat a špatně absorbuje kapaliny, čímž se vytvoří příznivé prostředí pro růst a množení bakterií. Důrazně doporučujeme upřednostňovat prádlo vyrobené z vysoce kvalitní bavlny. Dávejte pozor na velikost, protože

 • příliš těsné spodní prádlo může být také škodlivé pro zdraví. 2. pití tolik čisté vody v průběhu celého dne

Velmi často spouští, která vede ke vzniku infekce močových cest,

je dehydratace. nedostatek tekutin také nepříznivě ovlivnit funkci ledvin. Kromě toho

řídké močení v důsledku zrychlení růstu patogenů. Nezapomeňte, že nedostatek tekutin způsobuje záněty různých orgánů. Máte-li ignorovat tento problém mnohem horší pohodu a vnitřní orgány přestávají plnit svou funkci správně.

Aby se zabránilo vzniku komplikací a varovných příznaků,

 • doporučují pít alespoň 6-8 sklenic čisté vody denně. 3. nutkání na toaletu Nepřehlížejte

Samozřejmě, že zadržování moči po dobu několika minut, není vážné zranění.

Problémy vznikají, když člověk ignoruje nutkání na toaletu po dlouhou dobu, protože pokud pravidelně držet moč, v průběhu času může vést k zánětu močového měchýře.

Tyto komplikace významně zvyšuje riziko infekce močových cest, protože

dlouhotrvajícího zadržování moči zvyšuje schopnost bakterií k útoku na tělo. Je důležité jít na záchod, když první urgentní, i když k nim dochází příliš často.

 • 4. Nepoužívejte vůně pro intimní hygienu

Aby genitálie čisté, není nutné používat kosmetiku s výraznou chutí. Obvykle

v této roztomilé a pleťové vody intimní hygienu jsou velké množství chemických látek, které mohou změnit pH v těle. Tím se zvyšuje riziko bakteriálních a houbových útoků. Některé kosmetika nepříznivě ovlivnit hladinu vlhkosti v intimní oblast

, ale to také dělá tělo náchylnější k různým infekcím. pro intimní hygienu použití pouze přírodní mýdla s neutrálním zápachem.

 • Nezajímá pohlavní orgány mastek a vonící pleťové vody a deodoranty pro ženy.
 • 5. zabránilo škodlivé produkty

zneužívání některých výrobků mohou oslabit imunitní systém a zvyšuje riziko vzniku různých infekcí.

Důvodem je to, že

některé potraviny způsobit zánětlivé reakce v tkáních vnitřních orgánů . Pokud jste vždycky jíst nezdravé jídlo, bude to vytvořit příznivé prostředí pro růst a množení bakterií.Zde je seznam výrobků, jejichž spotřeba by se měla omezit na prevenci infekcí močových cest:

horké koření

 • káva a jiné nápoje obsahující kofein
 • Alkohol kýta a další masné výrobky
 • rafinovaný cukr produkty a potraviny, které obsahují velké množství soli
 • 6. jít na záchod hned po styku

po sexu je lepší prostě jít na záchod, protože to pomůže přivést

bakterií v moči, které se usazují v močové trubici. Rozhodně

přijmout pravidlopřed a po sexunavštívit toaletu. To pomůže předcházet infekcím močových cest a močového měchýře.7. Nenoste mokré oblečení po dlouhou dobu

Lidé, kteří trpí infekcí močových cest,

okamžitě odstranit mokré oblečení po koupání, jako vlhké prostředí je příznivé pro útoky nebezpečných bakterií.Jakékoliv mokré oblečení ve styku s genitáliemi,

 • zvyšuje riziko bakteriální infekce. 8. Aby se zabránilo infekci močových cest jíst potraviny s probiotiky

Pravidelná konzumace potravin s vysokým obsahem probiotik je velmi užitečný zvyk, protože snižují riziko infekce a vznik zánětlivých procesů v těle.

Tyto výrobky se vyznačují vysokým počtem živých rostlin v konstrukci. Je to právě tato

probiotika jsou nezbytné v boji proti zhoubným vlivem bakterií, hub a virů. Zde jsou některé potraviny, které obsahují velké množství probiotik:

jogurt

 • Kefír Kyselé
 • řas nakládaná okurka nebo
 • polévka miso
 • tmavá čokoláda
 • Ujistěte se, že používat tyto tipy dohromady, protože všichni společně pomáhají předcházet zánětu a infekční onemocnění.

Jestliže zaznamenáte první příznaky infekce močových cest,

okamžitě vyhledat lékařskou pomoc, aby se zabránilo vážné komplikace.


Pozor! 5 chyb, které způsobují nespavost

Pozor! 5 chyb, které způsobují nespavost

Kolikrát za měsíc máte problémy se spánkem? Nespavost neodchází? Nedostatek spánku postihuje běžný každodenní život? Pokud ano, je čas jednat. Hluboký a klidný sen zlepšuje kvalitu života a dává člověku energii, kterou potřebuje během dne. Někdy však můžete prostě dělat chyby, které si neuvědomujeme, ale vzrušují tělo a mozku a jako výsledek, lidé nemohou dobře odpočívat v noci.

(Užitečné návyky)

5 Faktory, které způsobují předčasné stárnutí ženy

5 Faktory, které způsobují předčasné stárnutí ženy

Užitečné návyky dnes ani věda, ani zázraky nemůže zabránit neúprosné plynutí času . Stárnutí je přirozený proces, který musíme všichni čelit optimismu a síle mysli. Toto právo však je skutečnost, že naše návyky a životní styl určit ve větší či menší míře, vrásky, povislá svaly ... to faktory spojené s předčasným stárnutím, můžeme snížit zpoždění, a to i za použití vhodné strategie a především s řadou chyb, které si obvykle nevšimujeme.

(Užitečné návyky)