Připravte lék na léčbu plic od 8 gg


Připravte lék na léčbu plic od 8 gg

Plíce hrají mimořádnou roli v našem životě.

Koneckonců, jsou odpovědné za zajištění kyslíku potřebného buněk, a odstraňování oxidu uhličitého.

Také se účastní řady dalších procesů kromě dýchání. Navíc plíce filtrují částice a škodlivé znečišťující látky, které lidé vdechují z prostředí.

Problém však spočívá v tom, že toto tělo je tak složité a něžné, že někdy hromadění toxinů a infekcí může zhoršit jeho zdraví.

Výsledkem je řada negativních reakcí. Může vyvinout nemoci, které významně ovlivňují kvalitu lidského života.

Naštěstí existují přírodní a přírodní prostředky pro zdraví plic, které pomáhají odstranit toxiny a dát vám zdraví.

Dnes chceme mluvit o 8 výživné byliny s pozoruhodnými vlastnostmi, které chrání a zlepšují zdraví plic.

Zkuste je!

1. Tymián

Tymián - to je tráva, která je doporučena pro odstranění podráždění a pokládání dýchacích cest.

Navíc, esenciální olej z tymiánu má antibiotikum, antifungální a protizánětlivé působení. Posiluje nejen imunitní systém, ale také pomáhá vymýtit plíce.

Pokud se chcete zbavit nahromaděných toxinů, můžete pít tymián ve formě čaje nebo vdechnout jeho pár.

Nezapomeňte si přečíst tento článek: 10 přírodních složek čistit plíce kuřáka 2.

Licorice Root Kořen lékořice - tradiční čínská léčivá bylina, která se stala populární po celém světě díky své bohaté léčebné vlastnosti.

Obsahuje protizánětlivé a analgetické přísady, které redukují zánět dýchacích cest a krku. Důsledkem toho je, že se do buněk snadno dostává kyslík.
Současně kořen lékořice také pomáhá zmírnit membrány v těle, včetně těch, které pokrývají plíce a krk.

působí také jako expektorant a antibakteriální činidlo. Sweet pomáhá zbavit se nadměrného sputa, čímž eliminuje výstelku a zmírňuje potíže s dýcháním.

Pokud jsou všechny tyto vlastnosti dodat, že kořen lékořice je bohatá na živiny, dostanete skvělý způsob, jak zvýšit imunitní reakci na viry a bakteriemi.

Kromě toho tato rostlina dodává tělu velký počet flavonoidů. Jedná se o antioxidanty, které inhibují poškození buněk prevencí rakoviny plic.

3. Oregano (oregano)

Všechny nástroje pro zdraví plic ve svém vlastním užitečné a oregano se liší od ostatních vzhledem k vysokým obsahem kyselin a carvacrolu rozmarýnu. Jedná se o dva antioxidanty, které pomáhají zastavit produkci histaminu během respiračních alergií. Oregano má protizánětlivé a expektorantní vlastnosti a pomáhá očistit dýchací cesty. Samozřejmě to umožňuje

produkovat sputa a toxiny, které se nahromadily v plicích. Esenciální olej vyrobený z listů oregano je účinná prasnice proti bakteriálním infekcím, jako je nachlazení nebo chřipka. 4.

Jitrocel Jitrocel - dlouhotrvající a dobře známý nástroj, který pomáhá

při podráždění sliznice plic a krku. Jedná se o 100% přírodní roztok pro léčbu kašle. Plantain dokonce obsahuje antibiotické a protizánětlivé sloučeniny.

5. Shavliya

Přírodní soda nápoj je

skvělý lék na podráždění plic, zvláště pro kuřáky. Díky obsahu sloučenin s antibakteriálními vlastnostmi a detoksyfikuyuchymy

šalvěje pomáhá odstraňovat toxiny, které se nahromadily v tkáních plic . Důsledkem je snížení implantačních a dýchacích potíží.6. Eukalyptus

Čerstvá eukalyptová chuť používaná po staletí jako lék na léčbu plicních onemocnění.

I když se mnoho lidí nelíbí, většinou se cítí všichni

rychlé úlevy od křečí, nosní podráždění. Účinná sloučenina v eukalyptu, cenová, je tajemstvím jejího expektorantu a protizánětlivého účinku. Toto

pomáhá léčit takové nemoci jako bronchitida, astma a nachlazení. 7. Mincovna

Mincovna a její esenciální olej obsahují mentol, který je populární složkou různých léků pro léčbu plicních onemocnění.

Uvolňuje a zjemňuje svaly dýchacího ústrojí

a podporuje normální dýchání, zvláště při instilaci. ◊ Kromě toho má peprná mýdla jako antihistaminikum a odstraňuje toxiny. Díky tomuto tělu je snazší vypořádat se s příznaky respiračních alergií.Doporučujeme, abyste si tento článek: 5 nápady na ložnici bylo příjemné a podporovat zdraví

Divina 8. Listy květinářství divy

obsahují účinné látky, které pomáhají posilovat a čistí plíce.

Přírodní extrakt božského přispívá k eliminaci toxinů. Kromě toho tato rostlina také kontroluje nadměrnou tvorbu hlenu a zánět.

Máte často problémy s dýcháním? Pokud ano, vyzkoušejte navrhované léky na léčbu plic, aby byly opět v dobré kondici.


ŠťáVy, které snižují hladinu cholesterolu

ŠťáVy, které snižují hladinu cholesterolu

Mnoho lidí neberá vážně nebezpečí vysokých hladin cholesterolu v krvi. Vědci se domnívají, že vysoká hladina určitého typu cholesterolu v krvi, a to i člověk s normální váhou - přímá cesta k mrtvici a infarkt, jako je cholesterol uložen na stěnách krevních cév, které zásobují různé orgány. Následkem toho je vysoká hladina cholesterolu pro vaše tělo velmi nebezpečná, protože může způsobit komplikace, jako je zablokování tepen.

(Lidových opravné)

10 Nejlepších léků na křečové žíly

10 Nejlepších léků na křečové žíly

Křečové žíly jsou jedním z nejčastějších problémů s oběhem, které většina žen trpí, i když někteří muži také. Stručně řečeno, xy křečové žíly jsou zvětšené žíly, které narušují normální krevní oběh, což vede k prominentní konvexitě. ◊ Navzdory skutečnosti, že křečové žíly se vyskytují kvůli špatnému fungování oběhového systému, existuje několik dalších faktorů, které tento problém řeší.

(Lidových opravné)