Připravte lék na léčbu plic od 8 gg


Připravte lék na léčbu plic od 8 gg

Plíce hrají mimořádnou roli v našem životě.

Koneckonců, jsou odpovědné za zajištění kyslíku potřebného buněk, a odstraňování oxidu uhličitého.

Také se účastní řady dalších procesů kromě dýchání. Navíc plíce filtrují částice a škodlivé znečišťující látky, které lidé vdechují z prostředí.

Problém však spočívá v tom, že toto tělo je tak složité a něžné, že někdy hromadění toxinů a infekcí může zhoršit jeho zdraví.

Výsledkem je řada negativních reakcí. Může vyvinout nemoci, které významně ovlivňují kvalitu lidského života.

Naštěstí existují přírodní a přírodní prostředky pro zdraví plic, které pomáhají odstranit toxiny a dát vám zdraví.

Dnes chceme mluvit o 8 výživné byliny s pozoruhodnými vlastnostmi, které chrání a zlepšují zdraví plic.

Zkuste je!

1. Tymián

Tymián - to je tráva, která je doporučena pro odstranění podráždění a pokládání dýchacích cest.

Navíc, esenciální olej z tymiánu má antibiotikum, antifungální a protizánětlivé působení. Posiluje nejen imunitní systém, ale také pomáhá vymýtit plíce.

Pokud se chcete zbavit nahromaděných toxinů, můžete pít tymián ve formě čaje nebo vdechnout jeho pár.

Nezapomeňte si přečíst tento článek: 10 přírodních složek čistit plíce kuřáka 2.

Licorice Root Kořen lékořice - tradiční čínská léčivá bylina, která se stala populární po celém světě díky své bohaté léčebné vlastnosti.

Obsahuje protizánětlivé a analgetické přísady, které redukují zánět dýchacích cest a krku. Důsledkem toho je, že se do buněk snadno dostává kyslík.
Současně kořen lékořice také pomáhá zmírnit membrány v těle, včetně těch, které pokrývají plíce a krk.

působí také jako expektorant a antibakteriální činidlo. Sweet pomáhá zbavit se nadměrného sputa, čímž eliminuje výstelku a zmírňuje potíže s dýcháním.

Pokud jsou všechny tyto vlastnosti dodat, že kořen lékořice je bohatá na živiny, dostanete skvělý způsob, jak zvýšit imunitní reakci na viry a bakteriemi.

Kromě toho tato rostlina dodává tělu velký počet flavonoidů. Jedná se o antioxidanty, které inhibují poškození buněk prevencí rakoviny plic.

3. Oregano (oregano)

Všechny nástroje pro zdraví plic ve svém vlastním užitečné a oregano se liší od ostatních vzhledem k vysokým obsahem kyselin a carvacrolu rozmarýnu. Jedná se o dva antioxidanty, které pomáhají zastavit produkci histaminu během respiračních alergií. Oregano má protizánětlivé a expektorantní vlastnosti a pomáhá očistit dýchací cesty. Samozřejmě to umožňuje

produkovat sputa a toxiny, které se nahromadily v plicích. Esenciální olej vyrobený z listů oregano je účinná prasnice proti bakteriálním infekcím, jako je nachlazení nebo chřipka. 4.

Jitrocel Jitrocel - dlouhotrvající a dobře známý nástroj, který pomáhá

při podráždění sliznice plic a krku. Jedná se o 100% přírodní roztok pro léčbu kašle. Plantain dokonce obsahuje antibiotické a protizánětlivé sloučeniny.

5. Shavliya

Přírodní soda nápoj je

skvělý lék na podráždění plic, zvláště pro kuřáky. Díky obsahu sloučenin s antibakteriálními vlastnostmi a detoksyfikuyuchymy

šalvěje pomáhá odstraňovat toxiny, které se nahromadily v tkáních plic . Důsledkem je snížení implantačních a dýchacích potíží.6. Eukalyptus

Čerstvá eukalyptová chuť používaná po staletí jako lék na léčbu plicních onemocnění.

I když se mnoho lidí nelíbí, většinou se cítí všichni

rychlé úlevy od křečí, nosní podráždění. Účinná sloučenina v eukalyptu, cenová, je tajemstvím jejího expektorantu a protizánětlivého účinku. Toto

pomáhá léčit takové nemoci jako bronchitida, astma a nachlazení. 7. Mincovna

Mincovna a její esenciální olej obsahují mentol, který je populární složkou různých léků pro léčbu plicních onemocnění.

Uvolňuje a zjemňuje svaly dýchacího ústrojí

a podporuje normální dýchání, zvláště při instilaci. ◊ Kromě toho má peprná mýdla jako antihistaminikum a odstraňuje toxiny. Díky tomuto tělu je snazší vypořádat se s příznaky respiračních alergií.Doporučujeme, abyste si tento článek: 5 nápady na ložnici bylo příjemné a podporovat zdraví

Divina 8. Listy květinářství divy

obsahují účinné látky, které pomáhají posilovat a čistí plíce.

Přírodní extrakt božského přispívá k eliminaci toxinů. Kromě toho tato rostlina také kontroluje nadměrnou tvorbu hlenu a zánět.

Máte často problémy s dýcháním? Pokud ano, vyzkoušejte navrhované léky na léčbu plic, aby byly opět v dobré kondici.


Jak rychle léčit ječmen

Jak rychle léčit ječmen

Natural znamená, že je vaše levé oko? Nacházíte se probudil s podivným nepohodlí, podívat se do zrcadla a svět se otočí vzhůru nohama. naplánováno jste důležitou schůzku, a vaše tělo hraje krutý vtip s vámi. objevil vy ječmene, který vypadá strašně, jako byste se včera zúčastnil boje. Nebojte se V tomto článku se dozvíte, jak rychle vyléčit ječmene.

(Lidových opravné)

10 Přírodních prostředků pro modřiny

10 Přírodních prostředků pro modřiny

Stonky, také nazývané hematomy, jsou tvořeny v důsledku akumulace krve pod povrchem kůže. Obvykle se objevují na těle po úderech a jiném mechanickém poškození. Zjevně jsme všichni opakovaně čelili modřinám, takže z vlastní zkušenosti víme, jak bolestivé a nepříjemné jsou. To je důvod, proč v tomto článku vám doporučíme 10 přírodních prostředků pro modřiny, které jsou zároveň jednoduché a účinné!

(Lidových opravné)