8 Způsobů, jak snížit vrásky


8 Způsobů, jak snížit vrásky

Rok končí, bez ohledu na to, zda to chceme, nebo ne. V určitém okamžiku stačí přijmout starší věk a jeho znamení jako začátek nové fáze života. vrásky - to je součást přirozených procesů stárnutí těla, ale mohou se také objevit pod vlivem jiných faktorů.

prokázáno, že předčasné stárnutí pokožky způsobuje špatné návyky, podvýživu, vystavení slunci atd. Naštěstí existuje několik způsobů, jak snížit vzhled vrásek a zlepšit zdraví pokožky.

Pokud se obáváte kvůli časnému vzhledu vrásek, ujistěte se, že si přečtete následující tipy, které vám pomohou předejít nebo snížit problém.

Aby se snížily vrásky, vyhněte se vystavení slunci

Nadměrné vystavení slunci vede k poškození nechráněné pokožky a v důsledku toho k předčasnému vrásknutí. Vždy používejte opalovací krém, zejména na obličej a krk, jako způsob, jak zabránit nebo zhoršit stárnutí pokožky. Ujistěte se, že zvolíte kvalitní krémk ochraně pokožky před škodlivými ultrafialovými paprsky.

Ukončete kouření

Kouření způsobuje nejen vnitřní poškození zdraví, ale také zrychluje proces předčasného stárnutí pokožky, což vede k brzkému vzhledu vrásek. Aby nebyla cigaretami nepříznivě ovlivněna, není nutné být aktivní kuřák.

Když jste blízko někoho, kdo kouří, tělo má stejné účinky v důsledku obsahu toxinů v kouři. Tento špatný zvyk zpomaluje tok krve a rozvíjí kolagen a má vážné důsledky pro zdraví pokožky.

Použijte exfoliant

Exfoliace by měla být nedílnou součástí péče o krásu pokožky. Pomáhá odstranit mrtvé buňky, prach a nečistoty, které se často hromadí v záhybech kůže, což činí vrásky ještě výraznějšími.

Přírodní exfoliant zvlhčuje pokožku a postará se o ni, stejně jako stimuluje odstranění mrtvých buněk. Takže vypadáš mladší.

Dobře odřízněte

Dobrý odpočinek každý den - je to záruka zdraví a mladý pohled. Když spíte strašně, tělo produkuje kortizol, což způsobuje rozdělení buněk a navíc špatnou náladu. Neustálý spánek sedmi až devíti hodin činí pokožku zdravější, silnější a pružnější.

Jezte více ryb

Pravidelná konzumace lososů a jiných ryb, která žije ve studené vodě, může snížit vzhled a vzhled vrásek. Tyto produkty obsahují omega-3 mastné kyseliny a další užitečné tuky, které podporují zdraví, mládí a pružnost pokožky.

Nečistěte obličej příliš často

Mytí obličeje je nepostradatelným krokem v každodenní péči o sebe, protože pomáhá odstraňovat kontaminaci, která se nahromadila po celý den. Nicméně, měli byste vždy udělat opatrně a použít správné nástroje jako pískovým mýdlem může poškodit produkci přírodních olejů, které chrání pokožku před problémya předčasné vrásky.

Postarat se o vlhkost

Vrásky se pomalu objevují a méně nápadné, když jsou buňky pokožky dobře hydratovány. To je důvod, proč je důležité pít dostatek vody každý den a používat hydratační přípravky pro osobu, která pečuje o pokožku dobře.

Používejte přírodní vrásky

Některé přírodní složky se ukázaly jako velmi účinné při potírání vrásek a snižování příznaků předčasného stárnutí. Zde jsou některé z nich:

  • masírovat pokožku každý večer s použitím kokosového oleje.
  • vyčistěte obličej ananasu uprostřed sezóny, nechte džus na 10 minut a opláchněte. Opakujte postup každý den.
  • připravte pastu z cukrové třtiny a kurkuma, rovnoměrně aplikovat na obličej, nechte ji na několik minut před praní.
  • každý večer aplikujte masku s aloe vera. Nechte ho půl hodiny a pak ho opláchněte.
  • smíchejte olivový olej a mandle ve stejných poměrech a aplikujte náplast na pokožku lehkými masážními pohyby.
  • použijte olej s vitaminem E nebo připravte masku obsahující tuto složku jako bázi.
  • smíchejte med s citronem, aplikujte na obličej a nechte 20 minut.


8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

Beauty Vlasy má tendenci rozdělit, pádě, hubený ... A vůbec, může docházet ke ztrátě lesk a krásu. Proto je nezbytná péče o všechny typy vlasů. Problém nezbedných, kudrnatých vlasů má mnoho důvodů. Ty mohou být chemické zpracování s použitím fén na suché žehličky nebo rovnání poškozených vlasů a kulmy je následující: Chcete-li mít kudrnaté vlasy, ale také vysušovat ji.

(Krása)

Impact chia a citrónovou šťávou na tělesné zdraví

Impact chia a citrónovou šťávou na tělesné zdraví

Kombinující Chia semena a citronovou šťávou, dostanete efektivní přírodní lék , který již získal velkou popularitu ve světě kvůli vysokému obsahu živin a silné léčivé vlastnosti. Pít na základě těchto dvou produktů dokonale osvěží v teple, a také má diuretické a purifikační vlastnosti. Chia a citrónová šťáva nejen odstraní toxiny z těla, ale vám pomůže zbavit se dalších kilogramů.

(Krása)