8 Rostlin, které čistí vzduch v domě


8 Rostlin, které čistí vzduch v domě

Indoor rostliny - to je nyní skvělý designový prvek. Nejen, že mají krásný vzhled a přidávají do interiéru více barev, ale mají také schopnost čistit vzduch.I když někteří lidé dávají přednost rostlinám ve dvoře, existuje mnoho a ti, kteří otevřou výhody váz.

Je důležité vědět, že některé odrůdy nelze uchovávat v uzavřených prostorech. Nicméně, to bylo prokázáno, že mnoho dalších rostlin

jsou velmi zdravé pro zdraví .Nejlepší věc na tom je, že jsou velmi snadné růst, pokud jste správně upravené.

Mnoho z vás má pravděpodobně zájem dozvědět se o nejlepších vnitřních rostlinách. Proto se dnes podíváme na

6 rostlin, které doporučují udržovat v domě čištění vzduchu. 1. Areca Palma

Palatine Areca - je nádherná rostlina, která dokonale padne do jakéhokoli interiéru.

Její listy jsou překrásně prokládané a mají uklidňující účinek. Kromě toho je pro dívky Areca velmi snadné se starat. Nejdůležitější je, že má schopnost

odstranit toxiny, které se hromadí v prachu, stejně jako škodlivé částice z prostředí. 2. Bambusová dlaň

I když vypadá jako palma, bambusová palma je poněkud odlišná. Ona

velmi dobře čistí vzduch v místnostech.To je dokázáno, že tato rostlina

pomáhá zbavit toxických sloučenin, jako jsou: benzen, trichlorethylen a další znečišťující látky. Také věřil, že onavytváří harmonii v domově a dává pocit klidu nutný k odpočinku.

Kromě toho všeho, bambusová dlaň má velmi krásný vzhled a přidá do každé místnosti poznámku exotiky.

3. Fern Fern je velmi populární rostlina, která se rozrůstá stejně jako plevel. Ale nenechte to být zavádějící, protože existuje mnoho velmi zajímavých odrůd kapradin.

Předpokládá se, že kapradina existovala již od starověku. Zvláště na Ukrajině: tato rostlina je často uváděna ve folkloru, je to pravý symbol.

Nyní se kapradina často používá jako dekorativní objekt

, protože má velmi zajímavý tvar.Jeho měkké a lehké listyčistí vzduch ze sloučenin, jako je toluen a xylen(jsou obvykle obsaženy v lepidlech, laku na nehty a jiných chemických výrobcích). Ačkoli kapradin nenáročné na údržbu, je důležité mít na paměti, že i když ona potřebuje trochu více pozornosti než jiné rostliny.

4. IvyIvy - rostlina, která může přežít téměř v jakémkoli stavu. Naštěstí je také

skvělý pro indoor, jako byt.

Výhody břečťan třeba poznamenat, že je velmi jednoduchá na pěstování , žádný problém adaptovat na prostředí a pomáhá vytvářet harmonii v domě, v souladu s pravidly feng shui

. Nicméněne, aby ji v místech, která jsou horké nebo máte vysokou teplotu,

protože tato rostlina je náchylná k vysychání. 5.orchideje Zatímco orchideje jsou pokládané rostlina, která je obtížné pečovat, pravdou je, že je mnohem jednodušší

než si většina lidí myslí.

Ačkoli to je docela jemná květina,tajemství její péče je správné množství slunce a vody.

Pokud je váš byt či dům orchidej stánek, bude to pomůže zbavit xylen, látky znečišťující ovzduší obsažené v laku a nábytku.

Nejzajímavější je, že dýchají a vyrábějí kyslík v noci, což je ideální zařízení pro ložnici.

6. Scindapsus Tato rostlina je velmi populární a lze ji nalézt bez problémů v obchodech. To nevyžaduje žádnou zvláštní péči a je velmi často používáno pro výzdobu kanceláří, veřejných míst a obchodů. Scintipanus se snadno přizpůsobuje prostředí s teplotou 15 až 29 stupňů. Měli bychom však pamatovat pouze:

půda by měla být vždy trochu mokrá

.

Úžasně, ale tato rostlina má schopnost absorbovat formaldehyd, xylen a benzen. 7. SpatyfillumJedním z důvodů, proč lidé chtějí udržet spatyfillum domů spočívá v tom, že

vytrvalý květinu, která se cítí skvěle ve stínu a při nízkých teplotách.Kromě toho je to nádherný dekorativní prvek.

Spatyfillum nepotřebuje zvláštní péči a může odstranění toxinů jako

:

aceton, ethyl-acetát amonný

  • benzen, xylen, methylethylketon
  • formaldehyd trichlorethylen
  • Sanseviyeriya 8. Na závěr je třeba hovořit o sanseviyeriyu (Sansevieria trifasciata), což je velmi často používaný v interiéru jako dekorativní předmět. Tato
  • nádherná rostlina přežívá téměř při všech teplotách.
  • Pokud ji dát na ulici,

sanseviyeriya vydržet teploty od -5 ° C do 40 ° C tepla.

prohlásila, že má schopnost snížit hladinu benzen, xylen a toluen ve vzduchu.

Chcete nějakým způsobem přidat tento seznam? Rádi uslyšíme vaše myšlenky. Mezitím, doporučujeme vám hledat kroky v tomto článku v maloobchodních rostlin pro zahradnictví a vychutnat čistší vzduch a harmonii v domě.


6 Pravděpodobných příčin bolest zubů

6 Pravděpodobných příčin bolest zubů

Curiosity Mnozí z vás bude souhlasit, že zubů je jedním z nejvíce nepříjemné, způsobuje značné nepohodlí. Výlet do zubaře, očividně nikdo neodvažuje volat příjemně. Naštěstí ve všech případech potřebujete pomoc zubního lékaře a kardinální manipulaci. Nestačí jen sledovat vaše zvyky. Proto se dnes chceme s vámi podělit, jaké jsou hlavní příčiny bolesti zubů.

(Zajímavosti)

5 Společné mýty o lidském těle

5 Společné mýty o lidském těle

Zajímavosti našeho vztahu k tělu byl velmi kontroverzní po celá staletí. Vždy usilujeme o krásu, ale přesto je toto téma společenská tabu. Navíc medicína stále není věda, pro obyčejné lidi. Toto usnadnilo šíření mýtů o lidském těle. Tyto mýty jsou hluboce ponořeni v naší kultuře. Teď zaměníme lež s pravdou a mají hodně co učit o tom, jak vlastně spustit naše tělo.

(Zajímavosti)