8 Otázek před zahájením nového vztahu


8 Otázek před zahájením nového vztahu

Zahájení nového vztahu může být obtížné, zvláště když vidíte řadu poruch ve zpětném zrcátku. Pokud se bojíte začít znovu s novou osobou, pak by měla přemýšlet o vašich návycích z prvních termínů.

Zde je 8 otázek, které si musíte položit, pokud chcete, aby vaše nové vztahy byly šťastnější, zdravější a trvanlivější.

1. Jsem opravdu připraven nebo připraven začít nový vztah?

Vztahy vyžadují čas a energii. Ujistěte se, že váš současný životní styl vám umožní začít nový vztah o 100%.

Pokud jste právě začali pracovat na novém zaměstnání, rozhodli jste se jít o sen, nebo pokud jste v rodinné krizi, snad to není nejlepší nápad se s vámi spojit s někým.

Počkejte, až budou životní bouře jít, než vyzvou jinou loď k jejich vodě.

2. Opravdu jsem zapomněl nebo zapomněl na svého bývalého partnera?

Chcete-li přesně odpovědět na první otázku, musíte si položit tuto otázku. Pokud vaše odpověď není, nejste připraveni začít nový vztah.

Obnovené vztahy jsou nejen odsouzeny k neúspěchu, mohou také poškodit sebevědomí vašeho nového partnera a ublížit jeho pocity. Nikdo nechce cítit na druhém místě a nezaslouží si to.

Nejlepší způsob, jak přežít minulost, je pracovat na sobě. Identifikujte, co se ve vztazích dělo. Tímto způsobem si uvědomíte, že musíte změnit svůj vlastní život, abyste mohli začít nový, úspěšný vztah.

3. Co a jak nefungovalo v minulých vztazích?

Existuje mnoho důvodů, proč se spojení může zlomit. Je důležité uvést, co nefunguje, například vzdálenost, důvěra nebo poctivost.

To vám pomůže najít objektivně řešení. Na druhou stranu je důležité přemýšlet o pozitivních složkách zdravého životního stylu.

Pokud je pro vás těžké zjistit, co bylo dobré ve vašich minulých vztazích, prohlédněte si a využijte lekce ostatních lidí.

Potom budete moci rozhodnout, které aspekty hledáte v nových vztazích.

4. Jaké typy vztahů hledáte?

Jinými slovy, jak vážně chcete, aby byl váš další vztah? To je pro vás důležitý problém i pro budoucího partnera.

Bez ohledu na to, zda se chcete bavit nebo mít rodinu, musíte to jasně pochopit.

V každém případě musíte mluvit o vztazích s potenciálním partnerem. To vám dá příležitost nestrávit čas a poznat se navzájem.

5. Mí nová osoba sdílí mé hodnoty?

Jen proto, že někdo sdílí jejich preference o filmy, knihy, jídlo či doprava, to neznamená, že to je ideální pro vás. Musíš kopat hlouběji.

Máte společné názory na život? Nemluvíme jen o náboženství nebo politice. Také mluvíme o, , jak zacházet s lidmi a jak vidíte svět.

Je váš partner nadšený o to, co dělá? Chcete-li budovat život s tímto mužem, proč chtěla učit své děti? Je to stejné, co chcete pro vaše děti?

Je důležité si pamatovat tyto aspekty.

6. Co od těchto vztahů chci?

Možná hledáte podporu nebo hledáte pravou lásku. Můžete vyhledávat lepšího přítele nebo jen "dobrou společnost".

Opět, musíte to pochopit, než začnete nový vztah.

Je to jediný způsob, jak zjistit skutečné motivy a zda váš nový partner, aby vám to, co opravdu chcete.

7. Líbí se ti to?

To se může zdát triviální, ale nemůže milovat někoho jiného, ​​pokud nechcete milovat sami sebe.

Pokud necítí hodna lásky, můžete se odhlásit z lásky, kterou se snažíte dát. to může být negativním faktorem, který nejen bolí, ale výrazně zklamal svého partnera.

8. Opravdu chci být ve vztahu znovu?

Chápete, že máte spoustu pokusů, anebo dosáhl bodu, kdy musíte být očištěna od rozvodu? Potřebuješ být nějaký čas sám?

Pokud ano, možná, musíte věřit svým instinktům a dělat jen to.

Práce na těchto otázkách, abyste zjistili, zda se opravdu cítíte připraven. Pokud ano, zkuste to! Je to jen pocit dobře.

Neponáhlejte, pokud potřebujete čas na uzdravení a zůstaňte sami. ◊ Zvažte a lépe znáte sebe před zahájením nového vztahu. vztah na dálku - není překážkou pro všechny smysly

distancovat neublížil váš vztah, je důležité, aby oba partneři pochopili situaci a určitě vzájemně důvěřovat.


Emocionální nestabilita: proč každý den je jiný

Emocionální nestabilita: proč každý den je jiný

Emocionální nejistota pokrývá výkyvy a pády ve vaší mysli, které můžete trpět krátkou dobu. Nejčastěji možná nevíte, odkud pocházejí náhlé součty nebo apatie. Především je důležité objasnit toto: existuje mnoho různých typů emoční nestability. Není pochyb o tom, že existuje nějaká vážná porucha osobnosti, během níž vzestupy a pády jsou chaotické a ničivé, mohou se vyvinout do komplexní neurózy, která vyžaduje odpovídající psychologickou léčbu.

(Sex a vztahy)

Projít mnoho bouří, k dosažení míru

Projít mnoho bouří, k dosažení míru

Sex & Vztahy Jak víme, dalajlama uvedl, že je nemožné dosáhnout míru ve světě, pokud nechcete nejprve najít ho v jeho vlastní mysli a srdce. Ve skutečnosti, v každodenním životě nebudete snažit reagovat na problémy zbytku světa. Dost, "být v pořádku", a svět vlastně znamená klid. považovat za objektivní problém ukončit dotěrné myšlenky mírové prostředky.

(Sex a vztahy)