8 Snadné způsoby, jak spálit 100 kalorií rychlé hubnutí


8 Snadné způsoby, jak spálit 100 kalorií rychlé hubnutí

Bohužel, ne všichni hubnutí a spalování kalorií přijít snadný. Nicméně, my vyzvednout 8 zajímavé způsoby, jak spálit kalorie během několika minut.

Myslíte, že nelze zbavit nadbytečných kalorií bez odsávání cvičení? Potom si přečtěte naši radu, protože jsme si vybrali pro vás jednoduché a cenově dostupné způsoby, jak být vždy ve formě.

1. Jak spálit kalorie přes tanec

tanec je neuvěřitelně účinný způsob, jak rychle se zbavit přebytečných kalorií a dalších kilogramů. Vyberte si své oblíbené 4-5 písně a tance pro ně doneshochu.

pět písní - asi patnáct minut strávíte elegantně pohyblivé. Takže můžete spálit 100 kalorií, zatímco přijímání potěšení.

2. nakupování zabrat!

Překvapený? Ve skutečnosti, návštěva obchodů - minimálně 40 minut chůze. Takže díky nakupování může zabít dvě mouchy jednou ranou, protože získáte nejen potřebné zboží pro domácnosti, ale také rychle a snadno spálit 100 kalorií.

Navíc při nákupulidé nevnímají, jak rychle ten čas letí, takže nemají ani čas mihotavý oči as nadváhou bude tát. 3.

Poporaytes na terase, v zahradě nebo dvoře

Jsou obě produktivní a zábavné aktivity, jako je zahradničení a čištění na dvoře pomůže spálit kalorie v neuvěřitelně krátkém čase!

Je třeba jen dvacet minut volného času. Během této doby budete nejen vnést řád na terase, v zahradě nebo ve dvoře, ale také vypálit sto kalorií! Trávit čas

dvojí užitek! 4.

pomoci přátelům nebo sousedům při přechodu

Pokud se jeden z vašich přátel či sousedů plánuje přesunout, požádejte jej o pomoc. můžete nejen podporovat někoho blízkého, ale také zbavit nadbytečných kalorií ve stejnou dobu.

Za pouhých dvacet minut po této lekci se spálit asi 100 kalorií.

5. Intervalový trénink pomůže spálit kalorie

samozřejmě cvičení - je nejlepší a nejúčinnější způsob, jak se zbavit nadbytečných kilogramů. Pokud alternativní cvičení s nízkou a vysokou intenzitou, spálíte kalorie, aniž by vyčerpání organismu.

Příklad intervalového tréninku:

 • skákání "Jumping Jack" - 20 sekund
 • Zbytek - 10 sekund
 • zvedne nohu ohnul v koleni - o 20 sekund
 • odpočinku - 10 sekund
 • skákání přes švihadlo - 20 sekund
 • zbytek - 10 sekund

K spálit 100 kalorií, musíte udělat 9 opakování tohoto cvičení. 6.

Poprybyrayte doma vyčistit dům by měl v každém případě. Nicméně, tato činnost vám přinese ještě větší zábava, když víte, že při čištění může zbavit kil navíc.

K spálit 100 kalorií, můžete popylososyty koberec pozamitaty praní nebo vytřít podlahu. Budete potřebovat jen 30 minut volného času, aby tento úkol provést ve prospěch sebe a svého domova. 7. Připravit večeři

Nepředpokládejte, že kuchyň a spalování tuků - neslučitelné věci.

vaření je to možné a se zdravím, protože hubnutí by nemělo mít hlad a jíst zdravé potraviny. Pokud budete trávit hodinu na talíř, můžete nejen dělat večeři pro rodinu, ale také spálit kalorie.

Nyní již nebudete muset starat se donáška jídel, protože si můžete snadno zbavit sta kalorií, zatímco krmení své rodinné krmiv pro domácí zvířata.

8. Použijte po schodech místo výtahu

Pokud se zapomenout na výtah, budete mít mnohem snazší udržet fit, a okamžitě cítit lépe. Kromě toho bude pravidelném používání schody spálit kalorie bez přetížení a vyčerpání.

K spálit 100 kalorií, jít nahoru a dolů po schodech po dobu 10 minut.

další účinné způsoby, jak spálit kalorie

I když tato šťáva není schopen spálit 100 kalorií, cvičení jak je uvedeno výše, ale je účinný katalyzátor metabolismus.Při pravidelném používání tento nápoj můžete vždy udržet se v dobré náladě a skvělé kondici.

Nezapomeňte uvést tento rostlinný-ovocné šťávy do svého jídelníčku!

Ingredience: 1 okurka

 • 3 mrkve, 1/2 šálku ananas, nakrájené 1/2 žlutá paprika

šťáva 1/2 citronu Příprava: mýt a dezinfikovat

 • všechny produkty.
 • Peel okurka, mrkev a ananas. Očistěte okurku ze zrn. Vyjmout všechny složky nápoje, kromě plátky citronu nevelykyky usnadnit výprask.
 • Umístěte všechny přísady do mixéru a stacionární metla až do hladké konzistence.
 • Přidejte citronovou šťávu do hotového nápoje.

Kdy je nejlepší pít? Samozřejmě

, nejlepší použití šťávy z ovoce a zeleniny v dopoledních hodinách.

Po probuzení vypijte sklenici teplé vody.

Po 10 minutách tělo konečně probudí a vypálil všechny orgány. Pak je možné vypít sklenici přírodního džusu. Další tipy

Poznámka: Pokud máte vřed, nepřidávejte do ananasového džusu.

Doporučujeme džus 2-3 krát týdně. Tento nápoj můžete střídat s diuretickou šťávou. Během týdne si všimnete, jak se zlepší vaše spokojenost.

To bylo během této doby tělo zbavit nahromaděných toxinů a přebytečný tuk.

nápoj na bázi ovoce a zeleniny pomůže upravit hladinu pH v těle a tvořit vnitřní prostředí více alkalická. Všimněte si, že v případě, že prostředí obsahuje více zásadité látky než kyseliny, tuk je spálen rychleji.

Kvůli šťávy obsahuje pouze užitečné produkty, má schopnost opravovat poškozené buňky. Pravidelně používat tento nápoj, budete nejen zlepšit zdraví, ale také urychlit metabolismus a tím spálit kalorie bude mnohem jednodušší.

správný poměr potravin pro hubnutí

podílu svých jídel na snídani a večeři by neměla být stejná jako energie pro celý den poprvé dá vám, a nebudou použity druhé.


8 Domácích cvičení na trénink svalů

8 Domácích cvičení na trénink svalů

Chcete trénovat svaly, ale nemáte čas jít do posilovny? Sportovní haly se otevřou ve všech velkých městech a dokonce i v malých osadách. Mnoho lidí však stále nemůže pravidelně chodit do posilovny. Pracovní doba je stále flexibilnější. To obvykle znamená, že víte, kdy začít pracovat, ale nevíte, kdy skončíte.

(Ztráta váhy)

Cvičení spalovat tuk v pase Hubnutí

Cvičení spalovat tuk v pase Hubnutí

Když nosíme nové džíny, topy nebo minisukni, můžeme zakrastysya touhu ztratit několik liber. A to je důležité nejen z estetických důvodů, ale také pro naše zdraví a optimální hmotnost. Jedním z nejlepších způsobů, jak snížit váš pas, je udělat několik jednoduchých cvičení. Za prvé, stojí za to říct, že neexistuje žádná kouzelná hůlka, která by vás mohla zcela změnit.

(Ztráta váhy)