8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy


8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

Beauty Vlasy má tendenci rozdělit, pádě, hubený ... A vůbec, může docházet ke ztrátě lesk a krásu. Proto je nezbytná péče o všechny typy vlasů.

Problém nezbedných, kudrnatých vlasů má mnoho důvodů. Ty mohou být chemické zpracování s použitím fén na suché žehličky nebo rovnání poškozených vlasů a kulmy je následující: Chcete-li mít kudrnaté vlasy, ale také vysušovat ji.

V důsledku toho máte zpravidla poškozené suché vlasy. Ujistěte se, že si přečtěte tento článek, abyste zjistili několik domácích tipů o jak zkrotit zlobivývlasy.

Proč se vlasy zlobí?

Nehmatatelné vlasy - je synonymem pro suché vlasy. Jinými slovy, má málo vlhkosti a přírodního tuku. Vnější vrstva je hrubá kutikuly, takže vlasy více porézní, což umožňuje molekul vodní páry „přilepit“ vlasy a učinit z něj dlouho. To je důvod, proč lidé, kteří žijí v suchém klimatu (nebo kdekoli v létě), jsou více náchylné k suché kudrnaté vlasy.

I když mnoho lidí má tento problém, je užitečné vědět, že existují lékařské způsoby, které vám pomohou zbavit, protože nemůžeme vinit za každého počasí a dešti. Je velmi důležité udržet si vlasy dlouhou a dlouhou dobu zdravou.

Domácí opravné prostředky jsou skvělou alternativou, protože vaše vlasy se nestane na nich závislí, že neobsahují chemikálie, jsou cenově dostupné a poskytnout dlouhodobé výsledky (i když někdy s použitím lékařské domácí opravné prostředky, bude trvat déle, než vlasy se stal v pořádku forma, na rozdíl od obchodu produkty).

Domácí kudrnaté vlasy

 • Jablečný ocet.Pomáhá vyhlazovat vlasové kůžičky. Měl by být aplikován na vlasy po umytí a následně vyčesaný hřebenem se širokými zuby. Poté opláchněte vlasy kondicionérem, který používáte vždy. Když opláchnete vlasy, použijte studenou vodu k uzavření kůžiček a udělejte vlasy pevné, elastické, s krásným přírodním leskem.
 • Olivový olej a vejce. Chcete-li léčit vaše vlasy a dát jim upravený vzhled, nekupujte drahé kosmetiky hned. Jeden z nejlepších přírodních prostředků pro péči o vlasy a ošetření je olivový olej. V misce smíchejte čtvrtinu olivového oleje s jedním vejcem. Aplikujte tuto směs na vlasy, nechte masku 30 minut a poté ji opláchněte hydratačním šamponem. Pak opláchněte vlasy pravidelným klimatizátem. Olivový olej je skvělý prostředek na zvlhčování, což znamená, že pomáhá udržet vlhkost ve vlasech. Vejce, na druhé straně, má přirozenou aminokyselinu (a nazývá L-cystein), který podporuje růst nových buněk a obnovu vlasů.
 • Zlato Nejenže je to lahodný přírodní produkt, ale také jedna z nejoblíbenějších kosmetických přípravků, které jsou ideální pro péči o vlasy. To není překvapující, protože med pomáhá obnovit strukturu vlasů, předcházet zlomeninám a stratifikaci. Kromě toho obsahuje med vitamíny a aminokyseliny, které mají velmi pozitivní účinek na pokožku hlavy a vlasové folikuly. Výsledkem je, že kořeny vlasů získají skvělou výživu a posilují a prsteny mají nádherný lesk. Oplachování by mělo být použito po mytí vlasů. Stačí smíchat lžíci čistého medu s litrem vody. Po umytí vlasů naneste tuto směs na ještě vlhké vlasy. Poté použijte kondicionér, který běžně používáte. Med je skvělý přírodní zvlhčovač, který přitahuje a drží molekuly vody, které zvlhčují vlasy.

 • heřmánek Hamburkový vývar je velmi užitečný v oslabeném stavu. Tento vývar posiluje kořeny, se pokusil o střelu z skalp zánět a zlepšuje vlasového kořínku. K přípravě infuze heřmánku by měla míchat dva šálky vařící vody s jednou polévkovou lžíci heřmánku a nechte stát po dobu jedné hodiny. Dále přidejte čtvrtinu lžíce octu jablečného jablka. Umyjte si vlasy šamponem a pak aplikujte tuto infuzi (která by měla být studená nebo teplá). Stříkat vlasy jako klimatizace jako obvykle.
 • majonézaČistá majonéza maska ​​rychle štěstí vlasy, které prošly chemickou nebo biologickou vlnou. Po této masce se stává přirozeným vzhledem. Maska je nejlépe podávána bez vlasů. Majonéza maska ​​na vlasy by měla být používána jednou týdně, aby pomohla odstranit suché vlasy, vyživit vlasy a pokožku hlavy. Navíc bude majonéza poskytovat vlasové proteiny, proto bude vypadat zdravější. Chcete-li udělat masku, měli byste míchat čtvrt šálku majonézy s jedním vejcem. Aplikujte směs na vlasy, zakryjte hlavu ručníkem a nechte masku po dobu 30 minut. Odstraňte směs mytí vlasů šamponem a horkou vodou. Potom naneste kondicionér a opláchněte studenou vodou.
 • Avokádo a banán.Pravděpodobně mnoho lidí ví, že banány a avokáda ve složení bohaté na minerální látky pro tělo přírodních olejů a vitamínů, takže je doporučeno používat jinou stravu, léčení některých nemocí a kojenecké výživy. Ale ne každý ví, že banány se používají při obnově poškozených, suchých a křehkých vlasů. K tomuto účelu musíte udělat masku z těchto ovoce pro účes. Chcete-li udělat tuto masku, musíte převléct plody a protřepat je. Poté použijte směs vlasů. Banány mají spoustu antioxidantů a minerálních látek, které činí vlasy zdravé, zatímco avokádo ovoce bohaté na mastné kyseliny, které poskytují nouzovou napájecí vlasy.
 • Aloe vera a kokosový olej. Aloe vera je nepostradatelný v péči o vlasy, protože stimuluje růst, posiluje vlasy a zabraňuje její ztrátě. Za dvě masky očistit aloe vera listy, nakrájejte, aby bylo jednodušší pro extrakci vlákniny. Buničinu vložte do misky. Přidejte tři lžíce kokosového oleje (kokosový ořech, ne-li, můžete použít olivový olej). Aplikujte směs na vlasy, položte čepici na sprchu a masku nechte třicet minut. Smýt masku s velkým množstvím vody a pak umýt si vlasy jako obvykle, s použitím šampon a kondicionér. Oba složky v této směsi zvlhčují vlasy, čímž jsou hladké a lesklé.

 • Banán, olej a med.Wet vlasy teplou vodou a zabalte do ručníku. Zkopírujte dva zralé banány a přidejte jednu lžíci medu a pět kapek mandlového nebo olivového oleje. Vše promíchejte, jakmile jste vytvořili homogenní směsi, aplikovat na vlasy, zakryjte koupací čepici a nechte po dobu třiceti minut. Umyjte si vlasy velkým množstvím vody a poté se běžně omyjte šamponem a klimatizací.

Tipy, aby se zabránilo kudrnaté vlasy

 • Zvedněte vlasy v ocase. Umyjte si vlasy jako obvykle a pak aplikujte velké množství klimatizace s kokosem nebo ricinovým olejem. Opláchněte studenou vodou a hřebete hřebenem s širokými zuby. Vždy používejte látku namísto pryžového pásku, abyste si svázali vlasy. Protože žvýkačka může působit na vaše vlasy. Po zaschnutí vlasů odstraňte látku.
 • Při česání vlasů vždy používejte přírodní kartáč štětin nebo hřeben s širokými zuby. Plastové štětiny mohou vlasy ještě kudrnatější.

 • Po mytí vlasů, ale před sušením, použijte zvlhčovač. Nevyhazujte vlasy, protože to bude ještě víc kudrnaté.
 • Po doporučujeme mytí vlasů hřeben doleva, vyčkejte několik minut a pak hřeben na druhou stranu. Potom uvolněte vlasy, jak jste zvyklíte.
 • Používejte šampon a kondicionér, který speciálně vyrobený pro suché vlasy.
 • Vyhněte se sušení a rovnání vlasů s fanoušky, protože jejich vysoká teplota vysušovat, jakož i použití barev, dělá vlasy ještě těžší.
 • Vezměte si zvyk, že se ruce nedotknete vlasů. Rozpusťte ji jen ve vlhkém stavu.
 • Nenechte suché vlasy, silnou otření ručníkem, protože by to mohlo narušit pokožku, která tvoří ochrannou bariéru kolem vnitřní struktury vlasů.


Obličejové masky, které eliminují tmavé skvrny

Obličejové masky, které eliminují tmavé skvrny

Zdraví v průběhu času, akné a slunění může zanechat tmavé skvrny na kůži, zejména na obličeji. Vzhledem k tomu, všichni chceme mít dokonalou dětskou pokožku v každém ročním období (zejména v létě), hledáme známých možností obličeje. Tento článek vám řekne, jak nejlépe snižovat tmavé skvrny na obličeji, aniž by se uchýlil k pleťová mléka nebo krémy.

(Krása)

Léčivé vlastnosti máty

Léčivé vlastnosti máty

Chuť mátou vědět všechno. Je to příjemné, osvěžující a povzbuzující - a to nemůže, ale prosím. M'yata je důvod, proč jsme všichni rádi natolik, je klíčovým prvkem v mnoha potravinách a nápojích na celém světě. Kromě toho tato aromatická rostlina široce používán v mnoha lékařských postupech, protože jeho četných výhod a léčivé vlastnosti, které pomáhají zlepšit zdravotní stav.

(Krása)