8 Kombinací produktů pro efektivní úbytek hmotnosti


8 Kombinací produktů pro efektivní úbytek hmotnosti

Bohužel, v mnoha případech pravidelné cvičení a správné výživy nedovolí, abyste se rychle zbavit nadváhy.Často, dokonce i za vyvážené stravy a pravidelné cvičení, nemůžeme zhubnout - potřebujemekombinaci produktů pro hubnutí.

Dnes vám řekneme, které produkty musíte kombinovat, pokud chcete urychlit metabolismus a zbavit se tukových ložisek. Připravte se na poznámku!

1. Zelenina a vejce

Spojením čerstvé zeleniny s chladným vařeným vajíčkem získáte lahodné, výživné a výživné pokrmy.

Vejce zlepšují schopnost těla absorbovat karotenoidy - pigmenty, které dodávají zelenině barvu a přispívají ke ztrátě hmotnosti.

Kromě toho vařené vejce lahodně vychutnat ve formě zeleninových salátů, také tato kombinace produktů pro hubnutí je nejen efektivní, ale i chutné.

2. Tuňák a zázvor

Ginger je užitečný produkt, který nejen zlepšuje trávicí proces, ale také zrychluje vyprazdňování žaludku. Výsledkem je, že enzymy, které vedou k rozvoji zánětu v těle, jsou blokovány.

Tuňák má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, které brání tvorbě tukových depozit na žaludku.

3. kuřecí a konopné papriky

Seďte kuřecí maso s Cayenne pepřem, dostanete nejen chutné jídlo, ale také přírodní lék na hubnutí.

Vzhledem k tomu, kuře obsahuje velké množství bílkovin, poskytuje trvalý pocit sytosti. Pokud budete jíst s kuřecím masem, pak se večer ochráníte před přejímaním a konzumací nadměrných kalorií.

Kromě toho, Cayenne pepř patří k kořením, , které mají schopnost urychlit metabolismus, stimulovat spalování tuků a snížit chuť k jídlu.

4. Meloun a hrozny

Pokud máte rádi ovoce, doporučujeme přidání kombinace melounu a hroznů na vaši každodenní stravu, protože tyto dva produkty urychlit proces hubnutí.

Dyna je lahodné ovoce se silnými diuretickými vlastnostmi. Nejen, že velmi ochutná, ale také podporuje odstranění přebytečné tekutiny z těla.

Hrozny, zase jsou bohaté na nenahraditelné antioxidanty (zejména resveratrol), které nedovolí, aby se tuky v lidském těle hromadily.

Proto je tato kombinace produktů pro zklidnění účinným přírodním prostředkem pro otoky a zadržování tekutin.

5. špenát a Avocado éterický olej avokádový olej

často používá k regulaci hladiny cholesterolu v těle. Tento produkt má však mnohem neuvěřitelnější vlastnosti. Zejména esenciální olej z avokáda je bohatý na obsah vitaminu B a E, stejně jako draslík.

Špenát poskytuje dlouhotrvající pocit sytosti. Tento produkt je nízkokalorický, takže musí být ve stravě těch, kteří se chtějí zbavit nadváhy. 6.

kukuřice a fazole Podobně, kukuřici a některé luštěniny (jako jsou fazole) - je neuvěřitelně účinná kombinace hubnutí. Mírné využití těchto kultur vám pomůže vytvořit váš pás štíhlý a atraktivní.

Pozoruhodné je, že dávka, která luštěninové pokrmy tam alespoň jednou týdně, je účinnější pro hubnutí, než diety se stejným počtem kalorií, ale bez jídla na bázi luštěnin.

Kukuřice je nezbytná pro ty, kteří chtějí zapomenout na hmotnosti, protože obsahuje velké množství škrobu, což umožňuje tělu absorbovat většinu z glukózy a kalorií, které pocházejí z jiných potravin. 7.

brambory a čerstvě mletý pepř

Domnívám se, nebo ne, brambory jsou nejen mnohem lepší přívodem než většina zrn, ale obsahuje mnohem více draslíku. Ale zhubnout, brambory by měly být použity pouze na pečené nebo vařené bez přidání másla a jiné náročné aplikace.

Chcete-li, aby chuť brambor jasnější, můžete sezónu s mletým černým pepřem. Tento koření narušuje tvorbu nových tukových buněk a urychluje proces hubnutí.

8. Káva a skořice

Skořice - Je koření, které je bohaté na antioxidant obsahu. Má neuvěřitelnou schopnost spalovat tuk z usazenin v břiše.

Káva není méně účinná pro hubnutí, protože má schopnost snížit chuť k jídlu. Pokud chcete ztratit několik liber, začněte svůj den s šálkem kávy s přídavkem skořice.

Výrobky by neměly být kombinovány

Chcete-li mít štíhlou postavu a dobrý pocit, vyhnout se následující kombinace:

  • bílkoviny a sacharidy
  • protein a škrob
  • škrobu a cukru
  • cukru a tuků
  • ovoce a cukru

Pokud se budete držet těchto rad, pak nejen učinit svou stravu užitečnou a vyváženou, ale také si dát štíhlý pas a utaženou postavu.

Čtyři hubnutí, které byste měli zkusit

Při konzumaci nápojů pro hubnutí namísto určitého množství jídla nebudete mít hlad. Ve skutečnosti se budete cítit dobře, snížit množství kalorií.


5 Způsobů, jak zhubnout s citronem a zázvoru

5 Způsobů, jak zhubnout s citronem a zázvoru

Hubnutí Chcete-li zhubnout, první věc, kterou se musí naučit změnit své každodenní návyky, dieta, cvičení, přidat do své každodenní stravě živiny a konzumovat některé vedlejší výrobky Hubnutí: čaje, koktejly, ovoce pro spalování tuků a léčivých rostlin. Dnes si popíšeme pět způsobů, kterými citronu a zázvoru vám pomohou zhubnout.

(Ztráta váhy)

6 Důvodů, proč se nemůžete zbavit žaludečního tuku

6 Důvodů, proč se nemůžete zbavit žaludečního tuku

Možná máte otázku: co dělat, abyste se zbavili tohoto otravného tuku na žaludku jednou a navždy ? Pravděpodobně jste vyzkoušeli všechno, co by mohlo zachránit názor, sedět na desítkách diet, cvičit na modřinách a vyčerpání, pít litry vody ... a navzdory všemu, byl pas ponechán, což bylo. Jaký je důvod?

(Ztráta váhy)