10 Přírodní projímadla proti zácpě přírodních prostředků


10 Přírodní projímadla proti zácpě přírodních prostředků

Zácpa - to je opravdu obyčejný zažívací porucha, která může nastat u lidí všech věkových kategorií. Jeho charakteristickým příznakem jsou stálé problémy s vyprázdněním. Také zácpa může být doprovázena nepohodlí v žaludku, vyčerpaný dech a bolesti hlavy.

Jednou z hlavních příčin této poruchy je podvýživa, dehydratace a sedavý životní styl. Ačkoli někdy může být příznakem nějaké nemoci nebo známky změn střevní flóry.

Chcete-li zabránit trvalé zácpě, doporučují lékaři změnit svůj životní styl a zlepšit stravu.

Mnoho lidí upřednostňuje laxativa lékáren a užívá je k léčbě zácpy a pomoci tělu odvádět odpad.

Největším problémem těchto nástrojů je, že často nežádoucí účinky a téměř vždy návykové (normální člověk může jít na záchod pouze v případě, že nápoj kúra).

Naštěstí existují 100 vyřazených přírodních alternativ, které poskytují stejné výsledky bez rizika pro zdraví.

Tentokrát chceme sdílet seznam 10 nejlepších přírodních projímadel, které můžete zažít při příštím trpí zácpou.

1. Citrony

Čerstvá citronová šťáva je jedním z přírodních léků, které nejlépe podporují zdravé trávení. Obsahuje vlákninu a důležité vitamíny, které usnadňují střevní průchod a urychlují odstraňování odpadu.citron snazší konzumovat a ten efektivně jednal, doporučujeme rozpustit ji do vody nebo šťávy k pití na lačný žaludek. Viz také článek

melounu semen čaje detoxikovat ledviny

2. lněná semena, lněná semena, která je považována za superyizheyu má vysoký obsah vlákniny a omega-3

, který pomáhá trávení.Je známá pro své silné laxativní vlastnosti a pomáhá překonat nepatrnou a středně těžkou zácpu a zánět.

Vyzkoušejte přidání trochu lněného semínka do vaší oblíbené pokrmy. V ideálním případě je však nutné ho nasáknout ve vodě v noci a následující ráno vypít tuto kapalinu. 3.

ricinový olej Jestliže pijete několik lžic ricinového oleje na prázdný žaludek, můžete zbavit se zácpou jednou provždy.

Tento olej obsahuje speciální účinnou látku, která v průběhu trávení stimuluje funkci střeva.

Rostlinný olej by však neměl být zneužíván nebo opilý po dlouhou dobu, protože to může vést k nežádoucím vedlejším účinkům.

4. Kiwi

Kiwi - je další ovoce, které má měkké laxativum vlastnosti. Je známý vysokým obsahem vitamínu C a vlákniny. Jedná se o produkt, který

může jíst každý den jako profylaktický prostředek proti pomalému střevnímu průchodu. Výživáři doporučují jíst dvě kiwi na snídani, aby "otevřeli" střeva a odstranili spojovací materiál.

5. Špenát

Špenát, známý svými mnoha příznivými vlastnostmi, také velmi vyčistí tělo a zlepšuje trávení.

Pokud budete jíst syrové,

pomáhá obnovit a přestavět střevní trakt, kde došlo ke změnám v důsledku nesprávné výživy. Zkuste přidávat několik listů špenátu příště, když vaříte

pruh, salát, polévku nebo jiné oblíbené pokrmy. 6. HroznyHrozny obsahují sloučeniny, jako je celulóza, cukry a organické kyseliny, které pomáhají zlepšit střevní průchod.

Pokud máte potíže s trávením, jíst malou hrst hroznů

nebo vypít polovinu sklenici přírodní hroznové šťávy.

Chcete-li užívat výhodných vlastností hroznů, můžete také jíst hrozinky, které jsou namočené ve vodě jeden nebo dva dny. 7. Ořechy

Díky svým úžasným laxativním vlastnostem jsou tyto drobné ovoce známé již od starověku.

Jejich tajemství ve vysokém obsahu vlákniny, které

usnadňuje trávení a intestinální tranzit.

Nejlepší je jíst syrové fíky, protože většina vlákniny a vápníku se nachází v kůži tohoto ovoce. Můžete také koupit sušené fíky, ale bude muset nasát ve vodě v noci.

8. Švestky

Švestky - to je jeden z nejznámějších a nejúčinnějších přírodních projímadel.

Mají úžasnou chuť a zahrnují moře z výživných látek pro zdraví.

Doporučujeme pít přírodní švestkovou šťávu na snídani a doplnit ji ovesné nebo celozrnné. 9. Ořechy

Ořechy - je přirozeným zdrojem mastných kyselin a vlákniny, což z nich činí

skvělý spojenec v boji za zdraví střev.

Pravidelná konzumace ořechů zabraňuje hromadění cholesterolu a pomáhá odstraňovat odpad, který blokuje tlusté střevo. Kromě toho,

jsou opravdu příjemné občerstvení, které vám umožní uhasit hlad a zabránit přejídání.

Budete muset číst 7 prekursory problémy s štítné žlázy

10. Aloe gel obsažený v stonky rostliny aloe má protizánětlivé a projímavé vlastnosti, které pomáhají zbavit zácpy.To může být nalezeno v lékárnách v různých formách, například jako čaj nebo komprese, ale je nejlepší konzumovat aloe v jeho přirozené formě, přidáním trochu

medu

.

Nezapomeňte, že zbavit se zácpy, budete také muset změnit své stravovací návyky a začít pít více vody po celý den.


úžAsné léčivé vlastnosti skořice

úžAsné léčivé vlastnosti skořice

Natural skořicí znamená pro vás, samozřejmě, již dobře známá jako koření na kávu a dezerty. Používá se však nejen při vaření, ale má také mnoho dobrých vlastností pro zdraví. V tomto článku se dozvíte o dlouhé osvědčené výhody skořice vědět, jak ji používat hned . Nesmírně bohatá skořicový Po tisíciletí, skořice používat různé prostředky domácí kuchyni.

(Lidových opravné)

Nejlepší esenciální oleje pro prevenci cévních žláz

Nejlepší esenciální oleje pro prevenci cévních žláz

Cévní hvězdičky: Může být něco nepříjemnější, pokud jde o to, jak vypadají vaše nohy? Kromě toho, že vedou k nevzhlednému vzhledu, jsou cévní řetězce vážným zdravotním problémem a často vedou k nepohodlí v každodenním životě. Existuje mnoho případů, kdy vedle chirurgického zákroku není nic jiného. Někdy je nutné, aby se snížilo riziko trombózy nebo krevních sraženin a aby se zlepšil krevní oběh v nohou.

(Lidových opravné)