8 Výrobků, které nejsou tak užitečné, jak si myslíte


8 Výrobků, které nejsou tak užitečné, jak si myslíte

Rozhodli jste se začít zdravý životní styl? Pro některé lidi to může způsobit touhu jíst zdravé jídlo, mít lepší tvar nebo bojovat s nemocemi. Pokud uděláte plán, nezapomeňte, že důvod není tak důležitý.

Je důležité vědět, že existují některé produkty, které se zdají být užitečné, ale není. Mohou dokonce vyhodit vaše úsilí.

Často se to děje prostřednictvím misinformačních nebo marketingových strategií. Existují některé produkty, které způsobují, že nevidíme požadované výsledky, když je obdržíte.

Tyto výrobky jsou často zavádějící. To je proto, že mnoho z nich je považováno za zdravé nebo označené, že obsahují jen málo kalorií. Proto Vám poskytneme seznam výrobků, které jsou užitečné, ale ne jako takové.

1. Balíčky salátů

Balíčky salátů jsou produkty, které obvykle nakupujeme v supermarketech. A my si myslíme, že jsou zdravé.

Navzdory skutečnosti, že jsou vyrobeny ze zeleniny, někdy obsahují jen málo živin.

Takové saláty jsou často zmrazené po dobu několika týdnů. To znamená, že nejsou tak špatné. A také používali konzervační přípravky.

Navíc, většina z těchto salátů náplň obsahuje vysoké množství soli, sladidla a konzervační látky.

Nejlepší možností je vařit saláty sami. Tímto způsobem ušetříte nejen peníze, ale také ztratíte váhu.

2. Obchod koktejly

Ne všechny koktejly jsou stejné. Někdy si myslíme, že jsou užitečné. Když se něco nazývá koktejlem, nemusí to nutně znamenat, že je užitečné.

ukládání nápoje obvykle obsahují: rafinovaný cukr

  • tuk kalorie

chemikálie je mnohem levnější a jednodušší, aby se jejich ranní smoothies. Tímto způsobem budete mít jistotu, že se používá čerstvé sezónní ovoce a zelenina.

Kromě toho budete mít kontrolu nad částmi.

3. Směsi ořechů a sušených ovoce

Samozřejmě, že jste opakovaně koupili sušené ovoce a ořechy. Jsou prodávány v supermarketech nebo v malých obchodech. A koupíme je, protože si myslíme, že jsou užitečné.

Pokud si koupíte velké množství sušeného ovoce mix, měli byste vědět, že oni obvykle zahrnují:

  • siřičitany, které působí jako konzervační látky
  • mnoho tuku stale semen

příliš mnoho soliPokud žvýkat tyto sušené ovoce jako občerstvení mezi pokrmy, vyberte si semena nebo čerstvé ovoce a zeleninu. 4. granola a energetické tyčinky

včetně ukládání balení granola a energetické tyčinky, které obsahují

kukuřičný sirup s množstvím fruktózy, rafinovaného cukru a nasycených a trans-tuků. Je mnohem užitečnější vyrobit domácí granola. Zkuste několik receptů, dokud nenajdete své oblíbené.

5. Nízkotučné potraviny

Výrobky vyrobené bez tuku nezaručují požadovanou ztrátu hmotnosti. Ve skutečnosti zdravé tuky dávají pocit sytosti.

Nicméně, měli byste být opatrní s těmito produkty, které naznačují, že neobsahují tuky.

Mohou vám dát prázdné kalorie. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je připravit sami nebo sami. Také doporučujeme, aby 80% případů konzumovalo ekologické produkty.

6. Mražený jogurt

Mražený jogurt - to je nejvíce podvodný produkt století. Mnoho lidí si myslí, že jde o zdravou výživu. Ve skutečnosti to není pravda.

Obsahuje velké množství rafinovaného cukru.

Mražený jogurt také obsahuje umělé příchutě. Pokud opravdu chcete alternativu ke zmrazenému jogurtu, můžete si vyrobit vlastní přírodní jogurt. Posypeme stevií, přidáme ovoce a nejedme příliš.

7. „zdravé“ nápoje

dietní nápoje nebo něco podobného by měly být odstraněny ze seznamu údajně zdravých potravin, protože tyto chemické nápoje ne lepší než obyčejné sklenici sodovky.

Obecně jsou

plné syntetických chemických sladidel, které jsou spojeny s rakovinou. Musí se vyhnout všemu. Namísto pití kokosového ovoce nebo ovocné vody.

8. Pšeničný chléb

Toto je další produkt, který považujete za užitečný, ale není. Štítky těchto chlebů obvykle naznačují, že jsou velmi užitečné a můžete jíst denně.

Nicméně, skutečnost spočívá ve skutečnosti, že

tento chléb je stejný jako bílý. Často se chleby označené jako "pestrobarevné" nebo "pšeničné" vyrábějí z rafinovaných zrn.

Z tohoto důvodu nemáte prospěch z celých zrn.

Ujistěte se, že budete vždy číst složení výrobků. Ještě lepší - pečte si vlastní chléb bez lepku. Je to snadné a budete ho milovat.


Určit povahu tvaru nohy

Určit povahu tvaru nohy

Navzdory skutečnosti, že to všechno je nepravděpodobné, je pravda, že tvar nohou může o vás hodně říct . Věděli jste, že se člověk může hodně naučit o reflexologii? ☐ Imri Somogi, prezident Asociace prstů , vysvětluje, že díky reflexologii lze popsat jakoukoli osobu a její charakter ve formě nohy. Řecká zastávka Chcete-li zjistit, zda jste majitelem řecké nohy, musíte věnovat pozornost druhému prstu .

(Zajímavosti)

Incredible novinky: Afrika nakonec vzdal ženskou obřízku

Incredible novinky: Afrika nakonec vzdal ženskou obřízku

Zajímavá fakta novinku, která ochotně se s vámi podělit: Africa odmítl ženskou obřízku. ❑ V srpnu se Panafrický parlament nakonec dohodl a rozhodl se zakázat tento tragický a diskriminační rituál. Nedávno nám bylo řečeno, že některé země, včetně Nigérie, již začaly tento problém řešit a začaly potrestat takový obřad.

(Zajímavosti)