Produktů, které mohou být aplikovány na obličej


Produktů, které mohou být aplikovány na obličej

Přírodní produkty Chcete-li dát kůži zdravý lesk a atraktivní vzhled, by měly být použity k péči o její jedinou přírodní produkty. Oni mají nejen pozitivní vliv na stav kůže, ale také nemají žádné vedlejší účinky.

Přirozené potraviny však musí být také opatrné, protože některé z nich nejsou vhodné pro jemnou pleť a dokonce jí mohou ublížit.

Před aplikací léku na kůži si musíte pamatovat, které výrobky nelze kategoricky vystavit tváři, pokud nechcete mít negativní účinky.

Abychom vám pomohli s tímto, v dnešním článku uvádíme seznam 8 výrobků, které by měly být při ošetřování osobním pohledem zcela jistě ponechány.

1. Sprej na vlasy

Možná si myslíte, že aplikace spreje na obličej pomůže udržet make-up déle. Vůbec ne!

Většina sprejů obsahuje alkohol , který může změnit přirozenou rovnováhu kůže, způsobit suchost a dokonce způsobit předčasné stárnutí.

Kromě toho většina vlasových sprejů obsahuje repelenty, které mohou způsobit svědění, zarudnutí a podráždění citlivé tváře obličeje.

2. Máslo

Některé zdroje doporučují použití másla a margarínu jako alternativu k hydratačním tělům, protože tyto produkty obsahují velké množství antioxidantů a tuků.

Nicméně, po uvedení takových výrobků na obličej může být problém, protože ropy upchává póry, což vede k vzhledu neatraktivní akné a černé skvrny.

3. Alkohol

Léčivý alkohol se samozřejmě nachází téměř v každém balení, protože se používá jako silný dezinfekční prostředek, který je vhodný pro drobné zranění a různé kožní problémy.

Když se alkohol nanáší na obličej, objeví se nejprve příjemný pocit svěžesti, ovšem během několika minut se tento pocit může změnit s podrážděním, suchostí a dalšími problémy. Prohlédněte si všechny produkty péče o pleť a ujistěte se, že neobsahují přísady na bázi alkoholu.

4. Antiperspirant

Antiperspiranty jsou skvělé pro oblast podpaží, pokud se chcete chránit před nadměrným pocením. To však neznamená, že antiperspirant může být aplikován na kteroukoli část těla.

Někteří lidé neposlouchají toto varování a aplikují antiperspirant před tváří, aby se pocení během dne nestrádnul. Buďte opatrní s tímto nástrojem! ❑ Antiperspiranty ucpávají póry a

zabraňují tomu, aby buňky dostaly kyslík, který potřebují k odstranění toxinů.

5. Lak na nehty a odstraňovač laků Někteří umělci make-upu a make-upu používají laky na nehty a laky na nehty, ale ne pro svůj účel.

Samozřejmě vám nedoporučujeme, abyste to udělali, protože

nehty obsahují akrylové pryskyřice, které suší kůži

a způsobují to poškození. Je velmi obtížné se zbavit následků používání takových nástrojů, a proto doporučujeme používat pouze ty obličeje, které jsou určeny k péči o obličej. 6. Ocet Někdy make-up umělci používají stolní nebo jablečný ocet jako přírodní tonikum k úpravě pH pokožky a dát jí pořádný vzhled.

Ve skutečnosti, tento výrobek nelze aplikovat na obličej v jeho dokončenou podobu, protože

ocot obsahuje kyseliny, které mohou vyživovat kůži

. Pokud se stále rozhodnete použít ocot na obličej, nejprve jej rozpusťte vodou v poměru 1: 3. 7. MajonézaStará dobrá majonéza má zvlhčující vlastnosti, které mohou vlasům poskytnout lesk a krásný vzhled.

Použití majonézy pro péči o pleť však nestojí za to, protože obsahuje kyseliny, které upchávají póry a neumožňují pokožce dýchat.

Co získáte jako výsledek? Znovu, nechutné pupínky a černé skvrny, s nimiž bude vaše kůže neatraktivní a nezdravá.

8. Zubní pasta Jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak bojovat s pupínky a akné, je aplikovat malé množství zubní pasty na místa. Bezpochyby to pomůže rychle uschnout postiženou oblast, ale je třeba mít na paměti, že zubní pasta obsahuje mnoho agresivních složek, které

mohou vysušit kůži tak, aby změnila její hodnotu pH. Výsledkem je, že místo nenápadné akné může na obličeji vyčnívat zřetelné stopy, které se pak budou velmi obtížně zbavovat.


Přírodní šťávy detoxikovat ledviny

Přírodní šťávy detoxikovat ledviny

Natural znamená, že pokud chcete, aby se těší dobrému zdraví, to určitě by měla věnovat větší pozornost svému tělu, dobře jíst, a někdy může trvat doplňky, které pomáhají tělu očistit, zvláště po svátcích . V tomto článku se budeme vysvětlovat, proč ledviny detoxikační důležité a jak můžete to udělat pomocí různých přírodních ovocných a zeleninových šťáv, které, kromě toho mají dobrý vliv na zdraví, ale přesto překvapivě chutné.

(Lidových opravné)

Vědci objevili produkt pro prevenci rakoviny prsu

Vědci objevili produkt pro prevenci rakoviny prsu

Rakovina prsu je nejčastějším typem rakoviny u žen. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) 1 z 8 žen má šanci mít rakovinu prsu po celý život. Samozřejmě, muži mohou také dostat rakovinu prsu. Ve většině případů toto onemocnění postihuje muže ve věku 60-70 let, avšak u maligních nádorů se vyskytují mnohem méně často než u žen.

(Lidových opravné)