10 Přírodních antibiotik, které nepotřebují předpis


10 Přírodních antibiotik, které nepotřebují předpis

Pokud potřebujete nejlepší antibiotika, nemusíte nutně jít do lékárny nebo lékaře. Mohou být snadno získávány z přírody v malých dávkách bez rizika vzniku závislosti nebo vedlejších účinků. Chcete zjistit, které přírodní antibiotika nepotřebují předpis? Naučte se o tom v našem článku.

Přírodní antibiotika. Ujistěte se, že je používáte!

Chcete-li zabránit nástupu infekcí není vždycky stojí za to běžet do lékárny a vzít pilulky a chemikálie. Můžete si vybrat jednu ze zdravějších a přirozenějších možností.

Grapefruit semena

Ve speciálních obchodech s přírodními produkty můžete koupit extrakt z semen tohoto ovoce nebo sušení sami, a pak rozdrtit v maltě. Grapefruit má schopnost zabít bakterie, houby, parazity a viry. Jedná se o velmi ekonomické antibiotikum, které lze užívat v jakémkoli věku.

Česnek

Není překvapující, že česnek je v hodnocení super potravin. Tato zelenina má mnoho vlastností a také se používá v mnoha receptech. Zvláště česnek je užitečný při jeho antibakteriálním působení. Tento produkt byl používán po tisíce let k léčbě mnoha epidemických onemocnění, jako je mor.

Antimikrobiální vlastnosti česneku studoval Louis Pasteur v 19. století. Potvrdil, že tato zelenina může zabíjet bakterie, houby a viry. Pokud budete jíst česnek, posiluje také imunitní systém.

Stříbrné nanočástice

Voda se stříbrnými nanočásticemi se prodává v obchodech s přírodními produkty. To je v žádném případě toxické, a naopak, má schopnost zničit asi 650 patogenů, které způsobují onemocnění. Až do roku 1934 (kdy byl objeven penicilin), taková voda se stříbrem byla téměř jediným lékem, který používají lékaři k léčbě různých onemocnění. Můžete si je koupit bez lékařského předpisu. S vývojem farmakologického průmyslu se užívání tohoto antibiotika snížilo.

Echinacea

Jedná se o jihoamerickou rostlinu, jejíž listy a kořeny používají domorodí Američané k léčení ran. Navíc Echinacea má schopnost zabránit nástupu infekce, zlepšuje fungování imunitního systému a stimuluje vývoj lymfocytů.

Tyto buňky hrají velmi důležitou roli při ochraně těla před nemocemi, infekcemi a viry. Echinacea je také velmi účinná při léčbě horečky, chřipky a jako prostředku k léčbě infekcí uší. Zmierňuje zánět kůže, bolest v krku, zažívací a močový systém.

Propolis

Tato sloučenina produkuje včely během sběru pyl nebo šťávy z rostlin a květin. Včely používají propolis k udržení úlu čistého a hygienického, stejně jako k ochraně před cizími lidmi. Kvůli tomuto spojení jsou úly jednou z nejpřirozenějších míst na světě. Pro tisíce let byl propolis používán k posílení imunitního systému a ochraně těla před účinky bakterií.

Vitamin C

Mnoho druhů ovoce a zeleniny napomáhá nasycení těla požadovanou dávkou vitaminu C. Jeho profylaktické vlastnosti jsou skutečně úžasné. Jedná se o přirozený antioxidant, který stimuluje přirozené ochranné mechanismy těla. Například lidé, kteří hodně ožívají citrusjsou zřídka nemocní. Navíc vitamín C zabíjí viry a bakterie, stejně jako odstraňuje toxiny.

Oregano

V ideálním případě se pokuste najít oregano olej. Je vyroben z listů tohoto voňavého koření, protože obsahuje směs s vynikajícími antibakteriálními vlastnostmi. Díky tomuto oleji budete schopni překonat mnoho infekcí, navíc je mnohem účinnější než antibiotika, které prodávají v lékárnách.

Oreganový olej ničí pneumokoky, stafylokoky, streptokoky a enterokoky a způsobuje různé nemoci. Navíc je účinným prostředkem pro 25 bakterií včetně pryskyřice k chemickým antibiotikům.

Olej z Oregano je ideální pro lidi s střevní infekce, horečka, infekce močových cest, cholery, kožních infekcí a vředů. To také chrání tělo před nachlazeními, kůrou a příušnicemi. Oregano odstraňuje zánět z řezných ran a kousnutí zvířat, neutralizuje jed jedů, hadů nebo pavouků.

Olej listy

Olejový extrakt z zpracování této rostliny, může být nazýván "zázračná směs". Má antimikrobiální vlastnosti, protože chrání olivovníky před patogeny. Také neutralizuje škodlivé účinky volných radikálů, které vedou k předčasnému stárnutí. Nakonec extrakt listového oleje působí jako antioxidant, protizánětlivý a proti bolesti.

Astragalus

Tato rostlina, původně z Číny, není v západním světě velmi známá, na východě se však často používá v tradiční medicíně. Posiluje imunitní systém, zabraňuje nachlazení a chřipce a dokonale bojuje proti infekcím. Astragal má také protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti a působí jako antioxidant. Snižuje krevní tlak, posiluje imunitní systém a zabraňuje vzniku cukrovky.

Zelený čaj

Pravděpodobně jste již o tomto nápojě slyšeli, protože je skvělý pro hubnutí a řešení stagnace tekutin, ale to není všechno. Nejdůležitější přísada obsažená v něm, gallat epigallocatechin (EGCG) účinně bojuje téměř všechny bakterie v ústní dutině. Toto je skvělé antibiotikum, které by mělo být rozhodně přidáno do vaší stravy. Kromě toho je tak chutný!


Jak používat asijské schytolysnyk?

Jak používat asijské schytolysnyk?

Asijské přírodní prostředky schytolysnyk - malá rostlina, která se používá v ajurvédské a tradiční čínské medicíně, ale to je stále populárnější za západě. V tomto článku budeme hovořit o této mocné byliny. Jaká je Asian schytolysnyk? Obvykle se prodává ve formě tablet v obchodech se zdravou výživou.

(Lidových opravné)

Tři neuvěřitelné přísady pro čištění tepen

Tři neuvěřitelné přísady pro čištění tepen

ŠPatná výživa negativně ovlivňuje arteriální zdraví. Kombinace těchto tří složek však může pomoci vyčistit jejich optimalizaci krevního oběhu. Čistící tepny zahrnují snížení cholesterolu a triglyceridů. Jsou to typy tuků, které se časem shromažďují a představují vážné riziko pro naše zdraví. Podvýživa a nezdravé návyky, včetně nedostatku pohybu nebo vysoce namáhaných úrovních nakonec provokovat rozvoje hypercholesterolemie.

(Lidových opravné)