8 Tipů pro dobrý vzhled na důležitý den


8 Tipů pro dobrý vzhled na důležitý den

Důležitá událost pro víkend? Chcete vypadat přirozeně a opravdu zdravě? Nenechte se panicovat, protože dnes vám dám několik jednoduchých tipů, které vám budou vypadat jako stovka.

Tipy pro vytvoření dobrého vzhledu na důležité datum

1. Dobře vlhká kůže

Pamatujte, že je důležité začít se připravovat na událost den nebo dva dny předem. Díky své měkké, elastické a vlhké pokožce nebudete překvapeni. Udělat také vypadat lépe, pokud vaše pokožka je dobře připraven, protože jen menší nedostatky, které musí být skryté, takže budete mít více přirozený a atraktivní vzhled.

A jak to děláte? Je to snadné. Dva dny před důležitým datem připravte speciální směs a použijte ji dvakrát denně ráno a večer. Potřebujete čtyři lžíce vařené a zbavené dýňové buničiny.

V malé misce smíchejte dýni s polévkovou lžící medu, lžíci olivového oleje, půl lžíce mléka a lžíci aloe gelu. Když získáte homogenní pastu, naneste ji na obličej a nechte 20 minut. Opláchněte čistou vodou. Tento postup opakujte dvakrát denně a uvidíte, jak vlhká a svěží pokožka vypadá.

2. Brilantní, měkké a hedvábné vlasy

Chcete vypadat přirozeně krásně. Za tímto účelem budete potřebovat hedvábný, brilantní a měkký vlas s dostatečným objemem. Dva dny předtím, než důležitý dát by měl použít masku na vlasy jednou denně.

3. Brilantní oči

Jasné oči, zarámované dlouhými a plnými řasami - Další přízvuk, který opravdu stojí za show. Chcete-li získat všechno, musíte během dvou dnů použít jednoduchý nástroj. Skládá se z vazelíny a ricinového oleje. V noci, před spaním, anestetizujte malou vazelínu s kapkou ricinového oleje. Nechte ráno a uvidíte, jak se vaše oči staly jasnými.

4. Plné měkké rty

Pery jsou extrémně atraktivní. Ale někdy se stávají suchými a prasknou přes mrtvou kůži, která je viditelná při aplikaci rtěnky. Co mám dělat? Znovu použijte malou vazelínu.

Naneste ho na rty a přidejte trochu cukru. Takže uděláme olupující rty. Použijte malé množství teplé vody s bavlněným tamponem a masírujte rty pomalu, jemně odstraňte mrtvou pokožku. Potom aplikujte malou vazelínu a nechte ji v noci. Probuďte se s měkkými a krásnějšími rty. 5. krásné nehty

Tento jednoduchý recept lze použít dva dny předem přidejte dvě kapky citronové šťávy, lžíci olivového oleje, drcený česnek a trochu gelových kapslí vitaminu B k obvyklým transparentní lak na nehty. Malovat nehty, jako obvykle, aby byly zdravější a silnější. Když je čas, vyberte elegantní barvu, maso nebo pastel - jsou velmi atraktivní.

6. Dobrý odpočinek v předvečer

Pokuste se jít spát brzy. Když se probudíte, budete se cítit uvolněně a nebudete mít pod očima klasické sáčky nebo kruhy. Můžete také dát pod polštář levandule, jeho příjemná vůně pomůže klidnější spánek.

7. Pamatujte si, že menší, tím více

skutečné krásy pochází zevnitř. Tímto způsobem myslíme, že je nejlepší, aby se to nepřehnul make-upem a make-upem. Nesnažte se vypadat dobře - stačí použít jejich přirozené výhody rozpustit vlasy, nosí jednoduché, ale atraktivní oblečení a make-up, aby neutrální barvu, která bude klást důraz na oči nebo rty (ale ne obojí). Nejdůležitější věc, pro kterou se budete cítit pohodlně, a určitě zlepší váš vzhled.

8. Uklidňující koupel před důležitou událostí

Nic není pro to dobré. Pokud přijedete v klidu a uvolněně, že nejlepší způsob - vykoupat v teplé vodě předem uklidnit nervy, uvolňují svalové napětí, uvolnit svou tvář a nechte páru ven toxiny z pórů. Doporučujeme nejméně půl hodiny v lázni se solí a příjemnou vůní.

Užijte si příležitost a pamatujte: chovat se přirozeně a vždy zůstat sami.


5 Nápoje za noc zhubnout a odstranění toxinů

5 Nápoje za noc zhubnout a odstranění toxinů

Zdraví jater detoxikaci má zásadní význam pro každého, kdo se potýká s nadváhou nebo obezitou. Toto tělo je zodpovědné za implementaci téměř 500 funkcí těla, zejména pokud jde o schopnost čištění krve. Podporuje trávení tuků a zlepšuje metabolismus. Avšak kvůli nevhodnému stravy a stálou expozicí toxiny z životního prostředí, lidé často zanedbávají zdravotní stav jater, a to začíná horší s každým plnit své úkoly.

(Krása)

Většina obličej

Většina obličej

Zdraví Pokud chcete, aby váš obličej sluší každý den, péče o obličej, můžete být užitečné. Zde jsou některé z nejlepších masky, které vám pomohou vychutnat perfektně měkkou pokožku bez akné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Top Skin Mask recept s jogurtem a medem: mix jednu polévkovou lžíci medu s jednou polévkovou lžíci jogurtu a několik kapek citrónové šťávy (10 až 12).

(Krása)