10 Nejlepších léků na křečové žíly


10 Nejlepších léků na křečové žíly

Křečové žíly jsou jedním z nejčastějších problémů s oběhem, které většina žen trpí, i když někteří muži také. Stručně řečeno, xy křečové žíly jsou zvětšené žíly, které narušují normální krevní oběh, což vede k prominentní konvexitě. ◊ Navzdory skutečnosti, že křečové žíly se vyskytují kvůli špatnému fungování oběhového systému, existuje několik dalších faktorů, které tento problém řeší. To je důvod, proč vám řekneme asi 10 léků na léčbu křečových žil. Mezi nejčastější příčiny výskytu křečových žil jsou obezita, sedavý životní styl, nedostatek mobility, dlouhé stání, antikoncepce, dědičnost, kouření, vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu nebo trombóza.

Je důležité věnovat pozornost prvním známkám onemocnění. V opačném případě můžete očekávat velmi vážné komplikace. Například může vážně postihnout některé části těla, zejména dolní oblasti, které mohou dokonce vést k amputaci.

Samozřejmě existují různé doporučení, které jim brání v objevení se. Ale pokud už máte křečové žíly, dáme vám velmi účinné léky pro léčbu křečových žil. Přestože o nich lidé myslí, mohou být tyto nástroje velmi užitečné, zejména pokud jsou správně používány.

1. Česnek

Jedná se o jeden z nejúčinnějších přírodních léků na kontrolu křečových žil.

Díky svým vlastnostem pomáhá česnek snížit žíly a zlepšuje krevní oběh

. Specialisté doporučují přidat do své každodenní stravy nebo ji použít ve formě krému z nakrájených zubů česneku a malého množství alkoholu.Tento lék by měl být používán čtyřikrát týdně v postižených oblastech.

2. Aloe Vera Vlastnosti aloe vera jsou velmi účinné v křečových žilách, stejně jako v jiných potížích a nemocech.

V tomto případě doporučujeme použít jako kompresi pro postižené weby.

Je lepší aplikovat komprese v noci a nechat do rána.

Je velmi důležité používat aloe vera v horké formě, protože její účinnost je vyšší. 3. Jablečný ořech Tento produkt je také velmi účinným prostředkem pro křečové žíly. A je také snadné ho použít.

Vše, co musíte udělat, je navlhčit čistou látku nebo ručník v malém množství jablečného octa a poté jej umístit do zóny varikosity.

Tkaninu nechte během několika minut. Nebo si můžete udělat jemnou masáž, pohybující se zdola nahoru. Je důležité, aby nedošlo k nátlaku na postižené oblasti.

4. Krém z octa, mrkve a aloe Další velmi účinný prostředek k léčbě křečových žil - krém s aloe octa (nejlépe jablečný ocet) a mrkev.

Jak bylo uvedeno výše, první dvě varianty mohou být použity jinými způsoby. Abyste tento krém vytvořili, vložte všechny ingredience do kuchyňského robotu. Pokud nemáte kuchyňský robot, můžete použít mixér. Smíchejte všechny přísady, dokud se nevytvoří hustá pasta. Aplikujte tento krém na oblast s křečovými žílami a nechte 30 minut. Potom opláchněte studenou vodou.

5. Láhve Jedná se o velmi jednoduchý nástroj, který můžete používat každý den.

Je také užitečné pro nohy, protože noční lázně odpočívají, uvolní se a jsou čerstvé, a pokud jsou opuštěné, otok může zmizet.

Koupel v lázni s vodou, přidáním mořské soli a šálku jablečného octa. Napojte nohy tam po dobu 20 minut, někdy masírujte je. 6. Masti ze zelené hlíny

Chcete-li tento lék, musíte připravit masti nebo pastu ze zelené hlíny a míchat s trochou vody.

Samozřejmě, že nepotřebujete mnoho vody, protože v takovém případě máte špatnou konzistenci.

Když je masť připravená, aplikujte ji na postiženou oblast, nejlépe v noci, a nechte ji uschnout. Potom masku opláchněte teplou vodou a mýdlem. 7. Roztok listu

Tento nástroj vyžaduje trochu více příprav. Nicméně, to je

stojí za to úsilí, protože náprava je velmi účinná.

Vezměte dva litry vroucí vody a přidejte jej hrstku máty, několik listů heřmánku a několik vavřínových listů. Nechte roztok stát 5 minut a poté ho aplikujte na postiženou oblast. Roztok zmíchejte s nádechem hydrogenuhličitanu sodného a pak ponořte nohy do vany nebo bazénu. Nezapomeňte, že tento lék může u některých lidí způsobit kopřivku, proto buďte opatrní s tímto lékem. 8.

Chili Jak podivné, jak to může znít, ale

koření a chilli má vlastnosti, které pomáhají pročištění cévy a zlepšují krevní oběh.

To je důvod, proč odborníci doporučují používat malé množství tohoto produktu. Může být použito různými způsoby. Například, ti, kteří nejí chilli, mohou použít papriku, která je sladší a není tak horké.

9. Kaštanový kůra čaj Chcete-li připravit médium, je nutné vařit 50 gramů indické kaštanové kůry po dobu 10 minut. Poté je třeba napnout tvarovaný čaj a okamžitě ho vypít.

Díky svým vlastnostem

indický gaštan podporuje dobré krevní oběh a snižuje otok při zvětšení křečových žil

. 10. Esenciální olejeEfir oleje dokonale pomáhají snížit zánět v žilách v případě křečových žil a zlepšují krevní oběh.

Nejlépe je použít pro masáž postižených oblastí.

Například by bylo hezké začít s nohama a kotníky a pomalu se přesunout k bokům. Tato masáž by měla být jemná, od zdola nahoru, kruhovými pohyby. Je lepší dělat masáž v noci, aby mohly lépe fungovat esenciální oleje.


5 Nejlepších plodů pro zdraví jater a ledvin

5 Nejlepších plodů pro zdraví jater a ledvin

Chcete vědět, jak nejlépe pečovat o zdraví jater a ledvin? Za prvé, nejdůležitější je vést zdravý životní styl. Zachování správné výživy s omezeným množstvím soli a tuku je dalším důležitým faktorem. Pravidelné cvičení, odmítnutí kouření a emoční kontrola jsou dalšími podmínkami, které je třeba vzít v úvahu.

(Lidových opravné)

Jak léčit nadýmání

Jak léčit nadýmání

Přírodní produkty Odhaduje se, že přibližně 16-30% lidí, kteří pravidelně trpí bolestmi břicha. Většinou jsou spojeny jedním znakem: téměř vždy přejíždějí. Nadýmání je poměrně časté onemocnění . Obvykle je způsobena špatnými stravovacími návyky, pomalým trávením a některými nemocemi. Tato porucha je doprovázena zánětem nebo jiných nepříjemných příznaků, včetně plynu, zácpa, průjem a pálení žáhy.

(Lidových opravné)