8 Chyb, které lidé dělají při sexu a vztahy Sex


8 Chyb, které lidé dělají při sexu a vztahy Sex

Mluvme o čistotu. Pravdou je, že ženy stejně milují sex, kolik mužů, ne-li víc. Samozřejmě, že jsme jen mohli plně vychutnat, když je náš partner sexu něco dělat správně a umožňuje nám těšit. Bohužel, toto není vždy případ, ačkoli mnozí muži považují za lepší v posteli, než ve skutečnosti jsou, nám poslední slovo v případě, že o mnoho ženmnoho chyb muži dělají při sexu. Dnespartneři a přátelé více komunikovat otevřeně o sexu, takže je normální slyšet muže říkat svým protějškem, že to „specialista“ v tomto případě dělá.však ženy často zůstávají nenaplněné, a po pravdě řečeno, lidé jen zřídka zaznamenat to, jako mnozí z nás ženy mají tendenci zmovchuyut a trochu „zdobení“, aby nedošlo k zranit jejich city.

Komunikace hraje velmi důležitou roli při identifikaci přínosů, fantazí a tahů ve vztazích. však dvojice často nedaří komunikovat přes různé mýty, kulturních trendů a chyby, které vedou lidi k domněnce, že dělají správnou věc, v posteli, když ve skutečnosti jejich partner není zcela požívajícími

V tomto článku se budeme sdílet některé z nejčastější chyby, které dělají muži při sexu, pro muže, kteří mohou být sebejistý, podezření, že jsou nepřekonatelné v posteli.

Prosím Lazkao dobré nebo ne Lazkao

klitoris je mnohem složitější mechanismus, než penis, ale určitě je to jedna z našich slabých míst při sexu. Muži, být něžný, dotýká klitorisu, protože se jedná o velmi citlivou část těla a je třeba vědět, jak správně stimulovat. Většina z vás jsou obvykle zpracovány zhruba když chce dotknout, aniž by si uvědomil, že je to jen „blok“ legrace, takže se chceme dostat.

Naučte se hrát s naší hrudi

Většina z nás rádi, když naše prsy dotkla, protože to je jeden z nejcitlivějších částí těla. Někteří muži se je však dotýkají v extrémně tuhé podobě, jako by to byly kulky nebo kdo ví, co; znovu blokuje to, co chceme cítit. Je pravda, že vášeň nás přivádí k blázince a tak dále ... ale prosím, buď trochu jemnější.

Poznámka: není kvantita, ale kvalita

Jedná se o jednu z největších chyb, které lidé dělají, protože většina ocení množství a ne kvalitu, protože spojují možnost vyzkoušet více než jeden orgasmus s mládím a zkušeností. Není pochyb o tom, že muži jsou konkurenční v plném slova smyslu, zvláště pokud jsou příbuzní důvěrným vztahům, a proto se muži obvykle chlubí svými záznamy. Čísla jsou pro ně velmi důležitá, protože je lze měřit a porovnávat, což zvyšuje jejich sebeúctu. Nicméně si neuvědomují, že pro ženy je kvalita mnohem důležitější.

nechcete věnovat dostatek času prelude

Milí muži, penetrace je nejen příjemné sex stadium, takže nečekejte, že cítíme potěšení, jestli je to všechno, co dělají. Naše těla jsou plná slabostí, které jsou vám otevřené, a proto si můžete být jisti, že pokud je nedostanete, žena nebude spokojena.

Nepřehánějte s "plácnutí"

Liapas na vrcholu vášně - to není špatné a dokonce může někoho vzrušit sexuálně. Ovšem slap na plápnutí, jako kdybyste ho spustili, už překračuje hranici a není něco příjemného.

šepot zlepšuje sex

Pokud děláte lásku, není nic lepšího než "miluji tě" nebo nějaké sladké slova. Nicméně, téměř vždy nosíte hrubý a masný sex. Neptejte se: "Líbí se vám?", "V pořádku?" ... Jen to neříkejte a neobtěžujte nás. Nebojte se, jako my nebo ne, a s největší pravděpodobností to pochopíte sami.

Nejíme naše uši

Jak může být ušního ucha erotické? Je pravda, že ucho může být často citlivou součástí těla, ale prosím ho nepřehánějte. Dosti dotykem jazyka, nikdo nemá rád, když někdo žvýká ucho a opustí plné sliny.

Necítíme naše velké prsty

Co je to legrační fetiš? Většina z nás se nelíbí, a to je obecně abnormální. Pro mnoho lidí není nic hrubého než nohy.

A co ty? Přidali byste do tohoto seznamu další chyby, které muži dělají během sexu?


Láska nepotřebuje prosit

Láska nepotřebuje prosit

Sex a vztahy nikdy obětovat svůj vlastní význam pro někoho, kdo neví, že jste skutečně mají. Pokud se někdo prostě nemůže vidět svůj význam někdo ignoruje, listy nebo se vám to respektovat, ne prosit o jejich pozornost a lásku, protože jsou skutečné a upřímné. ne kousnout otrávené jablko, který je lhostejný k lásce vy jím trpí.

(Sex a vztahy)

Typy příloh ve dvojici

Typy příloh ve dvojici

Sex a vztahy Lidé potřebují lásku a odhodlání vytvořit pocit bezpečí a formování pozitivní sebeúcty. Tvar těchto vazeb do značné míry závisí na tom, jak jste spokojeni. Ale ne všechny typy upevnění a upevnění jsou vhodné nebo dokonce zdravé. Některé z nich, místo posilování důvěry, způsobují negativní emoce nebo neštěstí.

(Sex a vztahy)