Otok nosu, 10 nejlepších léků pro léčbu


Otok nosu, 10 nejlepších léků pro léčbu

přírodní prostředky, nevím jak vy, ale nemohu v klidu, když mi nos bobtná a cítím tíhu na prsou. Připadám si, jako bych začal dusit, léky neposkytují úlevu, ale jen sušené hlenu a cítím hůř. Ale přesto mám dobré zprávy. Ukončíme špatné noci způsobené alergiemi nebo chřipkou. Mám způsob, jak se vypořádat s respiračními problémy. V tomto článkuvám řeknu asi 10 nejlepších léků proti jedu.

dýchací cesty dýchací systém se skládá z nosní dutiny, hltanu, hrtanu, průdušnice, průdušek a plic. Ta zejména odpovědný za výměnu plynů a odstranění toxických látek a patogenů, které byly přidány k životnímu prostředí. Clona - příčný sval, který odděluje hrudní dutinu z břicha a prochází přes plíce, zvýšení jejich kapacity.

Bohužel, proces dýchání je nebezpečí, které nikdy nenapadlo dříve, protože pevné částice pronikají se vzduchem, a to v pořadí, může zasahovat do dýchacího traktu nebo otrávit tělo. Větší částice spadají do pasti, která se skládá z vlasů a sliznice v nosu a dýchacím traktu. Postupem času, účinek pasti není tak silná, aby vypořádat se s negativními částic, vytváří tzv zácpy způsobené hromadění sekretu. Tato akumulace způsobuje potíže s dýcháním, pocit udušení a dokonce i v závažnějších případech selhání dýchání.

Existuje několik metod k uvolnění dýchacích cest, takové léky jako efedrin a léčby, která pomáhá zbavit výběru. Nicméně preferuji přírodní prostředky, které vám dnes řeknu.

10 nejlepších přírodních proti-fatálních léků

Zde jsou některé způsoby léčby, které budou schopny zmírnit jakékoli přetížení. Vyberte ten, který se vám nejvíce líbí a cítit úlevu.

Léčba č. 1: Eukalyptus

Eukalyptus - výborný prostředek proti edému. Pro jeho použití je nutné ohřát vodu na parní lázeň. Po varu vyjměte z ohně a do vody vložíme několik listů eukalyptu. Po parní lázni zaznamenáte výsledky po dobu 10 minut. Pokud chcete spát jako dítě, pak dal eukalyptu listy v polštáři, takže když si dát hlavu na polštář, můžete vdechovat vůni této rostliny. Tato metoda řeší problém komplikací v respiračním traktu. Změňte listy rostliny následující den. Tímto způsobem můžete také zmírnit astma.

Léčba č. 2: borovice

Jehličnaté jehlice a borovicové šišky mají účinky antiseptického a balzámu. Potřebujete vařit několik borovicových výhonků a jehel v 5 litrech vody po dobu 5 minut. Nalijte kapalinu do hrnce a sedněte na páru po dobu 10 minut.

Léčba č. 3: Kůra a spin (koňakový olej)

Tento lék je velmi účinný při odstraňování lahví z dýchacích cest. Budete potřebovat dvě sklenice tří různých druhů dřevěné kůry: dub, dub a dub. Přineste 5 litrů odstředění k vaření na nízké teplotě, pak přidáme kůru, vaříme 10 minut. Odstraňte z ohně, trochu rozmarýnu a kopřiv. Před vypuštěním nechte vychladnout. Pít 2 polévkové lžíce tohoto produktu s teplým mlékem před spaním a dvěma lžíci před snídaní. To vám pomůže vyřešit problémy s korkem, který můžete mít.

Léčba č. 4: Mincovna

Jako antiseptický a protizánětlivý prostředek je mátou také skvělý prostředek pro dýchací potíže. Pokud chcete tuto skutečnost zkontrolovat, stačí jen dát jednu čajovou lžičku mátových listů do jedné sklenice vroucí vody a nechat míchat několik minut. Píjete dvě tři kalíšky této infuze denně nebo, pokud dáváte přednost, kapat do 3 kapiček této infuze do každé z nosních dír.

Léčba č. 5: Lemon

Není nic lepšího než teplá citronová šťáva, aby se zmírnila příznaky chřipky, zánětu krku, mandlí a dalších respiračních problémů. Můžete také vypláchnout hrdlo každé dvě hodiny, zředěním citronové šťávy s poloviční sklenicí horké vody, namísto pití šálku lahodné teplé limonády.

Léčba č. 6: Aloe Vera

Spát s pocitem čistého nosu, pak jednoduše přidáme několik kapek gelu aloe vera do nosní dutiny. Uvidíte, jak efektivní je.

Léčba č. 7: Kombinace pro úlevu

Tento lék nejen odstraňuje stagnační jevy, ale také léčí horečku. Zahřejte šálek mandlového oleje a smíchejte s polovou čajovou lžičkou mátového oleje. Použijte tuto směs pro masáž zad a prsou. Je důležité, abyste ještě mohli pít teplý mátový čaj, abyste získali dobré výsledky.

Léčba č. 8: Cibule

K vaší pozornosti je jedna čínská metoda, která pomůže odstranit akumulaci v bronchu v jednom okamžiku: nakrájíme a pečeme 5 velkých žárovek. Nalijte s rostlinným olejem a umístěte do horké trouby, ale ujistěte se, že je vypnuto půl hodiny dříve. Poté cibuli položíme do flanelového sáčku, anestetizujeme hrudník s olivovým olejem a použijeme misku s cibulí jako sáček po dobu 30 minut. Zakryjte látku, abyste ji udrželi v horké poloze.

Léčba №9: Česnek pro dlouhodobou léčbu

K úlevě dýchacích cest v dlouhodobém horizontu, budete muset jíst dvě stroužky česneku třikrát denně po dobu jednoho týdne. Váš nos děkuji za to.

Léčba №10: Ice

Ano, zdá se, trochu absurdní, ale je neuvěřitelně efektivní, pokud chcete rychlou úlevu. Připravte kontejner s vodou, přidejte tam hodně ledu a pak si jen ponořte prsty, dokud nebudou unaveni. Proveďte tuto léčbu nejdéle 30-60 sekund najednou.

Aby se zabránilo ...

Doufám, že tento článek byl užitečný pro vás a na konci, chci dát několik tipů, které pomáhají předcházet potíže s dýcháním:

  • Nekouřím: toxické látky, které vyrábějí cigarety nejen vliv na pokožku a ústa, ale také přispět k hromadění tekutiny v plicích a potlačení imunitního systému, což vede k některým chorobám.
  • Vyhněte se pasivnímu kuřáku: Uchovávejte mimo dosah cigaret a kouření tabáku. Nezapomeňte, že je velmi škodlivé pro vaše zdraví, i když přímo nekouříte kouřem.
  • Vyvarujte se náhlých změn teplot: Nakryvaytes když spí v noci, a když prší. Neseděte sedět přímo před ventilátorem po dokončení cvičení. Dbejte na vaše plíce.
  • Uchovávejte mimo dosah chemických a jiných látek, které mohou způsobit alergie.
  • Provádějte preventivní očkování: To je důležité, zejména u dětí a starších osob.

Postarejte se o své zdraví, abyste udrželi váš dýchací systém ve výborném stavu.


Zelená voda, která pomůže vyčistit tělo za tři dny

Zelená voda, která pomůže vyčistit tělo za tři dny

Už jste někdy slyšeli, jaké výhody má zelená voda? I když máme poměrně zdravý životní styl, naše tělo bude nevyhnutelně vystaveno mnoha toxinům. Může negativně ovlivnit jeho výkon. Vliv znečištění životního prostředí, spotřeby některých potravin a chemických látek obsažených v produktech, které používáme každý den - to vše jsou některé příklady zdrojů toxinů.

(Lidových opravné)

10 čIstičů jater

10 čIstičů jater

Játra jsou jedním z největších a nejdůležitějších orgánů v těle. Odhaduje se, že každou minutu jater dostane 1,5 litru krve, a je zodpovědný za takové životně důležité funkce, jako je čištění, syntézy a skladování živin. Ale kvůli nadměrné konzumaci zpracovaných potravin a přes špatné návyky, jako je nedostatek pohybu nebo nadměrné konzumace alkoholu, játra mohou být přetěžovány a není schopna plnit své úkoly.

(Lidových opravné)