Otok nosu, 10 nejlepších léků pro léčbu


Otok nosu, 10 nejlepších léků pro léčbu

přírodní prostředky, nevím jak vy, ale nemohu v klidu, když mi nos bobtná a cítím tíhu na prsou. Připadám si, jako bych začal dusit, léky neposkytují úlevu, ale jen sušené hlenu a cítím hůř. Ale přesto mám dobré zprávy. Ukončíme špatné noci způsobené alergiemi nebo chřipkou. Mám způsob, jak se vypořádat s respiračními problémy. V tomto článkuvám řeknu asi 10 nejlepších léků proti jedu.

dýchací cesty dýchací systém se skládá z nosní dutiny, hltanu, hrtanu, průdušnice, průdušek a plic. Ta zejména odpovědný za výměnu plynů a odstranění toxických látek a patogenů, které byly přidány k životnímu prostředí. Clona - příčný sval, který odděluje hrudní dutinu z břicha a prochází přes plíce, zvýšení jejich kapacity.

Bohužel, proces dýchání je nebezpečí, které nikdy nenapadlo dříve, protože pevné částice pronikají se vzduchem, a to v pořadí, může zasahovat do dýchacího traktu nebo otrávit tělo. Větší částice spadají do pasti, která se skládá z vlasů a sliznice v nosu a dýchacím traktu. Postupem času, účinek pasti není tak silná, aby vypořádat se s negativními částic, vytváří tzv zácpy způsobené hromadění sekretu. Tato akumulace způsobuje potíže s dýcháním, pocit udušení a dokonce i v závažnějších případech selhání dýchání.

Existuje několik metod k uvolnění dýchacích cest, takové léky jako efedrin a léčby, která pomáhá zbavit výběru. Nicméně preferuji přírodní prostředky, které vám dnes řeknu.

10 nejlepších přírodních proti-fatálních léků

Zde jsou některé způsoby léčby, které budou schopny zmírnit jakékoli přetížení. Vyberte ten, který se vám nejvíce líbí a cítit úlevu.

Léčba č. 1: Eukalyptus

Eukalyptus - výborný prostředek proti edému. Pro jeho použití je nutné ohřát vodu na parní lázeň. Po varu vyjměte z ohně a do vody vložíme několik listů eukalyptu. Po parní lázni zaznamenáte výsledky po dobu 10 minut. Pokud chcete spát jako dítě, pak dal eukalyptu listy v polštáři, takže když si dát hlavu na polštář, můžete vdechovat vůni této rostliny. Tato metoda řeší problém komplikací v respiračním traktu. Změňte listy rostliny následující den. Tímto způsobem můžete také zmírnit astma.

Léčba č. 2: borovice

Jehličnaté jehlice a borovicové šišky mají účinky antiseptického a balzámu. Potřebujete vařit několik borovicových výhonků a jehel v 5 litrech vody po dobu 5 minut. Nalijte kapalinu do hrnce a sedněte na páru po dobu 10 minut.

Léčba č. 3: Kůra a spin (koňakový olej)

Tento lék je velmi účinný při odstraňování lahví z dýchacích cest. Budete potřebovat dvě sklenice tří různých druhů dřevěné kůry: dub, dub a dub. Přineste 5 litrů odstředění k vaření na nízké teplotě, pak přidáme kůru, vaříme 10 minut. Odstraňte z ohně, trochu rozmarýnu a kopřiv. Před vypuštěním nechte vychladnout. Pít 2 polévkové lžíce tohoto produktu s teplým mlékem před spaním a dvěma lžíci před snídaní. To vám pomůže vyřešit problémy s korkem, který můžete mít.

Léčba č. 4: Mincovna

Jako antiseptický a protizánětlivý prostředek je mátou také skvělý prostředek pro dýchací potíže. Pokud chcete tuto skutečnost zkontrolovat, stačí jen dát jednu čajovou lžičku mátových listů do jedné sklenice vroucí vody a nechat míchat několik minut. Píjete dvě tři kalíšky této infuze denně nebo, pokud dáváte přednost, kapat do 3 kapiček této infuze do každé z nosních dír.

Léčba č. 5: Lemon

Není nic lepšího než teplá citronová šťáva, aby se zmírnila příznaky chřipky, zánětu krku, mandlí a dalších respiračních problémů. Můžete také vypláchnout hrdlo každé dvě hodiny, zředěním citronové šťávy s poloviční sklenicí horké vody, namísto pití šálku lahodné teplé limonády.

Léčba č. 6: Aloe Vera

Spát s pocitem čistého nosu, pak jednoduše přidáme několik kapek gelu aloe vera do nosní dutiny. Uvidíte, jak efektivní je.

Léčba č. 7: Kombinace pro úlevu

Tento lék nejen odstraňuje stagnační jevy, ale také léčí horečku. Zahřejte šálek mandlového oleje a smíchejte s polovou čajovou lžičkou mátového oleje. Použijte tuto směs pro masáž zad a prsou. Je důležité, abyste ještě mohli pít teplý mátový čaj, abyste získali dobré výsledky.

Léčba č. 8: Cibule

K vaší pozornosti je jedna čínská metoda, která pomůže odstranit akumulaci v bronchu v jednom okamžiku: nakrájíme a pečeme 5 velkých žárovek. Nalijte s rostlinným olejem a umístěte do horké trouby, ale ujistěte se, že je vypnuto půl hodiny dříve. Poté cibuli položíme do flanelového sáčku, anestetizujeme hrudník s olivovým olejem a použijeme misku s cibulí jako sáček po dobu 30 minut. Zakryjte látku, abyste ji udrželi v horké poloze.

Léčba №9: Česnek pro dlouhodobou léčbu

K úlevě dýchacích cest v dlouhodobém horizontu, budete muset jíst dvě stroužky česneku třikrát denně po dobu jednoho týdne. Váš nos děkuji za to.

Léčba №10: Ice

Ano, zdá se, trochu absurdní, ale je neuvěřitelně efektivní, pokud chcete rychlou úlevu. Připravte kontejner s vodou, přidejte tam hodně ledu a pak si jen ponořte prsty, dokud nebudou unaveni. Proveďte tuto léčbu nejdéle 30-60 sekund najednou.

Aby se zabránilo ...

Doufám, že tento článek byl užitečný pro vás a na konci, chci dát několik tipů, které pomáhají předcházet potíže s dýcháním:

  • Nekouřím: toxické látky, které vyrábějí cigarety nejen vliv na pokožku a ústa, ale také přispět k hromadění tekutiny v plicích a potlačení imunitního systému, což vede k některým chorobám.
  • Vyhněte se pasivnímu kuřáku: Uchovávejte mimo dosah cigaret a kouření tabáku. Nezapomeňte, že je velmi škodlivé pro vaše zdraví, i když přímo nekouříte kouřem.
  • Vyvarujte se náhlých změn teplot: Nakryvaytes když spí v noci, a když prší. Neseděte sedět přímo před ventilátorem po dokončení cvičení. Dbejte na vaše plíce.
  • Uchovávejte mimo dosah chemických a jiných látek, které mohou způsobit alergie.
  • Provádějte preventivní očkování: To je důležité, zejména u dětí a starších osob.

Postarejte se o své zdraví, abyste udrželi váš dýchací systém ve výborném stavu.


Masky pro rovnání vlasů přirozeně

Masky pro rovnání vlasů přirozeně

Přirozenou cestou všechny sen hladké a hedvábné vlasy jako modely v časopisech, na přehlídkových molech a ve zprávách. Nicméně, léčba, která je dnes k dispozici, může být na vlasovou pokožku a vlasy, obvykle horkou teplotu velmi škodlivé. Zjistěte si z tohoto článku, jak nejlépe narovnejte vlasy přirozeně a rozloučit se s chemikáliemi a žehličkami.

(Lidových opravné)

5 Způsobů pro úpravu pH pomocí jedlé sody

5 Způsobů pro úpravu pH pomocí jedlé sody

Přírodní produkty na člověka žili neuvěřitelně velké množství mikroorganismů, které normálně reprodukují a jsou v harmonii, když jsme zdravý životní styl. Mohou však být velmi škodlivé, pokud dojde ke změnám pod vlivem nevhodných potravin, používání určitých léků nebo kvůli znečištění životního prostředí.

(Lidových opravné)