8 Náznaky možných zažívacích potíží


8 Náznaky možných zažívacích potíží

Zajímavá fakta Když se trávicí systém nefunguje na optimální úrovni, může být přetížena toxiny. A ona vám o tom sdělí, i když někdy je to velmi tenký náznak.

Břicho - velmi inteligentní tělo, které je do určité míry odpovědné za péči o zdraví všech vnitřních funkcí.

Je to o rovnováze a o vědomém výběru živin, pokud jde o zdraví trávicího systému.

je důvod, proč je nutné dávat pozor na tyto příznaky může znamenat problémy s trávicím traktu, což může mít vliv na vaše celkové zdraví. 1.

Konstantní únava Konstantní únava - jasné znamení, že něco nefunguje v těle. Pokud byl trávicí systém oslabený špatnou výživou, aktivita imunitního systému se snižuje.

tělo se skládá z bakterií, ale v případě, že střevo je plná škodlivých mikroorganismů a bilance dobré úrovni bakterií je přerušeno, imunitní systém selhal a oslabena.

Pokud zjistíte, že se vaše pohoda zhoršila, podívejte se na trávící systém, pokud máte nějaké problémy.

2. Máte pravidelné kožní problémy

Už jste někdy slyšeli mapu tváře? Jedná se o metodu, která určuje, které části trávicího systému mohou být vadné, v závislosti na určitých bodech, které se tvoří na oblastech obličeje.

Vaše kůže je největším tělem v těle. Pokud něco není tak uvnitř, tvář jistě to ukáže.

Líce jsou skvělým indikátorem toho, že trávicí systém potřebuje pomoci. Dávejte pozor na jakékoliv zarudnutí, akné, podráždění nebo jiné příznaky.

3. Cítíte úzkost nebo podrážděnost

Mozak je přímo spojen se zdravím trávicího systému. Pokud zaznamenáte úzkost, deprese nebo podráždění, může to být jasné znamení, že trpíte zažívacími potížemi.

Ve střevě jsou miliony neuronů, které tvoří součást celého nervového systému.

Dobré intestinální bakterie mají pozitivní vliv na mysl. Pokud nemáte dostatek těchto bakterií, špatné objeví cestu do mozku, což může vést k úzkosti, depresi nebo podráždění.

4. Často se chytit infekce

Je to podobné pocitu neustálé únavy. Časté nebo reverzibilní infekce - je to zřejmý signál, že trávící systém pracuje nesprávně.

Když je imunitní systém slabý a bojuje se škodlivými bakteriemi, nemá čas na vyléčení žaludečních infekcí.

Pokud se cítíte dobře, imunita je dostatečně silná, aby rovnováha bakteriální úrovně a chránit před problémy. 5. Trpíte Zápach z úst

Pokud je trávicí systém pracuje správně, začnou hromadit kvasinkových infekcí pivo a škodlivé bakterie. To může způsobit

špatný dech a kyselá houba. Přestože špatný dech může způsobit spoustu různých stavů, je také zřejmým znamením, že trávicí trakt má přebytek škodlivých bakterií.

Může velmi rychle zhoršit vaše zdraví. Pokud máte trvalý zápach, měli byste se pokusit zjistit důvod vzhledu. 6. Máte opravu

Pokud se to stane pravidelně, může být zácpa velmi škodlivá pro zdraví. Pamatujte si, že vyprázdnění - to je vše, co je zbytečné, že tělo se vylučuje, protože vyňal všechny užitečné živiny.

Pokud odpad zůstává v těle,

začnou vylučovat toxiny.

Může způsobit bolest. Když je vaše střevo zdravé, máte pravidelné vyprazdňování bez bolesti. Ve skutečnosti je upevnění jedním z nejzřetelnějších způsobů, jak vaše tělo používá, aby vám říkalo, že trávicí systém nefunguje správně.

7. Je těžké se soustředit To může být často kvůli pocitu únavy.

Když podrážděná nebo jste konstantní žaludeční nevolnost, pravděpodobně jej nelze ignorovat a soustředit se 100% na své každodenní činnosti.

Stává se to proto, že vaše tělo je velmi chytré. Když si uvědomí, že se zhoršuje, posílá signály, abyste se rozhodli, co se stalo. Jediné, co musíte udělat, je upoutat pozornost.

8. Mějte problém se spánkem

Jako plodnost může být spánek klíčovým ukazatelem dobrého nebo špatného zdraví trávicího systému.

Pokud celou noc spíte, pravděpodobně máte zdravé trávení.

Na druhou stranu, pokud máte často problémy se spánkem, může to být známka poruch zažívacího traktu.

Dobrou zprávou je, že obnovit zdraví a dobré práce s trávicí systém není příliš obtížné.

Jediné, co musíte udělat - je začít se lépe starat o trávicí soustavy, přičemž probiotika a náročné produkty, které splňují potřeby vašeho těla k udržení vnitřní rovnováhy.


Vzácné úzkost účinky

Vzácné úzkost účinky

Zajímavá fakta nemůže žít bez obav nervuyuchys a v určitých situacích. Může to být veřejné vystoupení nebo požádat o finanční pomoc (který jen dva příklady), úzkost a úzkost může výrazně ovlivnit fyzické i duševní zdraví těch, kteří jimi trpí. Mohou dokonce způsobit podivné příznaky, které přesahují tradiční bolest hlavy nebo nadměrné pocení.

(Zajímavosti)

14 Varovných příznaků roztroušené sklerózy

14 Varovných příznaků roztroušené sklerózy

Jednou z nejzávažnějších onemocnění je moderní věda týkající se roztroušené sklerózy. Ve skutečnosti její příčiny jsou stále záhadou neuropatologů. Možná jsou některé případy roztroušené sklerózy obtížné zjistit, zatímco u ostatních pacientů jsou příznaky tak závažné, že nejsou pochyb. Nyní víme, že tato onemocnění se vyskytuje častěji u žen a lidí ve věku od 20 do 40 let.

(Zajímavosti)