Ovoce a zeleniny, které přirozeně zvlhčují těla


Ovoce a zeleniny, které přirozeně zvlhčují těla

Přírodní produkty podporují zdraví kůže by měla být prioritou, pokud jde o osobní hygienu. Ale kolik trávíte na krémy a kosmetiku? Ve skutečnosti zvlhčení těla by nemělo být tak drahé.

pravý opak: můžete získat všechnu vodu na měkkou vlhkou pokožku ovoce a zeleniny ve vaší chladničce.

Venujte pozornost těmto plodům, aby tělo přirozeně zvlhčilo.

1. Citron

Citrony patří mezi nejvíce hydratační ovoce. Protože jsou bohaté na vápník, vitamín C a hořčík, zlepšují fungování imunitního systému.

Citrony také čistí trávicí systém a krevní oběh. Vysoký obsah vitamínu C a antioxidanty citronů přispět k posílení a oživení buňky a kůži.

 • Také
 • bojují proti volným radikálům, které urychlují stárnutí pokožky. Chcete-li využít citronů, stačí jen vypít sklenici vody s citrónovou šťávou.

2. Jablka

Jablka - lahodné ovoce, které je užitečné ve všem, od salátů až po koktejly.

Věděli jste, že jsou skvělé pro zvlhčení pokožky? Je to pravda! Jsou ideální pro měkkou pleť, kterou jste vždycky chtěli.

Jablka jsou bohaté na jablečné a kyseliny vinné,

 • pomáhají zbavit odumřelých kožních buněk, které se hromadí na povrchu. Vzhledem k tomu, že jsou 80% tvoří voda, usnadňují hydrataci.

3. Okurka Okurka je dobré pro vaše tělo, protože se skládá z vody o 97%, takže je ideální pro přirozené vlhkosti.

Okurky jsou bohaté na vitamin E, takže

 • mají nejen neuvěřitelné alkalické a zvlhčující vlastnosti, ale také nezbytné pro krásnou pleť. Okurka kůže obsahuje velké množství oxidu křemičitého, což zlepšuje pevnost kůže, vlasů a nehtů.
 • Nyní, když to víte, zkuste přidávat do jídelníčku více okurky. Nezanedbávejte jejich superproperty! 4. Cherries

Jejich hluboké tmavě červená barva je dobrým ukazatelem toho, kolik živin, vitaminů a minerálních látek, které obsahují.

Tyto živiny zmírňují bolest způsobenou zánětem,

 • zabraňují nemocem, jako je rakovina, a zpomalují proces stárnutí. třešně jsou také bohaté na beta-karoten - chemická sloučenina, která se převádí na vitamin A v játrech.
 • Vitamin A je nezbytným vitamínem, který udržuje zdravé kožní sliznice.

Zkuste přidávat třešně do koktejlů a přirozeně hydratujete své tělo.

5. Bobule

Všechny bobule obsahují mnoho antioxidantů, které pomáhají bojovat proti volným radikálům a zabraňují mnoha chorobám.

Tyto antioxidanty jsou užitečné pro oči, žlázy a mozek, protože pomáhají zlepšit paměť. Kromě toho jsou bobule úžasné pro přirozené zvlhčení. Jsou lepší jíst nezpracované a celé.

 • Můžete zkusit přidat je do jogurtu nebo do ranní ovesné vločky.

6. Meloun

Meloun je jedním z nejužitečnějších plodů, pokud jde o čištění a zvlhčení těla. Je bohatý na vitamín C, vitamín A, draslík a hořčík, takže hydratuje a vyživuje tělo.

2 misky z melounu mohou až o 40%

obnovit poškození kůže způsobené dehydratací

 • a faktory prostředí. Nyní, když víte o tomto superfruitu, přidejte ho co nejčastěji do svého seznamu potravinářských výrobků. 7. Grapefruity

Bavíte se začít den sklenicí chutné šťávy? Proč si sami nekouřit a zkusit grapefruit? Tímto způsobem budete vědět, že je zcela přírodní a neobsahuje žádné chemikálie.

Grapefruity jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají předcházet předčasným známkám stárnutí pokožky.

Protože mají vysokou hladinu vitamínu C, stimulují sekreci kolagenu, který je zodpovědný za udržení pevné a mladé pokožky.

 • Zkuste přidávat grapefruit do vaší stravy namísto pomerančů, abyste získali stejné výhody i s nízkým obsahem cukru.
 • 8. Kokosové ořechy

Kokosová voda je užitečná pro přirozené zvlhčení.

Je bohatý na minerály (železo, zinek, draslík) a vitamíny (vitamín A, kyselina listová).

Kromě toho přidává skvělou chuť koktejlům a velmi osvěžující v horkých dnech.


6 Rad pro odstraňování výrůstky na kůži

6 Rad pro odstraňování výrůstky na kůži

Přírodní prostředky výrůstky na kůži - jsou malé výstupky vytvořené na krku, ramen, očních víček a jiných částí těla. To je způsobeno akumulací kolagenu v tukových vrstvách pokožky , mohou se však vyskytnout i v důsledku tření. Ačkoli takové růsty nepředstavují žádné riziko pro zdraví, způsobují určité nepříjemnosti, protože mohou být zaníceny a snadno zraněny.

(Lidových opravné)

Užitečné přírodní nápoje pro ženy

Užitečné přírodní nápoje pro ženy

Existuje skupina přírodních nápojů , které jsou skvělé pro nás, ženy. Někdy nemáme dostatek energie, nudné bolesti hlavy nebo bolesti kloubů. Tyto nepříjemné skutečnosti života mohou být zmírněny řadou přírodních nápojů, které mohou také kompenzovat nedostatek určitých užitečných prvků. Proto doporučujeme, abyste vzali v úvahu přírodní nápoje, , které pomohou lépe se starat o zdraví.

(Lidových opravné)