10 Krade energii


10 Krade energii

My všichni máme určité množství energie, které musíme naučit používat pozitivně, ne odpadnout. Energie vám umožňuje pracovat s motivací, dává pozitivní prostředí, aby se vyrovnala s každodenními situacemi a umožňuje vám využít všech příležitostí.

Pouze vy máte sílu ovládat svou energii a přístup k jejímu použití každý den. Existují však některé vnější a vnitřní faktory, které mohou změnit energetickou úroveň, což způsobuje pokles motivace, zhoršení nálady a produktivitu.

Naše energie je klíčem k úspěchu a překonání všech překážek, které jsou na cestě. Každý z nás může každý den obnovit energii a získat co nejvíce výhod, aby objevil silné stránky, talenty a vše, co nám umožňuje vystupovat jako jednotlivci.

Vzhledem k tomu, že každý člověk je obdařen energie, která je klíčem k osobnímu a profesnímu rozvoji, velké duchovní vůdce dalajlama identifikoval 10 „energetických zloděje“ který by měl každý vědět zvládnout energii a vyhnout se překážkám, které nemohou dát používáme ji.

Drž se od toxických lidí

  • „Uvolněte lidi, kteří přicházejí do vašeho života jen proto, aby sdílet stížnosti, problémy, příběhy úzkosti a strachu, a těch, kteří odsuzují ostatní. Pokud někdo hledá kbelík a hodí tam své odpadky, ujistěte se, že to není vaše mysl. "

Každý může rozlišovat mezi tím, co lidé v našich životech přinášejí pozitivní, a kteří nás chtějí udržet a zabránit jim, aby konali. Platit účty včas

Není nic lepšího pro klid, než si uvědomil, že nebudeme vinit nikoho a ani víno pro nás.

  • "Zaplať faktury včas. Současně ji vezmi od toho, kdo je vinný z vás, nebo ho uvolněte, pokud to není možné vzít. "

Zodpovědný postoj k dluhům nám pomáhá být klidní s ostatními a sami. Nejlepší je udělat vše, co je možné, abyste se zbavili dluhů, abyste se neskrývali a nehanbili se, protože jste jim nezaplatili.

Dodržujte sliby

  • "Pokud jste s nimi nesplnili, zeptejte se sami sebe, proč se to stalo. Vždy máte právo měnit názor, ospravedlnit, kompenzovat, přezkoumat a nalézt jinou alternativu k slibu, kterou jste neudrželi; ale to by se nemělo stát zvykem. Nejlepší způsob, jak se vyhnout tomu, co nechcete dělat, je říci "ne" od začátku. "

Dokonce i ty nejmenší sliby mohou mít pro lidi, které jste jim dali, velmi významný význam. Dodržování slibů nás činí nejlepšími lidmi na Vaší osobní i profesionální úrovni.

Delegát co nechcete

  • „Pokud je to možné, delegovat úkoly, které byste raději dělat a věnovat před jejich čas, který se vám nejvíce líbí.“

to není vyhnout odpovědnosti a povědomí skutečnost, že někdy je lepší přenést práci na někoho, kdo to dokáže lépe, nebo na někoho, kdo může zaujmout vaše místo, když to nemůžete udělat. Navíc, nám připomíná, že je důležité dělat to, co opravdu záleží na našem životě.

Relax a pracujte

  • "Dejte si příležitost odpočinout, pokud ji potřebujete, a nechte se jednat, když najdete příležitost."

jak příroda, tak náš život mají různé rytmy a každý z nás musí vědět, jak to zvládnout. Nepřestávejte mnohokrát, když je to opravdu třeba udělat, může být velká chyba, a tak nejednaly, když jsme schopni, může vás litovat v budoucnu.

Zrušit zvolit a uspořádat

  • „Zahoďte, vyzvednout a uspořádat, nic vyžaduje více energie než chaotický místo plné věcí z minulosti, které již nepotřebujete.“

Je důležité, aby se jich zbavil všechny (fyzické i duchovní), které nepotřebujeme, takže za tím vším prošel, a přijmout jen ty věci, které nám umožňují sdružovat dobře žít dnes a realizovat své sny do budoucna.

Postarat se o zdraví

  • "Dejte zdraví nejprve, aniž by vám mechanismy vašeho těla pracovaly maximálně, nemůžete moc dělat. Udělejte si přestávku ".

Nejlepší práce, spousta peněz a nejkrásnější věci budou zbytečné, pokud nebudeme mít dobré zdraví a nestaráme se o naše tělo. Chcete-li si energický život, musíme věnovat svůj čas a orgányodstranit toxiny, meditovat, dobře jíst, dělat fyzické cvičení, poraďte se svým lékařem a učinit vše potřebné, aby se v dobrém zdravotním stavu. Pocit

  • splnění náročných situací „Oslavovat Bezpečně toxické situace, že jste v současné době trpí na záchranu svého přítele nebo člena rodiny na negativní akcí partnera nebo skupinu a přijmout nezbytná opatření.“

Odvaha čelit situaci - nejlepší způsob, jak to zvládnout, až se zhorší. Je důležité analyzovat a rozhodovat včas, protože zpoždění nebo ignorování může způsobit stres, který komplikuje problém.

Přijměte situaci

  • "Přijměte. Není to poslušnost, ale spoléháte se na situaci, která se nemůžete změnit, a ztrácíte více energie. "

I když mnozí věří, že nic není nemožné, a naděje - je poslední věc, kterou ztratíte, někdy nás život staví do situace, kdy musíme uznat, že nemůžeme nic změnit, a jediný způsob, jak se vypořádat - vzít. To neznamená, že musíme přestat bojovat , když zjistíme, že nemůžeme nic změnit, máme také možnost přehodnotit náš plán a hledat nové příležitosti.

Odpusťte

  • "Promiňte, uvolněte situaci, která způsobuje bolest, můžete vždy opustit paměťové hřiště."

Jedním z největších zdrojů energie je láska nebo komunikace s Bohem, který naučí odpouštět. Život nás často vkládá do situací, které nás naplňují hněvem, bolestí, hořkostí a strachem, které je obtížné překonat. Nicméně

, když se rozhodne, že krmit tyto pocity a začne se odpouštět, všechno v životě je lepší, a nakonec jsme si uvědomili, že udělal správné rozhodnutí. Nenávist, hořkost a vztek - pocity, které nepřinášejí nic dobrého a mohou tlačit špatná rozhodnutí.


7 Způsoby, jak posílit imunitní systém

7 Způsoby, jak posílit imunitní systém

Užitečné návyky zdravý imunitní systém nás chrání před bakteriemi a viry a zabraňuje vývoji různých onemocnění, ničení abnormálních buněk. Nedostatečná aktivita imunitního systému zvyšuje riziko vzniku virových infekcí. Imunitní systém reaguje na cokoliv, co ohrožuje tělo, odlišit od zdravých tkání patogenů, které interferují s normální funkci orgánů.

(Užitečné návyky)

Měl jsi někdy čelist?

Měl jsi někdy čelist?

Bolest v čelisti je nejčastěji úzkost. Je však také třeba říci, že to je velmi nepříjemné onemocnění, které může dojít v důsledku jiných onemocnění, jako bruxismem nebo dokonce problémy s klouby. Pokud jste někdy trpěl bolestí, je pravděpodobné, že zmizí v průběhu času, a to zejména v případě, že problém byl důsledkem emocionálního patogenu jako nervozita kvůli stresu.

(Užitečné návyky)