úžAsné zdravotní přínosy brokolice pro přírodní prostředky


úžAsné zdravotní přínosy brokolice pro přírodní prostředky

Brokolice je jedním z nejznámějších zeleniny po celém světě. Oceňuje se jak pro kulinární účely, tak pro jeho výživové vlastnosti.

Navzdory skutečnosti, že ne každý má rád, mnozí lidé se začínají přidávat do své stravy a učí se, jak užitečný je pro tělo.

Poskytuje až 150% denního doporučeného množství vitamínu C na 100 gramů.

Kromě toho přírodní zdroj vitamínů skupiny B, stopových prvků důležité a účinné antioxidanty, které se účinně vyrovnat se s oxidačním poškozením.

Kromě toho obsahuje velmi málo kalorií a množství chlorofylu. Bylo prokázáno, že je velmi užitečné pro ošetření očí.

Jak neuvěřitelné vlastnosti brokolice zatím není známo, bychom se chtěli podělit 8 hlavních výhod, které poskytuje tělu. 1.

pomáhá očistit tělo Pravidelná konzumace brokolice podporuje játra při filtrování a odstraňování odpadu.

Jeho antioxidanty, vitaminy a minerály snížit hladinu toxinů v krvi a přispět k jejich odstranění prostřednictvím vylučovací systém.

Nejlepší věc je, že tyto výhody pro detoxikaci mohou trvat týden nebo dva po konzumaci.

2. Zlepšuje oko zdraví

Tato zelenina je jeden z nejlepších produktů na ochranu a zlepšování zdraví očí.

To obsahuje vysoké množství riboflavinu, také známý jako vitamín B12, který je nezbytný pro vaše oči přizpůsobit změnám světla.

Nedostatek vitaminu B12 může způsobit běžné problémy, rozmazané vidění a problémy s očima.

Poskytuje také lutein a zeaxantin - dva karotenoidy, které hrají velmi důležitou roli v udržování zdraví očí.

Oba pomáhají snížit riziko makulární degenerace, jako je makulární degenerace a katarakta. 3.

zpomaluje proces stárnutí, když se kousnout brokolice propuštěn látku - sulforafan.

Pomáhá posilovat imunitní systém a snížit riziko běžných nemocí, spojených se stárnutím, jako je například artritida, kardiovaskulární choroby a Alzheimerovy choroby.

Spolu s dalšími antioxidanty sulforaphane v brokolici pomáhá chránit pokožku a zabraňují předčasnému stárnutí pleti, včetně vrásek.

4. podporuje zdraví kardiovaskulárního systému

brokolice - produkt, který je bohatý na vlákninu, která snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v cévách, kdy ji pravidelně konzumovat.

Sulforaphane aktivuje protein, který je zodpovědný za prevenci tvorby plaků v tepnách.

Navíc obsahuje silné protizánětlivé činidlo, které zabraňuje průtoku krve a chrání vaše buňky.

5. Zabraňuje osteoartritidě

Možná nevíte, ale toto zelí je jedním z nejlepších rostlinných zdrojů vápníku.

Pravidelný příjem zpomaluje problémy s kostí a kloubů, např. Artritidu a osteoartrózu. Sulforahan blokuje enzym, který urychluje narušení chrupavky, které chrání vaše kosti.

6. Kontrola zánětu

Zánět - je mechanismus pro ochranu těla, ke kterému dochází v důsledku poranění, hromadění škodlivých látek nebo zadržování tekutin.

I když je to součást léčebného procesu, může se stát příčinou jiných poruch, zvláště pokud se o to nestaráte včas.

Zdraví odborníci doporučují jíst brokolici a jinou zelenou zeleninu, která pomáhají udržovat zánět pod kontrolou, protože obsahují látku nazývanou isothiokyanát. 7.

Zlepšuje spotřeba kůže zdraví brokolice zlepšuje zdraví pokožky, protože je přírodním zdrojem vitamínů, minerálů a mastných kyselin, které pomáhají udržovat pokožku silný, zdravý a pružný.

Obsahuje významné množství vitamínů A a E. Oba jsou známé jako antioxidanty, které

neposkytují radikálové poškození buněk. Obsahuje také vitamín C - živinový prvek, který je nezbytný pro vylučování kolagenu a elastinu, což vaše kůže mladá.

Navíc pomáhá chránit buněčné membrány pokožky a minimalizuje poškození způsobené ultrafialovými paprsky. 8.

pomáhá předcházet anémie kvůli vysokým obsahem železa a vysoce kvalitních bílkovin, přidejte tento zeleniny ve stravě - skvělý způsob, jak zabránit

chudokrevnost a únava.

Pravidelná konzumace zlepšuje tvorbu červených a bílých krvinek. To je nezbytné, aby vaše tělo správně používaly živiny.

Vytvořte brokolici část své obvyklé stravy! Budete překvapeni všemi způsoby, jak je můžete konzumovat, například ve formě zelených koktejlů a džusů.

Pamatujte si, že je žádoucí,

jíst to surové, pokud chcete získat nejvíce živin.


účInným prostředkem v boji proti vlhkosti v domě

účInným prostředkem v boji proti vlhkosti v domě

Přírodní prostředky Bohužel, v každém domě existují místa, která jsou nejvíce náchylné k plísním a vlhkosti. Špatné větrání a stálý kontakt s vodou a stavebních materiálů - těmto nepříznivým faktorům, které zvyšují vlhkost v místnosti. V důsledku toho stěny a v rozích vidíme vzhled ošklivé černé skvrny a odlupování nátěru.

(Lidových opravné)

3 žElatinové prostředky k úlevě od bolesti kloubů

3 žElatinové prostředky k úlevě od bolesti kloubů

Bolest kloubů může nastat v důsledku poranění, deformace nebo vývoje některých chronických stavů. Příznaky mohou ovlivnit kvalitu života, omezit pohyb a vést k postižení. Starší lidé jsou skupina nejvíce postižená bolesti kloubů, která začala v důsledku rozpadu chrupavky, šlach a vazů. To je také obyčejné mezi lidmi trpícími revmatoidní artritidou, osteoartritidou a jinými zánětlivými onemocněními, které postihují klouby a kostní systém.

(Lidových opravné)