Akce, které nikdy dělat sociálně inteligentní lidi


Akce, které nikdy dělat sociálně inteligentní lidi

Sex a vztahy skutečné sociální inteligence pochází z důvěry a pochopení sebe sama tak dobře, můžete mít zralý interakci s jinými lidmi.

Existují určité věci, které jsou společensky inteligentní lidé dělají tak dobře, že významně odlišují mezi těmi, kteří mají nepříjemné návyky, které často způsobují potíže ostatním.

Níže budeme mluvit o některých nejcharakterističtějších rysech těchto lidí. Zjistíte, že jsou snadno použitelné v každodenním životě.

Sociálně inteligentní lidé neruší

Lidé se sociální inteligencí - to jsou zpravidla skvělí partneři. Necítí potřebu mluvit před ostatními nebo přerušit konverzaci.

Prostě trpělivě čekají na to, aby jejich řeč mluvila. Nechtějí prosazovat svůj názor, protože jsou přesvědčeni, co mají říkat.

Vědí, že nepotřebují vyjadřovat své názory ostatním, aby získali význam.

Ne vždy se soustřeďují na sebe.

Sociálně inteligentní lidé si uvědomují svůj význam a snaží se zlepšit sebe.

Vědí, že mezilidské vztahy vyžadují čas a pozornost. Vytvářejí návyky a zvyky se svými přáteli, partnery a členy rodiny, stejně jako sami.

Jsou schopni porozumět tomu, že nejsou centrem světa a neztrácejí svůj význam. Budou na vaší straně, když potřebujete podporu, ale vědí, jak říkat ne, když je to potřeba.

Nemají odsoudit ostatní, ukázat, že mají pravdu

jasné znamení, emoční a intelektuální inteligence - porozumění rozdíly můžete mít s ostatními. Když soudíte s ostatními, abyste propagovali osobní myšlenky nebo myšlenky, dosáhnete toho, že lidé přestanou sdílet vaše myšlenky s vámi.

V ideálním případě je pro člověka otevřenější a vnímavější,

to neznamená mít stejný názor jako ostatní lidé. Nesnaží se změnit názory ostatních

Je to skvělá schopnost sociálně inteligentních lidí. To, co ostatní cítí, není nic jiného než pocit. Proto je tak důležité, abyste s nimi mluvili s úctou a trpělivostí.

Po zralé vnímají mínění druhých a může vyjádřit své vlastní myšlenky s respektem, situace se stává zdravější, produktivnější a klidný. Nemusíte, aby se ostatní cítí méněcenní, aby ukázali, že vaše myšlenky jsou také důležité.

Jsou klidní a vědí, jak používat svůj hlas

Nejlepší způsob, jak se skutečně vyrovnat s problémy, se kterými se musíte setkat v životě - s důvěrou v sebe. Zlá a pasivní agrese, maskovaná pro jistotu, obvykle přináší více problémů než řešení.

Sociálně inteligentní lidé mají důvěru dělat to, co chtějí.

Jsou schopni poslouchat a účastnit se konverzace s důvěrou a vědí, jak zacházet s prostředím správně.

Jsou méně kritické

Mnoho lidí se říká "antisociální" a obvykle neustále kritizuje všechny, dokonce i samotné.

Sociálně inteligentní lidé obvykle berou, že bez ohledu na jejich vzhled, každý má mnoho pozitivních vlastností, a to nejen negativních.

Ti lidé, kteří vědí, jak zacházet s ostatními, naleznou pozitivní aspekty svého chování, stejně jako chování ostatních.

Stává se to proto, že mají vyšší míru sebedůvěry a snaží se dostat ze situace co nejlépe.

Nezáleží na tom, jak se ostatní vzájemně ovlivňují

Přemýšlejte příliš mnoho o vašem vztahu, nebudete je moci plně užívat.

Proto je tak důležité, abyste se vyhnuli předpojatému postoji vůči vztahům s ostatními.

Mělo by se také vyvarovat nadměrné analýzy každé interakce po dokončení. Nicméně, můžete změnit tento zvyk a namísto zaměření se na všechny možné špatné výsledky, poznat pozitivně na interakci.

Možná vás překvapí, že funguje i ve vztazích, které se nepodařilo.

Mají dobrý non-slovní jazyk

Když se ocitnete v sociální situaci, vaše tělo posílá zprávu ostatním.

Sociálně inteligentní lidé dělají vše pro to, aby své tělo posílali pozitivní zprávy. Když vytvoříte vizuální kontakt a úsměv u ostatních, ukážeme jim, že jste přátelský, otevřený a vůbec ne vyděšení. Pokud stojíte rovně, ostatní si všimnou, že jste důvěryhodná osoba.

Zahajují interakci a neočekávejte

Očekávejte iniciativu a pozvěte ostatní - je to ztráta času. Sociálně inteligentní lidé vědí, že sociální vztahy jsou založeny na vzájemném úsilí.

Chcete-li ukázat ostatním, že jste pro ně důležité,

musíte podniknout iniciativu a podniknout krok k zahájení interakce.

Můžete to udělat:

Dotýkat se telefonních hovorů nebo textových zpráv. Vést své přátele. Uspořádejte schůzky.

  • Ačkoli se někteří lidé narodili s pokročilejší sociální inteligencí, každý člověk může zlepšit to, když se na ně podíváte.
  • Nakonec jde jen o realizaci těchto jednoduchých návyků.


Respekt děti respektovat ostatní

Respekt děti respektovat ostatní

Sex a vztah k dát světu respektující děti důležité je chovat s respektem jako dítě v těchto prvních letech života , což je začátek jejich růst jako jednotlivci. Pokud jde o různé styly školení a vzdělávání, rodiče mají plné právo zvolit metodu, která považují za nejvhodnější, a v souladu s jejich hodnotami.

(Sex a vztahy)

Psychické násilí: 6 účinky, které potřebují znát

Psychické násilí: 6 účinky, které potřebují znát

Sex a vztahové následky fyzického násilí je snadné pochopit. Koneckonců, nikdo nemůže skrýt zlomenou ruku, Fingalová očí, popáleniny, pohmožděniny nebo rozpuhnu ret. Psychické násilí , manipulace, špatné chování a emocionální útok zanechat stopu v lidském těle. nemůžete dotknout tyto státy to vidět, nebo X-ray.

(Sex a vztahy)