85% Dámská hygiena obsahující glyfosát


85% Dámská hygiena obsahující glyfosát

Zábavná fakta po celá desetiletí, mnoho společností po celém světě produkují ženské hygienické výrobky, včetně tampony, hygienické vložky, kondicionéry a mýdla pro intimní použití.

Všechny tyto nástroje poskytují komfort a bezpečnost v kritických dnech, ale některé z nich nejsou pro vás výhodné. Ve skutečnosti mohou dokonce obsahovat látky škodlivé pro zdraví.

Podle Control Food and Drug Administration, od pozdní 1970 do začátku roku 1980, více než 50 žen v USA zemřelo infekcí způsobených používáním tamponů.

Navzdory těmto tragickým událostem, jak vláda a výrobci dámské hygienické výrobky, se snažil bagatelizovat incidenty, takže snaha zdá, jako by to prostě „fámy“.

Spotřebitelé i nadále používat tyto nástroje bez postranních úmyslů, ale výzkum ukázal, že může být ve skutečnosti škodlivé, protože syntetických vláken, z nichž většina jsou vyrobeny, vyživují smrtící bakterie, a některé dokonce šíření chemické látky, které mohou být toxické.

Vědci zjistili, že ultrapohlynalni Rely tamponyna Procter and Gamblebyly nejnebezpečnější. Tato společnost ignorovala stížnosti spotřebitelů na tento nástroj po mnoho let.

V roce 1975 se společnost Procter and Gambleve veřejném prohlášení uznal, jak škodlivé jejich tampony možné, říkat věci, které slouží k obsahovat karcinogeny a že jejich dlouhodobé užívání může změnit přirozenou flóru pochvy. O několik let

je zcela zakázán, a v roce 1980 stáhl z trhu, ale mnoho žen ztrácejí plodnost a dokonce podstoupilo hysterektomii.

Přesto není důvod k obavám

Pro ty z vás, kdo se zajímá o zdraví, toxické látky na tampony se staly jedním z hlavních problematických otázek v posledních letech.

Podle některých odhadů pouze ve Spojených státech více než 38 000 tun pesticidů stříkané ročně na 60 tis. Km. sq. bavlna Také

, v bělení bavlny přidat toxické chemikálie - chlorovaná sacharidy, včetně dioxinů- jeden z nejvíce toxických látek, které lidstvo zná.

85% znamená, že ženské hygienické výrobky, které obsahují glyfosátu

V roce 2015 bylo zjištěno, že ženskou hygienu, představují i ​​nadále mnoho nebezpečí pro zdraví žen obecně.

látka je známa jako glyfosát, který je také k dispozici v oblíbené herbicidu „Roundup“ od Monsanto,obsahoval geneticky modifikovanou bavlnu, který se používá při výrobě většiny ženskou hygienu.

Tým výzkumníků z Národní univerzity La Plata (Španělsko) vedený Damianem Marinem zveřejnil výsledky svého nedávného výzkumu.

našli stopy glyfosátu 85% osobní i ženské hygienické výrobky, které obsahují bavlnu - v médiích, které jsou snadno dostupné v obchodech, lékárnách a trhy.

Prováděli výzkum výběrem prostředků získaných v oblasti La Plata. Mezi nimi byly tampony, polštářky a další předměty pro hygienu žen, stejně jako bavlněné tampóny, gáza atd.

Výsledky jejich analýzy ukázaly, že 85% z prostředků obsahující glyfosát a 62% obsahovala stopy AMPA - původní glyfosát. "Byli jsme velmi překvapeni výsledky studie"

, - řekl Dr. Medardo Avila Vasquez, jeden z předních výzkumníků.„Zaměřili jsme se na přítomnosti glyfosátu v potravinách, ale nemyslel to znamená, že se používá prakticky ve všech nemocnicích a ordinacích u pacientů se známou být kontaminováno tímto karcinogen. Tuto situaci je třeba okamžitě vyřešit. "

Existují alternativní produkty pro ženskou hygienu?

Ideálním řešením by bylo, aby upustila od užívání těchto léků, ale pravdou je, že je obtížné, aby se kvůli klidu a pohodlí, které poskytují mnoho žen každý měsíc.

Kdy reakci na toxických látek obsažených v těchto populárních vozidel

dobrou alternativou je použití organické bavlny, které neobsahují škodlivé látky, obzvláště menstruační kalíšek nebo látkové podložky. Kromě toho odborníci doporučují

péči o zachování přírodních bakterií a jiných planě rostoucích rostlin, které chrání vagina, vyhnout agresivní a opláchněte sprchy a zabránit tření při mytí tuto citlivou oblast.


Lipidémie je závažné onemocnění, které potřebujete vědět

Lipidémie je závažné onemocnění, které potřebujete vědět

Lipidemie je chronické onemocnění, které většinou postihuje ženy. Je charakterizována nepřiměřenou akumulací tukové tkáně kolem boků. Na rozdíl od celulitidy může dokonce dosáhnout telat a kotníků. Je doprovázena silnou bolestí. Lidé s touto nemocí mají problémy s výskytem a psychickými důsledky, které způsobují.

(Zajímavosti)

Výrobky, které můžete a nemůžete jíst na prázdný žaludek

Výrobky, které můžete a nemůžete jíst na prázdný žaludek

Co obvykle máte rádi jíst na prázdný žaludek? Lidé si na snídani vždy neberou dobré jídlo. Koneckonců, mnozí lidé jedí nejrychlejší nebo nejjednodušší věc, kterou lze uvařit ráno, než se ponoří do každodenních povinností. Nicméně, měli byste najít čas a vědomě si naplánovat to, co dáte do úst každý den.

(Zajímavosti)