7 Zvyků, které poškozují pokožku


7 Zvyků, které poškozují pokožku

Kůže je největší orgán. Je to nejen důležité pro krásný vzhled, aleje zodpovědný za ochranu těla před vnějšími vlivy: kontaminace, mikroorganismy, sluneční světlo atd.

Dlouhá doba péče o pleť hraje ústřední roli v životě každého. Lidé jsou vystaveni různým faktorům životního prostředí, kůže je slabá a trpí různými neatraktivními poruchami.

Hledání perfektně krásné kůže je však nejčastěji ve stínu dalších důležitých faktorů.

To je důvod, proč je tak důležité vědět co přesně potřebuje kůže, a co můžete udělat pro její zdravou péči.

Jste si jisti, že se o svou kůži staráte správně?

7 návyků, které poškozují pokožku

Teplé sprchy

Často se musíte sprchovat teplou vodou, protože ulice je zima nebo proto, že jste nemocní.

Ale když se stane součástí každodenního života, špatně ovlivňuje kůži, i když přináší uvolnění. Snižuje přírodní oleje pokožky a způsobuje suchost a svědění.

Ve skutečnosti je někdy tento zvyk ještě horší, protože někteří lidé kombinují horkou sprchu s chemickým mýdlem, což vede k odlupování pokožky.

Neoplachujte make-up

Není absolutně žádný důvod nechat svůj make-up, když půjdete do postele. Zatímco spíte, chemikálie mohou opravdu poškodit pokožku, aniž by buňku kyslíku obnovila.

Každý den před spaním, je důležitéodstranit zbytky make-up z obličeje. Pokud je to možné, obnovte pokožku tonikem.

Velmi silná opálení

Opálená pleť může vypadat velkolepě a z estetického hlediska je krásná; ale pokaždé, když někdo vystaví slunci příliš dlouho nebo chodí na solárium příliš často, poškozuje kůži a zabraňuje regeneraci buněk.

Účinky nadměrného spálení slunečního záření v průběhu let lze pozorovat u kožních poruch, předčasného stárnutí a v nejhorším případě může dojít k rakovině kůže.

Nadměrné vysychání

Někteří lidé mají zvyk po sprchování velmi zničit.

To není velmi dobrý nápad, protože to může vést ke zhoršení stavu přírodních olejů a způsobit podráždění a suchost kůže.

Nejlepší způsob, jak uschnout - jemně namočte pokožku měkkým ručníkem.

Nedostatek peelingu

Peeling pleti by se neměl dělat příliš často, ale neměli byste to ani zanedbávat.

Mnoho lidí ospravedlňuje nedostatek peelingu, prohlašuje, že nemají dost času, nebo jsou po práci unaveni. Ale peeling se stará o kůži, což jí umožňuje zotavit se.

Tento postup je vyžadován a je nejúčinnější způsob, jak odstranit mrtvé kožní buňky, , které se hromadí pod vlivem slunce a znečištění.

Extruze akné

Tyto otravné pimples jsou neatraktivní a často se objevují současně v různých oblastech obličeje a těla.

Mnoho lidí je vymačká. Na první pohled se to může zdát jako nejrychlejší způsob, jak se s nimi zbavit, ale ve skutečnosti otravujete pokožku. Může se pak nakazit a mohou se objevit i ošklivé jizvy, které je obtížné se zbavit.

se často dotýkají obličeje může být v bezvědomí, ale po klepnutí na tvář, tvář průjezdu mikroby a další látky, nahromaděné na ruce. Mohou blokovat póry, což způsobuje akné nebo černé skvrny.

V tomto smyslu je velmi důležité udržet si ruce v čistotě, aby nedošlo k tomu, aby se mikroorganismy a nečistoty dostaly do styku s obličejem.

Kromě toho je nutné často čistit telefon. Telefony se dotýkají tváře, když přijímáte hovory. I když ji nevidíte vlastním zrakem, jsou kontaminovány bakteriemi.


Nejlepší jídlo pro vlasy, kůži a nehty

Nejlepší jídlo pro vlasy, kůži a nehty

Vzhled je hodně o zdraví: když pokožka, vlasy a nehty vypadají dobře, ukazuje, jak jsme zdraví. V tomto článku se dozvíte o nejlepších produktech pro vlasy, kůži a nehty. Výrobky pro zdravé vlasy, kůži a nehty Nejdříve musíte jíst vyvážené, odmítat rychlé občerstvení a mastné potraviny. Samozřejmě, že jsou lahodné, ale špatně ovlivňují vaše zdraví.

(Krása)

Jak vosk pro odstranění chloupků doma Zdraví

Jak vosk pro odstranění chloupků doma Zdraví

V současné době existuje mnoho způsobů, jak odstranit vlasy, které zbaví nepříjemného pistole, která roste v některých oblastech svého těla a zkazit váš vzhled. Krémy na depilaci, vosk pro odstranění chloupků , holicí strojek, laserové odstranění chloupků a mnoho dalších alternativ se staly docela populární v poslední době.

(Krása)