7 Návyků dobrých přátel


7 Návyků dobrých přátel

Obvykle si myslíme, že dobrý přítel je někdo, kdo je vždy s námi, ale často neodpovídá realitě.

Nemluvíme o příteli, který není s vámi v určitém čase, protože nechce být blízko. Možná, že také žije svůj život a dosahuje svých cílů.

Pokud zjistíte, že je obtížné rozlišit mezi přítelem a dobrým přítelem, to je to, co potřebujete vědět: 1.

dobrá přítelkyně ví, že budete potřebovat čas a prostor k rozvoji

dobré přátele nejen radost pro vaše úspěchy. Také vás motivují k dosažení snů.

Vědí, že vás může rozdělit, ale jsou vždy blízko, protože chtějí vidět, jak se vyvíjíte. To znamená osobní a profesní rozvoj.

Existuje několik způsobů, jak zjistit, zda je dobrý přítel. Například vás motivuje k překročení vlastních omezení.

Pokud říkáte, že se bojíte budoucnosti, bude vás v tomto procesu doprovázet. Ale on vás přiměje překonat vaše obavy a opustit komfortní zónu.

Samozřejmě také doufá, že si uvědomíte, že také potřebuje realizovat své sny.

2. Váš vztah je přirozený

Další rys dobrých přátel: nemusíte vynucovat události. Naopak. Vše co nejlépe teče.

S největší pravděpodobností, když budete spolu, nebude tiché ticho. Pravděpodobně nebudete cítit potřebu plánovat všechno. Vypadá to jako romantický vztah. Plány a další události se stávají bez donucování.

S takovým přítelem víte, že můžete být sami bez problémů nebo omezení. Neočekává, že bys byl dokonalý, a také víš, že je to jen muž. V první řadě se vzdějte a rozvíjejte společně. 3. Vaše přátelství může vydržet test času

Dobrý přítel nemusí být s tebou po celý svůj život. Naopak každý půjde svou cestou. Když máte čas, setkáte se, mluvíte a motivujete se navzájem.

Tito přátelé nemusí být vidět už několik let, ale jednoho dne se setkají a zdá se, že tentokrát to vůbec nebylo.

S nimi přátelství není podmíněno.

Není založen na sociálním postavení, postavení nebo jiných faktorech. Nezáleží na tom, kdo jste, co jste se stali nebo jaké problémy máte. Dobrý přítel bude vždy takový. 4. Budou vám říkat, co si myslí

Pokud někdo myslí, že děláte špatně, nemusí to vždy znamenat, že vám o tom řeknou. Nicméně,

dobrý přítel vám řekne, že nemáte pravdu. Bude vám také říkat, že děláte chybu. K tomu dochází proto, že

vás oceňuje jako lidskou bytost. A chce vidět tvůj vývoj. Nesnaží se, abyste změnili své názory nebo rozhodnutí. Ví, že jen ty je můžeš změnit. Pokud čas ukazuje, že má pravdu a vy nejste, bude stále poblíž, aby vás podpořil a pomohl vám to projít.

5. Oni vždy myslí na tebe a udržují v kontaktu

Říkali jsme, že dobrý přítel by mohl jít svou vlastní cestou v životě a udržovat si přátelství. Je to proto, že o vás čas od času přemýšlí.

V dnešní době díky technologii se bližší přátelé navzdory fyzické vzdálenosti mezi nimi. Toto je přítel, který vám pošle e-mail, když to nejméně očekáváte nebo s vámi komunikujete v sociální síti. Takže vás udržuje v souladu se svými plány a sny. Neočekává, že budete po celou dobu komunikovat

, ale ví, že s tebou musí také mluvit. Někdy sdílí dobré chvíle. Někdy mu můžete pomoci v těžkých časech.

6. Oni sdílejí zprávyPřítel může být někde daleko, ale dobří přátelé vždy

sdílet ups a downs v životě.

Absolvovali jste univerzitu? Máte první dítě? Chce být součástí. Možná nebude schopen létat a být blízko, ale pravděpodobně chce dostat fotografii nebo video tohoto okamžiku. To však neplatí pouze pro pozitivní momenty v životě. Když ztratíte někoho prostřednictvím rozvodu nebo nemoci, přítel bude poblíž.

Bude s tebou co nejvíce za takových okolností.

Víš, že je vždycky někdo, kdo o tobě myslí.

7. Vezmou vás tak, jak jste Každý má problém. Dobrý přítel vás může vidět a přijmout vás v každém případě. Nesnaží se mě změnit jen proto, aby se vešel do určitých společností. Naopak vám pomůže být sami.

Jeho jediný účel -

pomůže vám změnit k lepšímu.

To znamená, že vám umožní rozhodnout, kdy a jak to udělat. A co ty? Jste dobrý přítel? Jste dost šťastná, že máte dobrého přítele? Řekl jsi mu, jak moc ho oceňuješ? Spojte se s dobrým přítelem dnes!


5 Způsobů, jak zastavit očekávat příliš mnoho lidí

5 Způsobů, jak zastavit očekávat příliš mnoho lidí

Pokud si vážíte nadměrných očekávání lidí, než abyste se spokojili, bude to negativní. Nikdy nechte spoléhat na ostatní, protože nemůžeme předvídat, kdo budou zítra, jak se chovají a zda nám to neublíží. Přečtěte si tento užitečný článek: 7 typů toxických lidí, aby se zabránilo Žijeme život obklopený očekáváními, z nichž mnohé jsou nerealistické.

(Sex a vztahy)

5 Známky, že jste toxická osoba

5 Známky, že jste toxická osoba

Již jsme napsali hodně o typech toxických lidí, které mohou být ve vašem životě. Ale co když je toxická osoba vaše? Co když jste člověk, který se sám otravuje a způsobuje ztrátu? V jiném člověku je vždy snazší vidět chyby, ale možná vás vaše vztahy nebo jiní lidé ubližují, protože jste to nechali. Možná, že vaše kroky a rozhodnutí, která přijmete, jsou negativnější, než si myslíte.

(Sex a vztahy)