10 Užitečných vlastností vodních produktů kokosového


10 Užitečných vlastností vodních produktů kokosového

Přírodní kokosová voda - nápoj, který dodává tělu mnoho živin a zdraví prospěšných látek. Četné studie prokázaly, že kokosová voda se vyznačuje tím, antivirové, antibakteriální, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, které pozitivně ovlivňují zdravotní stav a pomáhat při prevenci a boji proti různým onemocněním.

kokosová voda na 95% normální vodou, ale obsahuje důležité živiny, jako jsou cukry, vitaminy, minerální látky, aminokyseliny a hormonů (rostlinné hormony), které jsou velmi užitečné pro organismus. Ujistěte se, že budete příjemně překvapeni, když se dozvíte o všech užitečných vlastnostech kokosové vody.

V tomto článku dáváme 10 důvodů, proč byste dnes měli začít používat více kokosové vody!

kokosová voda jako lék na dehydrataci

kokosová voda je přírodní nápoj, který pomáhá rehidratsiyi (obnovení rovnováhy vody) v těle, protože má pět klíčových elektrolytů, které jsou potřebné pro tělo k regulaci teploty. Kromě toho, kokosová voda obsahuje důležité minerální látky, jako je draslík, hořčík, vápník, sodík a fosforu, za účelem zlepšení fyzické výkonnosti a zajištění energetických potřeb těla. Tento nápoj je skvělou alternativou k balené vodě, protože je velmi užitečný a naprosto šetrný k životnímu prostředí.

energie pro mozek a svaly

kokosová voda obsahuje 295 mg draslíku, a tudíž ve sklenici tohoto nápoje více draslíku než banány jeden. Draslík je důležitý minerál, který pomáhá regulovat srdeční a svalovou práci. Pro jeho část, elektrolyty pomoci nervový systém, což usnadňuje přenos nervových signálů, a zlepšit kognitivní funkce těla. Prevence předčasné stárnutí

Mnoho slavných lidí přidat kokosová voda do svých kosmetických procedur jako nápoj s omlazující efekt. skupina kokosová voda obsahuje rostlinné hormony - cytokinin týkající se růstu, vývoji a stárnutí rostlin. Podle vědeckých výzkumů, cytokininy také hrají důležitou roli v prevenci stárnutí buněk. Tento nápoj pomůže předejít známkám předčasného stárnutí.

Zlepšuje trávení

kokosová voda působí jako stimulant trávení. Tento nápoj je často používán k léčbě tropických nemocí, jako je žaludeční chřipka, úplavice, zácpa a parazity.Kokosová voda zlepšuje trávení díky bioaktivním enzymům. I přes výše uvedené výhody, kokosová voda by měly být konzumovány s mírou, protože to může mít projímavý účinek nadměrné spotřebě.

posiluje imunitní systém vzhledem k vysokým obsahem kyseliny laurové (mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem) kokosová voda má antifungální, antivirové a antibakteriální vlastnosti a napomáhá posilovat imunitní systém a zabraňuje různých infekčních chorob. kyselina laurová je široce známý pro jeho pozitivní vliv při léčení kandidózy a jiných plísňových infekcí, viru hepatitidy C a HIV-AIDS.

Zlepšuje močových cest zdraví

kokosová voda má močopudné účinky, které pomáhají v boji proti ledvinových kamenů a zejména zlepšuje zdravotní stav ledvin obecně. V jedné vědecké studie provedené na Filipínách, kokosová voda podáván pacientům s ledvinovými kameny ve více než dva týdny. Při tomto experimentu bylo zjištěno, že mnoho pacientů s ledvinovými kameny zmenší, a někteří ani potřebovat operaci.

bohaté na živiny

kokosová voda obsahuje velké množství vitamínů skupiny B B, minerálních látek a stopových prvků, jako je zinek, selen, jód a síry. Také tento nápoj je bohatá na aminokyseliny, fytonutrienty a antioxidanty, pomáhají v boji s volnými radikály a jejich chod zpomalit.

Kokosová voda je nízko

kokosová voda obsahuje pouze 46 kalorií za šálek a jen 1/5 množství cukru, která se nachází v jiných ovocných šťáv. Tento nápoj má příjemnou sladkou chuť a je výborným doplňkem stravovací dávky. Spotřeba kokosová voda namísto sycených nápojů pomůže zhubnout bez dehydratace ve zdravém způsobem. Upravte pH

tělo kokosová voda pomáhá vylučovat kyselinu a upravte pH, a tím zlepšuje zdraví. tělo potřebuje mírně zásadité pH, protože kyselost může vést ke všem druhům chronických onemocnění.

Pomáhá s kardiovaskulárním onemocněním

kokosová voda je také používán jako prostředek k tonizuvalnyy srdce. Spotřeba nápoje, přispívá k posílení srdce, snižuje hladinu špatného cholesterolu a brání vzniku krevních sraženin. Proto pravidelné mírné konzumaci kokosová voda pomáhá snižovat riziko srdečního infarktu a dalších srdečních problémů.


Vědci objevili produkt pro prevenci rakoviny prsu

Vědci objevili produkt pro prevenci rakoviny prsu

Rakovina prsu je nejčastějším typem rakoviny u žen. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) 1 z 8 žen má šanci mít rakovinu prsu po celý život. Samozřejmě, muži mohou také dostat rakovinu prsu. Ve většině případů toto onemocnění postihuje muže ve věku 60-70 let, avšak u maligních nádorů se vyskytují mnohem méně často než u žen.

(Lidových opravné)

Jasné ledviny přirozeným způsobem v průběhu týdne

Jasné ledviny přirozeným způsobem v průběhu týdne

Přírodní produkty ledviny - orgán odpovědný za čištění krve škodlivých látek přes močení a regulovat rovnováhu tekutin v těle. A to nejsou všechny jejich funkce. Pak budeme diskutovat o snadný a přirozený způsob, jak každodenní úklid ledvin, které může být opakované jednou nebo dvakrát do roka. Okamžité kroky Snažte se jíst tyto potraviny po dobu jednoho týdne při čištění ledviny: mléko a mléčné výrobky; Maso, zvláště červené; Mořské plody; bílý cukr; kuchyňská sůl; Alkoholické nápoje; Káva; Tabák.

(Lidových opravné)