10 Produktů ideální pro ženy


10 Produktů ideální pro ženy

Přírodní produkty Některé produkty jsou důležité v každé fázi svého života, a existují určité ideální produkt pro ženy, které mají speciální nutriční vlastnosti. Tento článek představuje 10 výrobků, které jsou ideální pro ženy.

 1. Jablka

  Jablka nabízejí několik dobře známých přínosů pro lidské zdraví. Nejlepší je jíst kůry, protože obsahuje největší část vitamínu C. Kromě toho, kůže je také dobrým zdrojem nerozpustné vlákniny, že dobré pro zdraví střeva.

  Celulitida je důležitá pro zdraví trávicího systému a pomáhá předcházet problému jako fix. Vzhledem k tomu, že mnoho žen trpí trávicími problémy, stojí za to přidání jablek do stravy každé ženy. Jablka obsahují rozpustnou vlákninu nazvanou pektin, která pomáhá snížit hladinu cholesterolu v krvi.

 2. Jogurt

  Jogurt je skvělý zdroj bílkovin, vápníku, draslíku, zinku, vitamínů B6 a B12. Všechno je dobré pro trávení a zdraví kostí, proto doporučujeme, aby ženy denně konzumovaly tři mléčné výrobky. Například můžete jíst tři šálky jogurtu.

  Tento produkt je také užitečné pro lidi, užívání antibiotik, protože tělo ztrácí prospěšné bakterie, a když budete jíst jogurt s probiotiky, pomáhá obnovit přirozenou míru a vyhýbá se infekce způsobené plísněmi, s použitím možnost zapůsobit na tkáň, a to zejména v pochvě.

 3. Ryby

  Ryby, jako je losos, sardinky a makrela, obsahuje omega-3 mastné kyseliny. vynikajícím zdrojem omega-3 může pomoci předcházet onemocnění srdce a je dobrým zdrojem vitaminu D - v tucích rozpustný vitamin, který podporuje zdraví kostí.

  I když neexistuje žádný přesvědčivý důkaz, studie také ukazují, že konzumace ryb modré může chránit před makulární degenerace, což způsobuje slepotu ve stáří.

  nejlepší jíst alespoň jedna porce ryb týdně, jako, a pro ženy, které jsou těhotné nebo plánují těhotenství nebo kojení praxi, ne více než dvě porce týdně.

  Doporučuje se zvolit malé ryby, protože se hromadí méně těžkých kovů.


 4. Fazole Fazole jsou dobrým zdrojem bílkovin a jsou s nízkým obsahem tuku, které dodávají sacharidy, vlákninu a železo, udržování střevní zdraví a předcházet dlouhodobé problémy s trávením. Celulóza v luštěninách může také pomoci snížit krevní tlak.

  Další výhodou zeleniny, podle studie zveřejněné v časopise International Journal of Cancer, je skutečnost, že obecně fazole a čočka zejména může chránit proti rakovině prsu.

 5. Bobule, brusinky, jahody a maliny nejen chutné, ale i velmi zdravé, a to zejména zdraví žen. Mají vysokou hladinu kyseliny listové a vitaminu C, které poskytují antioxidační ochranu.

  věřil, že tyto antioxidanty mají vlastnosti, které bojují s rakovinou, protože existuje mnoho studií, které podporují tuto hypotézu, i když lékaři nejsou ještě pochopit všechny funkce a výhody.

  Skutečnost, že brusinky, jahody jsou flavonoidy, které mohou pomoci vaše srdce vlastnosti zdravotní antioxidační a oči.

  Červené brusinky mohou pomoci odstranit infekce močových cest a zabránit jim. Je velmi užitečné pro ty, kteří je mají, zejména pro ženy, které často trpí těmito infekcemi.

 6. Celá zrna Celá zrna jsou základem zdravé výživy, to jsou potraviny jako rýže, celozrnné pečivo, celozrnné těstoviny a celozrnné obiloviny.

  Jednotné zrno znamená, že produkt má alespoň tři vrstvy zrna. Tato vnější vrstva je bohatá na vlákninu, vnitřní vrstva vyplněna živin a základní škroby. Tyto vrstvy společně pracovat na snížení rizika onemocnění, jako jsou srdeční choroby, mrtvice, některých druhů rakoviny a diabetu druhého typu.

  Kromě snižování krevního tlaku a cholesterolu, celozrnných výrobků a zdravého střeva. Mnoho z nich obsahují kyselinu listovou a železo, které jsou zvláště vhodné pro ženy, protože více žen trpí anémií.

 7. Banana Banana - lahodný tamuvannya řešení hladu, které může trvat, a to bude mnohem zdravější, než čipy nebo čokolády. Mohou mít méně kalorií než ovoce, ale banány jsou bohaté na draslík, který může pomoci regulovat krevní tlak. Mají také vitamín B6, který má dobrý účinek na pokožku a vlasy. Zelenina

 8. velmi užitečné konzumovat zeleninu, jako je brokolice, špenát a zelenými fazolkami. Zelená zelenina obsahuje málo kalorií a tuků, ale jsou bohaté na vlákninu a železo. Oni jsou také plné vitaminů a minerálních látek, jako je hořčík, vitaminy C a K.

  šesti studií provedených na univerzitě v Leicesteru, zjistili, že zvýšení počtu zeleniny je spojeno s nižším rizikem cukrovky druhého typu. To je zvláště důležité pro ženy, protože vzhledem k obsahu železa je zelenina chráněna před jakýmikoli problémy.

  Podle studie provedené v tomto roce na University College London, ovoce a zelenina jsou na dietě nejdůležitější. Bylo zjištěno, že spotřeba sedm nebo více porcí ovoce a zeleniny denně snižuje riziko úmrtí na rakovinu a kardiovaskulární choroby o 25% a 31%, resp. Výzkum ukázal, že zelenina má mnohem více výhod než ovoce.

 9. Vejce

  Vejce patří mezi nejvýznamnější výživné potraviny. protein z vajec plných živin, jako jsou vitaminy D, A, B2 a železa. rozdíl od všeobecného přesvědčení, mohou být zahrnuty do každodenního jídelníčku vajec a nejsou tam žádné omezení, kolik vajec můžete jíst vyváženou stravu.

 10. Voda - je více než jakékoli potraviny, je důležité, kapalina pro lidské zdraví, a to zejména u žen, protože mnohé z nich zachovat přebytečnou tekutinu trpí infekcí močových cest a dalších problémů souvisejících s nízkou spotřebou vody. Zvlhčení těla je velmi důležité, protože naše těla jsou většinou voda.

  Navíc chemické signály v mozku hladovění a dehydratace jsou velmi podobné, takže velmi důležité vypít sklenici vody namísto svačinu, když máte hlad, pokud jste matoucí hlad žízní.


Jak bojovat s celulitidou na stehnech přírodních zdrojů

Jak bojovat s celulitidou na stehnech přírodních zdrojů

Přírodní prostředky Celulitida je obyčejný estetický problém, který postihuje 90% žen na celém světě. Někdy je příčinou tvar boků. Může se však objevit i na hýždích, břichu a rukou. Celulitida se skládá z tukových buněk, které jsou uloženy pod kůží, tvořící malé drobky, jako je pomerančový hrách. Obvykle se jeví pravděpodobnější u lidí s nadváhou a obezitou.

(Lidových opravné)

Jak udržet hladinu cukru v krvi pod kontrolou: 5 tipů

Jak udržet hladinu cukru v krvi pod kontrolou: 5 tipů

Natural znamená vysoká hladina cukru v krvi může být způsobeno vaší slinivce břišní, která vylučuje ne dostatečnou dávku, nebo přítomnost inzulinové rezistence. Jedná se o onemocnění, které je škodlivé pro vaše celkové zdraví které mají vliv na zdraví vašich očí, ledvin a kardiovaskulárního systému. Tato situace může nastat z dlouhé praxe špatných stravovacích návyků, ale to je také spojena s sedavý způsob života, obezita a genetických faktorů.

(Lidových opravné)