7 Body signály, které by neměly být ignorovány


7 Body signály, které by neměly být ignorovány

Naše tělo neustále posílá nám signály. Poměrně často je však neposloucháme, nebo prostě nevíme, jak je správně interpretovat.

Tělo však musí zaplatit za všechny naše činy, od podvýživy a končící nedostatečnou fyzickou aktivitou.

Proto musíte věnovat pozornost důležitým signálům, které nám posílá tělo.

Bolest, která může naznačovat určité problémy

Poměrně často, když něco něco bolí, my si jen myslíme, že zmizí, takže se nebojte.

Koneckonců nemusíte jít u svého lékaře pokaždé, když se dostanete špatně. Nicméně stojí za to věnovat pozornost symptomům, které máte, a zvláště, jak se časem mění.

Bolest je ochranný mechanismus. Tělo ji využívá k přitahování pozornosti. Říká nám, že je něco špatně. A protože naše tělo je inteligentní, neměli bychom ignorovat jeho signály.

Zde jsou hlavní příznaky, které je třeba věnovat pozornost: 1.

Bolest na hrudi je doprovázeno dušnost, pokud on nebo tachykardie, může to být znamením preinfarktu. Tento typ bolesti je intenzivní a vyskytuje se kdykoliv během dne.

Pokud je bolest lokalizována vlevé straně hrudníku, může varovat před infarktem. Pokud je však bolest napravo, může to být několik důvodů. Mezi možnými variantami chinasu, aneurysmy v hrudi a astmatických záchvatů.

Venujte pozornost bolesti spojené se srdcem. Mohou se vyskytnout v krku, levé ruce nebo břicho spolu s nevolností a závratě.

2. Bolesti kloubů

Mnoho lidí je přesvědčeno, že bolest kloubů je normální výskyt. To se stane, když stárneme.

Nicméně je třeba mít na paměti, že v některých případech je její příčinou zranění nebo diskontinuita.

Především, pokud zjistíte zánět a zarudnutí v kloubech, může to znamenat revmatoidní artritidu. Včasná lékařská péče může zastavit vývoj této nemoci. Léčba může dokonce zabránit postižení, zejména rukou.

Další možné příčiny bolesti kloubů: akutní revmatická horečka

  • hepatitis chřipka
  • dna osteoartritida 3.

silné bolesti hlavy Migrény může dojít v důsledku nadměrného stresu nebo únavy. Abychom se je zbavili, často užíváme léky proti bolesti, jdeme spát a zapomínáme na problém.

Buďte opatrní. Znamená to, že někdy bolesti hlavy naznačují mozkovou aneuryzmu.

Charakteristickým rysem aneuryzmatu je otok tepny, která dodává krve do mozku.

Chcete-li opravdu bolest hlavy svědčila o nemoci, musí být doprovázen několika dalšími příznaky, včetně nevolnost, zvracení, citlivost na světlo a zvuk a vizuální vzhled svatozáře kolem objektů, které září.

Pokud je problém dost vážný, může způsobit krvácení a vést k mrtvici. Proto pokud máte často v hlavě bolesti, nezapomínejte na ně. 4.

ostrá bolest pod břicha

Pokud je bolest v podbřišku, je možné, že máte zánět slepého střeva.

Zdá se, že apendicitida je podobná záchvatům, které začínají kolem pupku a rozkládají se na nohy. To je také doprovázeno nausea, horečka a zánět břicha.

U žen, bolesti břicha mohou být příznakem ovariálních cyst. Vzniká jak na pravé, tak na levé straně.

Když tyto tašky, plné kapaliny, praskliny, je bolest prostě nesnesitelná. Jejich pozůstatky by měly být odstraněny co nejdříve, aby se obnovil průtok krve do vaječníků.

Možná vás zajímá článek o 9 faktorech o cystických vaječnících, které by měla každá žena vědět. Příznaky Alzheimerovy

Mozek může ji také posílat signály ukázat, když něco nefunguje správně.

Navzdory zhoršení kognitivních schopností, což je normální znakem stárnutí, existují určité příznaky, které naznačují závažné onemocnění - Alzheimerova choroba. V současné době je nevyléčitelná.

Dávejte pozor, aby z nejčastějších příznaků: 1. zapomnětlivost

ztráta paměti nebo problémy s zapamatování nového informačního - jsou dva běžné příznaky onemocnění.

Pokud si nemůžete vzpomenout na důležitá data, vždy zeptat na to samé, nebo opakovaně říci stejný příběh se stejnými lidmi, stojí za to věnovat pozornost.

2. Problémy s rozhodování

Existují i ​​jiné příznaky Alzheimerovy choroby, jako je například: selhánípřilnout k plánu nebo vykonávat činnosti, které zahrnují myšlení a analyzování informací. Například, nemůžete přesně dodržovat předpis nebo dodržovat pokyny lékaře.

Současně Alzheimer se může projevit kvůli některým potížím s každodenními úkoly. Toto je jízda, pamatuje si pravidla hry, zapínáte pračku atd. 3. Disorientation

Obvykle, když člověk trpí Alzheimerovou chorobou, nemusí vědět, jaký je den, kdy je nebo tam, kde to jde.

Lidé s touto poruchou se často ptát sám sebe: „Proč jsem přišel do kuchyně?“ Nebo „Co se dívá v ložnici?“

vzpomenout na příznaky onemocnění, jako jsou například lidé neustále ztratil v metru, neví, kam jít , nebo nemůže najít autobusovou zastávku, když se chce vrátit domů.


Co způsobuje vzhled bílých skvrn na kůži?

Co způsobuje vzhled bílých skvrn na kůži?

Bílé skvrny na kůži ... Máte je? Nebo snad to bylo předtím? Například na horké pláži sezóny často vidět, jak ošklivé Tyto světlé skvrny dívat na něčí kůži. Co vede k jejich vzhledu? Někdy se tato místa objevují na zádech nebo na obličeji. stejně jako na pokožce velmi mladých lidí. Odkud jsou? Jaká léčba by měla být následována?

(Zajímavosti)

ÚžAsné vlastnosti a použití pomerančů

ÚžAsné vlastnosti a použití pomerančů

Pomeranče - velmi zdravé citrusové plody. Rovněž dokonale voní a jsou univerzální, protože mohou být použity v různých situacích a používány mnoha způsoby, aniž by ztratily své vlastnosti a vynikající vůni. Jako složku můžete použít pomeranče v dezertech, džusy, saláty apod. Toto ovoce je známé po celém světě kvůli jeho chuti, stejně jako jeho příznivé zdravotní vlastnosti.

(Zajímavosti)