7 Způsobů, jak odhalit vaginálních infekcí


7 Způsobů, jak odhalit vaginálních infekcí

Přírodní produkty Stejně jako v jakékoli jiné části těla v pochvě může vyvinout řadu infekcí, že jednoho dne bude nejen nepříjemné, ale také velmi bolestivé. Ve skutečnosti existuje několik vaginální infekce, které mohou nastat po pohlavním styku, ale to není jediný důvod. Jednoduché faktory, jako je využívání veřejných toalet, špinavé ručníky, špatnou hygienou - ostatní možné příčiny, které byste měli vědět.

důležité, aby ženy na pozoru příznaky vaginální infekce a dozvědět se o jejich možných příčin. Existuje mnoho způsobů, jak snížit riziko, kteří jimi trpí, a znalosti - je klíčem k včasné detekci a léčbě.

Jaké jsou příznaky vaginálních infekcí?

vaginální infekce může být detekováno na základě některých běžných příznaků, které se obvykle objevují na počátku infekce. Mezi nimi rozlišovat následující:

  • Vaginální zápach
  • Svědění
  • Burning bolestivé močení nebo sexuální
  • zelená, žlutá, růžová nebo bílý výtok se zápachem nebo bez

některý z těchto příznaků může být známkou toho, že máte vaginální infekce . Poté, co jste ho našli, důležité jednat rychle, než se stane vážným problémem. Naštěstí se tomu můžete vyhnout podle doporučení uvedených v dnešním článku.

Jak se mohu vyhnout vaginálním infekcím?

Jak již bylo řečeno, vaginální infekce způsobují různé faktory. Pokud však na ně rychle reagujete, můžete výrazně snížit riziko infekce. Nosit bavlněné spodní prádlo

Bělost 100% bavlna zajišťuje vysušení a chrání proti mnoha vaginální infekce. Taková tkanina absorbuje vlhkost - buňku pro bakterie. Když si koupíte nové spodní prádlo, zkontrolujte, zda je alespoň klínek z bavlny.

Sledujte každodenní hygieny Osobní hygiena je jedním z hlavních způsobů, jak zabránit vaginálních infekcí. Je důležité, aby tento mytí citlivých oblastí s mýdlem, která nemá vliv na přirozené pH těla. Kromě toho, po sprchování vždy otřít z přední i zadní straně, aby se zabránilo pronikání bakterií a mikrobů v pochvě.

prášek, vonící mýdla, koupelové pěny, vonné tampony a „vnitřní“ jsou deodorant změna rovnováhy bakterií v pochvě a dokonce zhoršení infekce.

vyhnout těsné oblečení příliš těsné džíny nebo šortky vytvořit teplé a vlhké prostředí, což je ideální pro šíření bakterií a kvasinek. Snažte se nosit volné oblečení, jako jsou sukně.

udržujte v suchu intimní oblasti

vlhkost a vlhkost jsou ideální prostředí pro růst kvasinek a bakterií. Je velmi důležité vysušit intimní oblast dříve, než se oblékáte. Vyhnout kontrastní

sprchy vaginální mytí uvnitř pochvy nějaká tekutina může zabíjet „dobré“ bakterie, které pomáhají předcházet vaginální infekce. Vystavuje těm těmto frustrujícím problémům větší riziko a dokonce může být zranitelnější vůči dalším onemocněním.

Zlepšení výživy

Zdravá výživa je velmi důležitým způsobem ochrany před vaginálními infekcemi. Četné studie ukázaly, že pravidelný příjem cukru a alkoholu v kombinaci se stresem může způsobit vaginální infekci. Odborníci doporučují vyhnout se tyto potraviny a situace, zkuste pít více vody a jíst ovoce a zeleninu, které pomáhají udržovat čistotu močových cest.

  • Mezi produkty, které jsou doporučeny pro prevenci vaginálních infekcí: zelí, špenát, ananasu, tuřín a vodnice, mangold, česnek, křen, petržel, řepa, pampeliška greeny, brokolice a citrusů.
  • také doporučujemejíst hodně jogurtu, který obsahuje kyselinu mléčnou, která pomáhá obnovit dobré bakterie, které jste možná vynechal.

šťávy, aby se zabránilo vaginální infekce

této šťávy působí jako přírodní antibiotikum, pomáhá tělu bojovat proti viry, plísně a bakterie, které mohou způsobit vaginální infekce. Česnek bojuje bakterie a plísně, to je také bohatá na antioxidanty a živiny, které posilují imunitní systém. Složení

  • 1 svazek špenát 1 stroužku česneku 2 rajčata

Příprava promyjte všechny složky a místo v mixéru s polovinou sklenice vody. Získejte homogenní masu a vypijte tento nápoj bez filtru.


Triky, které učiní vaše ruce jemné a naprosto přirozené prostředky

Triky, které učiní vaše ruce jemné a naprosto přirozené prostředky

Ruce může říct hodně o osobě. Jsou to naši věrní přátelé, kteří jsou vždy v dohledu a vyjadřují naši povahu a osobní vlastnosti. Tak proč ne my jim pomohla stát se měkká na dotek a bezchybný vzhled? Obvykle ruce trpí účinky chladu, změny klimatu a vyčerpávající práce, což je důvod, proč ztrácejí atraktivní vzhled.

(Lidových opravné)

Hands-free domácí prostředek

Hands-free domácí prostředek

Jak všichni dobře víme, tam je nyní mnoho kosmetiky a technologií od neatraktivní ruce, které jsou obtížné udržovat v tónu. Nicméně je bezpečné říci, že ne všechny jsou účinné. Ve skutečnosti ve většině případů není nic lepšího než přírodní prostředky. Proč však kůže na rukou začíná bang ? Obvykle příčina genetické nebo přinejmenším dědičná predispozice, která přispívá ke ztrátě tónu.

(Lidových opravné)