7 Způsobů, jak vypadají skvěle bez make-up


7 Způsobů, jak vypadají skvěle bez make-up

Dnes mnoho celebrit se uchylují k zajímavému experimentu a stále více se objevuje na veřejnosti bez make-upu.

Souhlasíte, také si myslíte, že bez make-upu a tuny kosmetiky na obličeji nemůže mít krásný vzhled. To však vůbec není.

V tomto článku budeme sdílet některé užitečné tipy pro péči o pleť. Naučíte se vnímat svou přirozenou krásu (jak chcete opakovat francouzštinu, "oh naturael").

Samozřejmě, make-up opravdu mění vzhled. Nicméně musíte pochopit, že i bez použití kosmetiky jste také krásní. A to znamená, že byste měli zapomenout na tělo, rtěnku a červenat.

žena stává atraktivní, když ona je schopna vidět krásu, aniž by mu umělé, nepřirozené vzhled pomocí kosmetikykilogramů, pokud jde o jeho tváři. Pokud se chcete naučit cítit přitažlivě i bez make-upu, musíte si vzít následující tipy.

důkladně umyjte obličej

Pokud je pokožka čistá a hladká, bude vypadat mnohem mladší. Kromě toho budete svítit a budete se cítit přesvědčeni! Pro čištění obličeje můžete použít speciální nástroje, které se prodávají téměř v každé drogerii a uskladněte, ale všimněte si, že mohou obsahovat škodlivé složky.

Mnoho látek obsahuje velké množství silných chemikálií. Samozřejmě, že mají schopnost vyčistit kůži od mrtvých buněk , ale mohou způsobit zarudnutí a suchost kůže.Doporučujeme praní alespoň dvakrát denně. Tímto způsobem můžete zabránit vzniku nadměrné kůže a akné, aby pokožka vypadala zdravě a krásně.

Pokud se umyjete pouze při koupání nebo při vypláchnutí make-upu, to nestačí. Spusťte svůj obličej častěji a brzy uvidíte pozitivní změny. Umyjte se ráno po probuzení a večer před spaním.

naneste peeling pro obnovu pokožky

Je důležité nejen pravidelně umýt obličej, ale vidluschuvaty odumřelé buňky

pomocí křoviny. Tímto způsobem se zbavíte kožních defektů a vyčistíte je z mastných sekretů. Dbejte na to, aby se kůže příliš netřísla, protože může vést k zarudnutí a podráždění. Pokud nechcete používat koberec, pokuste se vyčistit kůži normálním cukrem.

Základním nástrojem pro péči o pleť je tonika tváře. Tento nástroj pomůže nastavit úroveň pH. Tonic pomůže vyčistit kůži před mastnými sekrety a zúžit póry.

Nezapomeňte, že takové prostředky by měly být vybrány podle typu pokožky.

Použijte pouze přírodní produkty

Makeup - spokojenost drahé. Nicméně, kromě poškození kabelky, může způsobit podráždění a dokonce i předčasné vrásky!

Například musíte vynaložit velké úsilí na odstranění kostry. To může vést k poškození měkkých a křehkých řas, což je velmi špatné, protože řasy jsou ochranou očí před účinky škodlivých vnějších faktorů.

Báječná náhradní kostra je

vazelína. Budete potřebovat jen malé množství tohoto média, abyste nosníkům poskytli dobrý objem a požadovaný tvar. Další přírodní náhražkou kosmetiky je kokosový olej. Lze jej aplikovat na rty místo rtěnky, protože dokonale hydratuje pokožku a chrání ji před škodlivým UV zářením. Kokosový olej bude nepostradatelný pro ty, kteří mají suché a popraskané rty.

Zde vidíte, z rtěnky můžete snadno odmítnout použít kokosový olej. Velmi brzy zjistíte, jak se zlepší stav a vzhled vašich rtů - budou opět smyslné, lesklé a zdravé! Používat opalovací krém

většině případů, lidé věří, že make-up může vzdát pouze osoba s dobrou opálení. Ve skutečnosti je těžké zavolat atraktivní kůži, která

trpí nadměrným vystavením slunci. Není nutné si myslet, že pokožka neohrožuje pokožku v zimě nebo během zataženého nebo deštivého počasí. Pokud se v takovém počasí o kůži nestaráte, zvyšujete riziko příznaků předčasného stárnutí, vývoje kožních onemocnění a dokonce i rakoviny.

Pokud máte světlou pleť, měli byste používat opalovací krém s SPF alespoň 30. Není třeba kupovat arzenál nástrojů, jako jsou tyto většinou

krémů již obsahují složky, které chrání před sluncem a dokonale hydratují pokožku.Nedotýkejte se tváře

Tento škodlivý zvyk zneužívá hodně lidí. Často se dotýkáme tváře, když jsme nudí, horkí nebo když se obáváme.

Nezapomeňte však, že častý kontakt obličeje s rukama vyvolává akumulaci bakterií a zvyšuje přidělování tuku z žláz

. Pokud se stále dotýkáte obličeje, může to vést ke zhoršení stavu a vzhledu kůže.Není třeba pokrýt obličej, pokud máte pocit svědění, protože může vést ke ztrátě elasticity pokožky a vzniku předčasných vrásek.

Věnujte pozornost spánku a výživě

Abyste měli zdravý vzhled a dobrou barvu pokožky, musíte udělat velké úsilí a vzít v úvahu velké množství různých faktorů. Samozřejmě, bez důkladného mytí obličeje a používání opalovacích krémů nemůže dělat. Tato péče o pleť však nekončí. Chcete-li, aby pokožka vypadala jasně, stojí za to udržovat správný životní styl.

Především. musíte spát dobře. Když člověk dosáhne dostatečného spánku, je okamžitě patrný v podmínkách její pokožky. S dostatečným spánkem bude pokožka vypadat čerstvě a z ní budou všechny tmavé skvrny zmizet. Zapomenete také na tmavé kruhy pod očima navždy a pokožka bude mít zdravý a přirozený vzhled. Doporučujeme spát minimálně 8 hodin denně.

Kromě toho byste měli zkontrolovat svou stravu a začít jíst správně. Užitečné potraviny budou základními složkami péče o pleť. Věřte mi, už nebudete muset zakrýt kožní škody na množství make-upu.

Každý den musíte vypít alespoň 2 litry vody (asi 8 sklenic). My vám doporučujeme, abyste do vaší stravy přidali další čerstvou zeleninu a plody organického původu.

I v chladné sezóně může cesta čerstvé zeleniny nebo ovoce vyvolat zázrak. Vaše pokožka bude vypadat mladší a zdravější.

Vytáhněte obočí Pokud jsou obočí dokonale tvarované, dělají tvář výraznější a atraktivnější

. Věřte mi, pokud vaše obočí je uklizené a sofistikované, už nebudete potřebovat rtěnku ani ruměnec, protože pozornost lidí kolem vás bude spojena s vašimi výraznými očima. ▸ Oboje mohou být vytaženy v kosmetickém salonu nebo ve vašem domově. Existuje mnoho způsobů, jak odstranit nechtěné vlasy. Někteří lidé se uchylují k depilaci vosku, jiní preferují speciální pinzety na obočí a někdo je zaznamenán pro ořezávání (tahání vlasů přes rty a obočí pomocí nití). Pokud nepoškozujete obočí, můžete tento postup zcela opustit. V tomto případě vám doporučujeme, abyste si obroutil obočí hřebenem a opravil je vlasovým gelem.

Další tipy pro krásný vzhled bez make-upu

Vlasy by měly být promyty nejméně jeden den, aby se zabránilo hromadění mastnoty a nečistot.Upevněte řasy pomocí pinzety.

Čas od času používejte oční kapky.

Jemně přitiskněte tváře, abyste jim poskytli přirozené spláchnutí.

  • Pečlivě pečujte o ústní dutinu.


Užitečné způsoby, jak obnovit mládí kůže kolem očí

Užitečné způsoby, jak obnovit mládí kůže kolem očí

Oči - zrcadlo duše. Ty však nejen odrážejí vaši duši, ale také odrážejí vaše zdraví. Obvykle oblast kolem očí dává vaši únavu, bezesné noci a jak trávíte svůj čas. To je důvod, proč se nebudete bát vědět několik užitečných způsobů obnovit mládí kůže kolem očí. Vaše oči závisejí nejen na vašich vnitřních emocích a emocích, jsou také velmi citlivá na životní prostředí.

(Krása)

5 Cvičení pro těsné hýždě

5 Cvičení pro těsné hýždě

Samozřejmě, každá moderní žena sní o štíhlou postavu s atraktivními tvary. Ženy věnují zvláštní pozornost hýždí a bokům, protože tyto části těla ztrácejí váhu a mohou být neatraktivní díky tvorbě celulitidy na nich. Ženy často snouvají nejen o chudnutí v těchto oblastech, ale o utažené a elastické hýždě.

(Krása)