7 Příznaků srdečního rytmu, o kterém byste měli vědět


7 Příznaků srdečního rytmu, o kterém byste měli vědět

Nyní mnoho lidí trpí srdeční tep. I když je pravda, že ve většině případů nepředstavují nebezpečí. Měli by však mít alespoň obecnou představu o nich. V podstatě se vyskytují srdeční zvuky kvůli nerovnoměrnému průtoku krve, což způsobuje podivné zvuky, když krev protéká cévami a srdečními ventily.

Hluk může být klasifikován jinak, v závislosti na tom, jak často se vyskytuje. Většina z nich, jak jsme již řekla, nepředstavuje nebezpečí. Mohou však být znamením závažnějších anomálií v srdci, proto je velmi důležité je brát v úvahu a znát jejich příznaky. Pomůžeme vám zjistit všechny potřebné informace o těchto příznacích. Pozor!

1. Co je zdrojem srdečního šumu?

 • Srdce ventil, který má nějaký problém chyba: Heart hluk může být důsledkem, například, zesílený ventil. Jedná se o vrozený problém, u něhož může být dlouhodobě zapotřebí nějaký lékařský zákrok. Někdy může tento problém vyvolat také onemocnění, jako je ateroskleróza, takže je důležité, abyste dostali řádnou lékařskou péči a dodržovali plán pravidelných kontrol od kardiologa. ○ Anémie:
 • Věděli jste, že anémie může také způsobit srdeční rytmus? Přesně tak, a to z důvodu nedostatku nebo nízkého počtu červených krvinek v krvi, a proto hladiny kyslíku v krvi nižší než normální, protože naše srdce je nucen pumpovat krev rychleji, což může vést k šumu v srdci . Takže pozorujte hladinu železa v krvi, ale snažte se ji přivést k normě! Problémy týkající se obou komor srdce:
 • ve skutečnosti jde o patologii, ve které nedochází k rozdělení mezi dvěma atriemi nebo mezi oběma srdcemi komor. Původ takové vady je obvykle vrozený. Ateroskleróza:
 • Jedná se o onemocnění, které bychom měli zvážit, protože postihuje naše tepny a srdeční chlopně. Poškození vzniká v důsledku zúžení, což způsobuje nepravidelný rytmus krevního oběhu, a proto způsobuje speciální tepnu v tepnách (šum v srdci). Další příčiny související s onemocněním:
 • Někdy mohou způsobit horečku nebo problémy s štítnou žlázou. Musíme to také brát v úvahu. 2. Příznaky srdečních zvuků

Často sdružujeme příznaky tepla s únavou nebo vyčerpáním. Také

, když mluvíte o ženách, pak obvykle nevěnují pozornost na problémy se srdcem. Faktory, jako je stres, úzkost nebo denně, je známo, že každý zaměstnanec oslabování vnímáme jako něco přirozeného a správného, ​​které mají být v našem životě, kdy vše, co opravdu není normální. Je velmi důležité vědět, jak poslouchat signály těla a reagovat na to, co se snaží informovat, a nikoliv zanedbávat jakýkoli problém související se zdravím. Nezapomeňte věnovat pozornost následujícím varovným signálům:

Pokud se

 • s nejmenší fyzickou námahou zjistíte, že hned po tom začne vaše srdce klidně urychlovat. Při lezení po žebříku nebo schodiště, běžel trochu chytit do metra nebo při jízdě do práce dělat ve spěchu v dopoledních hodinách, budete okamžitě cítit únavu charakteristické a významné zvýšení tepové frekvence. Jedná se o nejcharakterističtější příznaky srdečního šumu. Máte potíže s dýcháním.
 • Například, když chodíte pěšky nějakou dobu a začnete pochopit, že musíte zastavit, protože musíte dýchat. Vypadá to na bolest na hrudi,
 • jako by se na tuto oblast vašeho těla přidaly nějaké horké talíře, pokaždé, když se dostanete dokonce bezvýznamné fyzické aktivity. V závažnějších případech je velmi charakteristickým příznakem, kdy po vylézání po schodech nebo krátké chůzi
 • se vaše rty a špičky prstů dostanou do modrého odstínu. Tento příznak hlásí významný nedostatek kyslíku v krvi, který je znám jako cyanóza. To je právě případ, kdy je naléhavé konzultovat lékaře. Máte opuch a konstantní zadržování tekutin.
 • Po zanedbatelné fyzické aktivitě se vaše žíla na krku znatelně zvětšují.
 • Je třeba také bdělý a při péči o děti brát v úvahu možné příznaky. Pokud zjistíte, že se vaše děti nevyvíjejí podle věku nebo že jsou často velmi unavené, vyhledejte okamžitou konzultaci s pediatrem.
 • 3. Je možné zabránit vzniku srdečního šumu?

Mějte na paměti, že srdeční zvuky jsou v podstatě vrozené problémy, takže

nejvhodnější akce v takových případech budou vždy striktně a pečlivě dodržovat doporučení lékaře. Pokud udržujete vysokou kvalitu života a máte jen zdravé návyky, vždy vám pomůže zabránit mnoha srdečním problémům. Nezapomeňte dodržovat následující zásady:

Vždy zkontrolujte hladinu cholesterolu v krvi.

 • Ano, můžeme účinně zabránit vytvrzování tepen a žil, stejně jako udržovat správnou cirkulaci krve. Sledujte dostatečné množství železa v krvi a udržujte je aktuální, je-li to nutné, abyste se vyhnuli anémii, jako je anémie.
 • V žádném případě nezanedbávejte potraviny bohaté na železo a vitamín C, které vám pomohou vyhnout se této nemoci. Dodržování vyvážené a rozmanité stravy
 • , ve které omezujete spotřebu tuků, zpracovaných průmyslových potravin, rafinované mouky, soli a jiných rafinovaných produktů.
 • Mnoho druhů čajů a infuzí různých bylin, které jsou dobré pro zlepšení zdraví srdce, například, přeslička, meduňka, kozlík kořen, hloh, výtažek z rozmarýnu a routy nebo dokonce zeleného čaje. Jsme si jisti, že se vám bude líbit! Proveďte několik jednoduchých cvičení každý den.
 • Pokud nemáte žádné vážné problémy se srdcem, nijak nezanedbávejte fyzickou aktivitu. Pomohou vám stimulovat práci vašeho srdce. Není třeba provádět vyčerpávající cvičení, jen pěšky pěšky za 20 minut nebo plavání v bazénu. Konečně, a co je nejdůležitější, nastavte časový plán  pravidelných vyšetření od kardiologa, abyste vyloučili riziko srdečních problémů.
 • Věřte, vaše zdraví stojí za to.


  3 Hlavní příčiny deprese

  3 Hlavní příčiny deprese

  Deprese je známá nemoc kvůli velkému počtu lidí, kteří trpí to každý den. Toto onemocnění způsobuje vážné problémy, které porušují zcela normální život. Pesimismus, nedostatek vůle žít a změnit náladu - zde jsou některé z příznaků, které postihují ty, kteří trpí touto poruchou. Nikdy nezaměňujte smutek s depresí: první je dočasná, zatímco druhá trvá dlouho.

  (Zajímavosti)

  8 Produktů, které je třeba se vyhnout, pokud máte společné problémy

  8 Produktů, které je třeba se vyhnout, pokud máte společné problémy

  Klouby podporují tělo. Spojují kosti a umožňují pohyb. Bolest v kloubech - to je docela běžný problém . Může se objevit v důsledku zánětu, protahování nebo vývoje chronického onemocnění. Vznik takového problému je obvykle spojen se stárnutím. Nicméně, klouby mohou také ublížit mladým lidem kvůli zranění nebo předčasnému opotřebení .

  (Zajímavosti)