Příznaky endometriózy, co potřebujete vědět o sexu a vztazích


Příznaky endometriózy, co potřebujete vědět o sexu a vztazích

Endometrióza se vyskytuje jako ženy v plodném věku, takže i může nastat u dívek po první třetině. Nejkritičtější symptomy se objevují u žen ve věku od 25 do 35 let. Toto onemocnění nemá jasně definovaný léčebný režim, ale strávit několik postupů, které mohou zlepšit. Fyzická

cvičení a diety jsou důležiték zajištění účinnosti léčby. expanze a přidání nitroděložní tkáně v ženských reprodukčních orgánů, endometrióza má jiné příznaky, které mohou naznačovat, že je čas k návštěvě gynekologa.

bolestivá menstruace v mnoha případech mnohem závažnější křeče při menstruaci, než je obvyklé,

je jedním z prvních příznaků endometriózy .Stojí za zmínku, že nemoc je způsobena přítomnosti buněk, které tvoří vnitřní vrstvu sliznice dělohy, známý jako děložní sliznice. Stejně jako v případě endometriózy, děložních

,tyto buňky mohou být mimo dělohu u vaječníků, močového měchýře nebo tlustého střeva.Ženy s endometriózou mají prudké krvácení a zánět v oblastech, kde zjištěné buňky děložní sliznice, což způsobuje ještě větší bolest.

Někdy bolest nemusí mít zjevnou příčinu. Menstruační bolest je nedílnou součástí ženského života. Ale v tomto případě bude bolest během měsíce ještě bolestnější než obvykle.

Popsat příznaky gynekologa analyzovat příčiny a najít nejlepší způsob léčby.

bolest při pohlavním styku

Vzhledem k tomu taky něco endometrióza může ovlivnit různé orgány v pánevní oblasti, bude jakýkoli sexuální kontakt způsobit bolest. Málo ženy vědí o tento příznak, protože se báli, že něco s nimi, když se cítí bolest.

Vždy si pamatujte, že sex by měl být pro potěšení a nikdy nespouštět bolest. Pokud je při pohlavním styku bolest, pak je něco špatně. Nicméně málo žen je schopno tento symptom korelovat s endometriózou.

Jak zjistíte, že tento příznak koreluje s touto nemocí? Jak zjistíte, že toto nepohodlí není normální?

Některé vlastnosti bolesti spojené s endometriózou:

Cyklické bolesti

  • bolest Silná bolest
  • , která se postupně zvyšuje bolest
  • , podobnou té, která se cítil během menstruace
  • mírnou bolest easingu po užití analgetik
  • neplodnosti

Další málo známý symptom endometriózy - je to, že v této nemoci na ženách je těžké si představit. Mnoho neplodných žen zjistilo, že mají endometriózu.

Tato závislost je v důsledku překážka vytvořena endometriální tkáně mimo dělohu.

Chronický zánět v oblasti pánve může zabránit implantaci embrya v děloze

.Naštěstí, pokud je to příčina neplodnosti žen, to může odstranit správnou léčbu. Za to stojí za získání trpělivosti a sebeovládání. Navštivte gynekologa a postupujte podle jeho pokynů pro pravidla a načasování léčby.

střevní potíže a bolesti při menstruaci

Kvůli umístění střeva v oblasti pánve, to je také často ovlivněna endometriózy. Během menstruace, zóna ovlivněna děložní sliznice, může způsobit zánět, bolest a jiné příznaky, kterými jsou: Gaza

  • Nadýmání velmi silné křeče
  • Cal krev v závažných případech i střevní obstrukce
  • Pokud zaznamenáte nějaký Z těchto příznaků okamžitě navštivte svého lékaře. Posuzuje závažnost problému a pošle vás příslušnému odborníkovi.

bolest při močení Jak střeva, močového měchýře také umístěna v té části těla, které mohou být ovlivněny tím, endometriózy, takže si můžete vyzkoušet některé z těchto příznaků během menstruace.

Možná trpíte silnou bolestí při močení nebo dokonce vidění krve v moči. V závažných případech, endometrióza mohou ohrozit močovody trubky, které spojují ledviny do močového měchýře a může také poškodit ledviny

.Chronická bolest v pánvi

Jak bylo popsáno výše, endometrióza může ovlivnit několik orgánů v pánevní oblasti a růst v průběhu let. Postupem času se pacient začne docházet k neustálé bolesti,

nejen během menstruace.Tento stav bývá označován jako chronické bolesti v pánvi a může vážně ohrozit život pacienta, jak zabránit profesionální sféru, osobní i sexuální život.

Nezapomeňte číst:

Proč máte pocit bolesti během menstruace?

Oznámení symptomy endometriózy A konečně, nemají odkládat na zítřek, co můžeš udělat dnes. Pokud zaznamenáte některý z těchto příznaků, důvěřujte v intuici a vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud prodloužíte léčbu příliš dlouho, bude to narušovat každodenní činnost.

V doplnění k výše uvedeným skutečnostem na vědomí, že vaše budoucí zdraví může být ohroženo, pokud nechcete poslouchat, že řekne tělo. Nesnažte se bojovat jen s bolestí a nepohodlí.

nejlepší boj o skutečný problém, příčina nemoci předcházet nemocem .


Co je láska a posedlost odlišná?

Co je láska a posedlost odlišná?

Láska - Je to tak intenzivní pocit, že se někdy dostává mimo kontrolu. Láska a posedlost jsou velmi úzce spjaty, takže je občas těžké rozlišit. Je těžké pochopit, jestli jste v pasti závislosti nebo opravdu milujete. Proto se dnes chceme podívat na některé klíčové rozdíly mezi láskou a závislostí . To vám usnadní vidět, co se děje s vámi.

(Sex a vztahy)

4 Fundamentální základ ve vztahu Sex a vztahy

4 Fundamentální základ ve vztahu Sex a vztahy

Vztah - je to vztah, který vám může poskytnout oběma největší radosti života a největší utrpení. Když se rozhodnete rozdělit svůj život jinému člověku, znamená to něco víc než jen lásku, protože existují další základní kameny úspěchu sázky. Společný život vám zážitek, který vám pomůže lépe jako jednotlivci i jako pár.

(Sex a vztahy)