Příznaky endometriózy, co potřebujete vědět o sexu a vztazích


Příznaky endometriózy, co potřebujete vědět o sexu a vztazích

Endometrióza se vyskytuje jako ženy v plodném věku, takže i může nastat u dívek po první třetině. Nejkritičtější symptomy se objevují u žen ve věku od 25 do 35 let. Toto onemocnění nemá jasně definovaný léčebný režim, ale strávit několik postupů, které mohou zlepšit. Fyzická

cvičení a diety jsou důležiték zajištění účinnosti léčby. expanze a přidání nitroděložní tkáně v ženských reprodukčních orgánů, endometrióza má jiné příznaky, které mohou naznačovat, že je čas k návštěvě gynekologa.

bolestivá menstruace v mnoha případech mnohem závažnější křeče při menstruaci, než je obvyklé,

je jedním z prvních příznaků endometriózy .Stojí za zmínku, že nemoc je způsobena přítomnosti buněk, které tvoří vnitřní vrstvu sliznice dělohy, známý jako děložní sliznice. Stejně jako v případě endometriózy, děložních

,tyto buňky mohou být mimo dělohu u vaječníků, močového měchýře nebo tlustého střeva.Ženy s endometriózou mají prudké krvácení a zánět v oblastech, kde zjištěné buňky děložní sliznice, což způsobuje ještě větší bolest.

Někdy bolest nemusí mít zjevnou příčinu. Menstruační bolest je nedílnou součástí ženského života. Ale v tomto případě bude bolest během měsíce ještě bolestnější než obvykle.

Popsat příznaky gynekologa analyzovat příčiny a najít nejlepší způsob léčby.

bolest při pohlavním styku

Vzhledem k tomu taky něco endometrióza může ovlivnit různé orgány v pánevní oblasti, bude jakýkoli sexuální kontakt způsobit bolest. Málo ženy vědí o tento příznak, protože se báli, že něco s nimi, když se cítí bolest.

Vždy si pamatujte, že sex by měl být pro potěšení a nikdy nespouštět bolest. Pokud je při pohlavním styku bolest, pak je něco špatně. Nicméně málo žen je schopno tento symptom korelovat s endometriózou.

Jak zjistíte, že tento příznak koreluje s touto nemocí? Jak zjistíte, že toto nepohodlí není normální?

Některé vlastnosti bolesti spojené s endometriózou:

Cyklické bolesti

  • bolest Silná bolest
  • , která se postupně zvyšuje bolest
  • , podobnou té, která se cítil během menstruace
  • mírnou bolest easingu po užití analgetik
  • neplodnosti

Další málo známý symptom endometriózy - je to, že v této nemoci na ženách je těžké si představit. Mnoho neplodných žen zjistilo, že mají endometriózu.

Tato závislost je v důsledku překážka vytvořena endometriální tkáně mimo dělohu.

Chronický zánět v oblasti pánve může zabránit implantaci embrya v děloze

.Naštěstí, pokud je to příčina neplodnosti žen, to může odstranit správnou léčbu. Za to stojí za získání trpělivosti a sebeovládání. Navštivte gynekologa a postupujte podle jeho pokynů pro pravidla a načasování léčby.

střevní potíže a bolesti při menstruaci

Kvůli umístění střeva v oblasti pánve, to je také často ovlivněna endometriózy. Během menstruace, zóna ovlivněna děložní sliznice, může způsobit zánět, bolest a jiné příznaky, kterými jsou: Gaza

  • Nadýmání velmi silné křeče
  • Cal krev v závažných případech i střevní obstrukce
  • Pokud zaznamenáte nějaký Z těchto příznaků okamžitě navštivte svého lékaře. Posuzuje závažnost problému a pošle vás příslušnému odborníkovi.

bolest při močení Jak střeva, močového měchýře také umístěna v té části těla, které mohou být ovlivněny tím, endometriózy, takže si můžete vyzkoušet některé z těchto příznaků během menstruace.

Možná trpíte silnou bolestí při močení nebo dokonce vidění krve v moči. V závažných případech, endometrióza mohou ohrozit močovody trubky, které spojují ledviny do močového měchýře a může také poškodit ledviny

.Chronická bolest v pánvi

Jak bylo popsáno výše, endometrióza může ovlivnit několik orgánů v pánevní oblasti a růst v průběhu let. Postupem času se pacient začne docházet k neustálé bolesti,

nejen během menstruace.Tento stav bývá označován jako chronické bolesti v pánvi a může vážně ohrozit život pacienta, jak zabránit profesionální sféru, osobní i sexuální život.

Nezapomeňte číst:

Proč máte pocit bolesti během menstruace?

Oznámení symptomy endometriózy A konečně, nemají odkládat na zítřek, co můžeš udělat dnes. Pokud zaznamenáte některý z těchto příznaků, důvěřujte v intuici a vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud prodloužíte léčbu příliš dlouho, bude to narušovat každodenní činnost.

V doplnění k výše uvedeným skutečnostem na vědomí, že vaše budoucí zdraví může být ohroženo, pokud nechcete poslouchat, že řekne tělo. Nesnažte se bojovat jen s bolestí a nepohodlí.

nejlepší boj o skutečný problém, příčina nemoci předcházet nemocem .


Dobré vs špatné lidi, lidi, které přinášejí štěstí

Dobré vs špatné lidi, lidi, které přinášejí štěstí

Sex a vztahy začínají, nikdo není ani dobré, ani špatné. Z vědeckého hlediska nemůže nic měřit dobré nebo zlé. Ale jedna věc je správná: každý z nás ví o pozitivní a negativní energii, kterou s sebou přinášejí někteří lidé. Někdy lidé jedná na svých vlastních zájmech. A když se začnou přednost před ostatními, urazit a uvést v omyl, lze říci, že mají nepříznivý vliv na ostatní.

(Sex a vztahy)

Jsem žena, která nepotřebuje dokázat nic

Jsem žena, která nepotřebuje dokázat nic

Jsme si jisti, že jste se také stala touto statečnou a energickou ženou. Máte vnitřní klid, a teď nemusíte nikomu dokazovat nic. Teď víš, kdo jsi. Víte všechno, co stojí za to. Často se říká, že na tomto světě přicházejí dobří lidé, aby "žili" a "dali život ostatním". Dělají to bez ztráty své identity.

(Sex a vztahy)