Zpomaluje stárnutí Himálaji


Zpomaluje stárnutí Himálaji

zdraví Pravděpodobně jste slyšeli o mimořádné schopnosti lidí žijících v horách Himálaje. Mnoho z nich přežívá až 100 let v dobrém zdravotním stavu: fyzické i psychologické. Průměrná délka života zemí v tomto regionu, jako jsou Tibet, Bhútán, Nepál a Indie, je prostě působivá. A to vše kvůli přísným strádám, které každodenně sledují.

Chcete vědět více o tajemství dlouhověkosti a mládí Himálajské lidi? Přečtěte si tento článek!

Přírodní prostředky proti stárnutí

Jak mohou muži a ženy v Himalájích žít déle než sto let? Kde našli "zdroj věčné mládeže"? Jak zabraňují výskytu různých onemocnění a onemocnění? Můžete se i nadále ptát na takové otázky, ale odpověď na ně je jedna: využívají přírodu, kterou jim dali.

Zvlášť pokud vzít v úvahu, že tito lidé žijí ve světě, kde hory a pole mnohem víc než budovy a smogu, budete okamžitě vysvětlit jejich tajemství.

V Himalájích najdete mnoho přírodních produktů, které se již dlouho používají ke zlepšení zdraví a prodlužování života jejich obyvatel. Tito lidé každý den berou neuvěřitelné dary přírody a to hraje prominentní roli jako jejich život.

zpomaluje stárnutí tajemství Himálaji

Ashvahanda dáme spát

tato asijská rostlina, která Tibeťané používat po mnoho staletí. Zlepšuje spánek a vyléčí nespavost. Dostatečné množství kvalitního odpočinku je pro mládež těla a duše nepostradatelné.

Asvagandis výzkum zjistil, že užívání 100 mg rostliny před spaním dokonale pomohlo pacientům se spánkovými problémy. Kromě toho, byla použita ke snížení hladiny kortizolu a ke stresu.

zacházet se srdcem s granátem

Granáty jsou velmi užitečné pro naše zdraví, ale zejména jsou užitečné pro srdce. Moderní studie zjistily, že divoké granátové jablka, které rostou v Himálajích, obsahují určité přísady, které jsou mimořádně užitečné pro zdraví srdce.

Neředěná šťáva z granátového jablka je pro vás třikrát užitečnější než například zelený čaj. Dost k pití jen 60 gramů granátu denně za účelem výrazného zlepšení srdce.

Přidejte dalších 20 let života, protože kustovnice bobule goji bobulí

- je jedním z hlavních tajemství, proč obyvatelé Himálaji žijí 20 let déle než zbytek světového. Zázračná rostlina je bohatá na železo a vitamin C, který pomáhá tělu vstřebávat železo.

Podle ORAC měřítku, goji bobule mají také nejvyšší ze všech rostlin na planetě antioxidační kapacity. Pít čistou Goji šťávy a jíst několik bobule na denní bázi, aby využily na maximum jejich nutriční hodnoty.

mlátit pocit úzkosti a klid, najít santalovou

Díky své pikantní a silný zápach santalové dřevo používané po staletí, jak zmírnit stres, bojovat proti depresi a úzkost léčby. Někteří lidé dokonce dát esenciální olej z santalového dřeva na „třetí oko“ (dále jen bod uprostřed čela) během meditace.

olej nebo santalového dřeva pasty, která je vyrobena smícháním santálovou prášku s vodou, mají uklidňující účinek. Vůně kardamonu upokojuje nervy, zmírňuje stres a zlepšuje náladu.

Tichý žaludku pomocí kardamom

Pokud často obávají špatné trávení, nadýmání nebo plyn - nebo si prostě chtějí zlepšit činnost trávicího traktu a podporuje trávení - zkuste kardamom, silné rostliny a koření.

Tato rostlina, často používané v asijské kuchyni můžepovzbudit chuť k jídlu, k ochraně sliznice žaludku, zastavit průjem, křeče a plynu, aby se zabránilo vzhled zatuchlého dechu, stimulaci a zbadoryty tělo, prevenci rakoviny tlustého střeva, kromě toho, že je dokonale odstraňuje bolesti

Přidejte 1 polévkovou lžíci rub kardamomu čaj nebo kávu, a před každým jídlem vypít 10 minut. Prosvítat

Rakytníkový seabuckthorn - je jedním z posledních objevů v oblasti vědy zpomalující stárnutí. Zvláště bojovat proti vlivu času na pokožku. Tato rostlina, pocházející z Nepálu, má jasně červené nebo oranžové bobule, které stimulují buněčnou obnovu a chrání pokožku před škodlivým UV zářením.

v rakytníku obsahuje antioxidanty a tuk Omega 7, které obnovit kožní buňky. Nezapomeňte vyzkoušet hydratační prostředek z rakytníku řešetlákového, bude to dát své pleti záře. Rakytníkový olej se používá také k prevenci a snížení strie.

Dopřejte své pleti neem listy

životní Himaláje Neem listy namočené v horké vodě a používá se k léčbě ran a vyrážky. Olivový olej z listů stromu byl používán v Asii více než 2000 let.

Neem listy nejen velký vliv na váš vzhled, ale také mají stahující a léčivé vlastnosti, používaný k léčbě cukrovky a dny, stejně jako snížení symptomů malárie, zápal plic, artritida a osteoartritida. Kromě toho uklidňují nervový systém a výrazně uvolňují svaly.


Prostředky k posílení své nehty a ošetření

Prostředky k posílení své nehty a ošetření

Pokud často zlomené nehty, pak je naše článek bude pro vás. Tenký, křehké nehty a dokonce žlutá je častým problémem u žen. A nebojte se, v tomto článku se seznámíte s několika jednoduchých nástrojů, které vám pomohou obnovit a výrazně posílit nehty. Jednoduché prostředky, aby posílila své nehty a léčba 1.

(Krása)

8 Způsobů, jak snížit vrásky

8 Způsobů, jak snížit vrásky

Rok končí, bez ohledu na to, zda to chceme, nebo ne. V určitém okamžiku stačí přijmout starší věk a jeho znamení jako začátek nové fáze života. vrásky - to je součást přirozených procesů stárnutí těla, ale mohou se také objevit pod vlivem jiných faktorů. prokázáno, že předčasné stárnutí pokožky způsobuje špatné návyky, podvýživu, vystavení slunci atd.

(Krása)