Zpomaluje stárnutí Himálaji


Zpomaluje stárnutí Himálaji

zdraví Pravděpodobně jste slyšeli o mimořádné schopnosti lidí žijících v horách Himálaje. Mnoho z nich přežívá až 100 let v dobrém zdravotním stavu: fyzické i psychologické. Průměrná délka života zemí v tomto regionu, jako jsou Tibet, Bhútán, Nepál a Indie, je prostě působivá. A to vše kvůli přísným strádám, které každodenně sledují.

Chcete vědět více o tajemství dlouhověkosti a mládí Himálajské lidi? Přečtěte si tento článek!

Přírodní prostředky proti stárnutí

Jak mohou muži a ženy v Himalájích žít déle než sto let? Kde našli "zdroj věčné mládeže"? Jak zabraňují výskytu různých onemocnění a onemocnění? Můžete se i nadále ptát na takové otázky, ale odpověď na ně je jedna: využívají přírodu, kterou jim dali.

Zvlášť pokud vzít v úvahu, že tito lidé žijí ve světě, kde hory a pole mnohem víc než budovy a smogu, budete okamžitě vysvětlit jejich tajemství.

V Himalájích najdete mnoho přírodních produktů, které se již dlouho používají ke zlepšení zdraví a prodlužování života jejich obyvatel. Tito lidé každý den berou neuvěřitelné dary přírody a to hraje prominentní roli jako jejich život.

zpomaluje stárnutí tajemství Himálaji

Ashvahanda dáme spát

tato asijská rostlina, která Tibeťané používat po mnoho staletí. Zlepšuje spánek a vyléčí nespavost. Dostatečné množství kvalitního odpočinku je pro mládež těla a duše nepostradatelné.

Asvagandis výzkum zjistil, že užívání 100 mg rostliny před spaním dokonale pomohlo pacientům se spánkovými problémy. Kromě toho, byla použita ke snížení hladiny kortizolu a ke stresu.

zacházet se srdcem s granátem

Granáty jsou velmi užitečné pro naše zdraví, ale zejména jsou užitečné pro srdce. Moderní studie zjistily, že divoké granátové jablka, které rostou v Himálajích, obsahují určité přísady, které jsou mimořádně užitečné pro zdraví srdce.

Neředěná šťáva z granátového jablka je pro vás třikrát užitečnější než například zelený čaj. Dost k pití jen 60 gramů granátu denně za účelem výrazného zlepšení srdce.

Přidejte dalších 20 let života, protože kustovnice bobule goji bobulí

- je jedním z hlavních tajemství, proč obyvatelé Himálaji žijí 20 let déle než zbytek světového. Zázračná rostlina je bohatá na železo a vitamin C, který pomáhá tělu vstřebávat železo.

Podle ORAC měřítku, goji bobule mají také nejvyšší ze všech rostlin na planetě antioxidační kapacity. Pít čistou Goji šťávy a jíst několik bobule na denní bázi, aby využily na maximum jejich nutriční hodnoty.

mlátit pocit úzkosti a klid, najít santalovou

Díky své pikantní a silný zápach santalové dřevo používané po staletí, jak zmírnit stres, bojovat proti depresi a úzkost léčby. Někteří lidé dokonce dát esenciální olej z santalového dřeva na „třetí oko“ (dále jen bod uprostřed čela) během meditace.

olej nebo santalového dřeva pasty, která je vyrobena smícháním santálovou prášku s vodou, mají uklidňující účinek. Vůně kardamonu upokojuje nervy, zmírňuje stres a zlepšuje náladu.

Tichý žaludku pomocí kardamom

Pokud často obávají špatné trávení, nadýmání nebo plyn - nebo si prostě chtějí zlepšit činnost trávicího traktu a podporuje trávení - zkuste kardamom, silné rostliny a koření.

Tato rostlina, často používané v asijské kuchyni můžepovzbudit chuť k jídlu, k ochraně sliznice žaludku, zastavit průjem, křeče a plynu, aby se zabránilo vzhled zatuchlého dechu, stimulaci a zbadoryty tělo, prevenci rakoviny tlustého střeva, kromě toho, že je dokonale odstraňuje bolesti

Přidejte 1 polévkovou lžíci rub kardamomu čaj nebo kávu, a před každým jídlem vypít 10 minut. Prosvítat

Rakytníkový seabuckthorn - je jedním z posledních objevů v oblasti vědy zpomalující stárnutí. Zvláště bojovat proti vlivu času na pokožku. Tato rostlina, pocházející z Nepálu, má jasně červené nebo oranžové bobule, které stimulují buněčnou obnovu a chrání pokožku před škodlivým UV zářením.

v rakytníku obsahuje antioxidanty a tuk Omega 7, které obnovit kožní buňky. Nezapomeňte vyzkoušet hydratační prostředek z rakytníku řešetlákového, bude to dát své pleti záře. Rakytníkový olej se používá také k prevenci a snížení strie.

Dopřejte své pleti neem listy

životní Himaláje Neem listy namočené v horké vodě a používá se k léčbě ran a vyrážky. Olivový olej z listů stromu byl používán v Asii více než 2000 let.

Neem listy nejen velký vliv na váš vzhled, ale také mají stahující a léčivé vlastnosti, používaný k léčbě cukrovky a dny, stejně jako snížení symptomů malárie, zápal plic, artritida a osteoartritida. Kromě toho uklidňují nervový systém a výrazně uvolňují svaly.


6 Chyby, které by nikdy neměly dělat, zatímco make-up

6 Chyby, které by nikdy neměly dělat, zatímco make-up

Zdraví Tam jsou malé detaily v make-up, které někdy mohou mít ty starší nebo více unaveně vypadající než vy. Tyto věci nerozumíme, protože někdy dělá make-up a šaty ve spěchu, nevěnuje náležitou pozornost ke konečnému výsledku. Co dít dnes pozornost makeup chyby ? Opravíte-li je nebo se jim zcela vyvarujete, zvýšíte ještě více svou přirozenou krásu.

(Krása)

Co bych měl udělat, aby růst řas Health

Co bych měl udělat, aby růst řas Health

Každý den člověk upustí určité množství vlasů. Stejně tak mohou řasy vypadnout a růst. Pokud vaše řasy poshkodylys řasenky z častých škubání a barvení řas, budete muset čekat déle, dokud se opět růst. délka kurzu a zdravější hledají řasy u člověka je dána genetikou, ale tam jsou některé přírodní způsoby, jak urychlit růst řas.

(Krása)